Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a srácok - akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok - akiknek a külsejükkel semmi probléma nincs - huszonévesen miért szüzek még mindig?

Figyelt kérdés
A "külsővel semmi probléma" alatt +180-as magasságot, átlagosan vonzó férfias alkatot és teljesen elfogadható férfias vonású arcot érts. Itt is olvastam már 1-2 ilyen srác írását, legutóbb azét, aki nem tudja eldönteni, hogy elveszítse-e a csajjal a szüzességét, aki nyomul rá (pár sorral lejjebb azt hiszem itt szerepel). Szerintem ők az igazi lúzerek, nem azok akik a ronda külsejük vagy alacsonyságuk miatt maradtak szüzek és a csajok en bloc amúgy le is sz**ják. Az ilyen pasik mire várnak, de mégis? És lehet jönni az introvertált vagy "a normálisra vágyok" kifogásokkal, de aki akkor sem adja be a derekát, amikor egy-két lány rajta lóg, akkor az tényleg megérdemli a szüzességet. Ugyanis az introvertált srácokat is be szokták találni maguknak bizonyos csajok, ha elég jól néznek ki.

2018. máj. 18. 15:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Általában sajnos az ilyen, magasztos eszméket hangoztató férfiak fognak pánikba esni a 30. szülinapjuk után, amikor még mindig szüzek.


Amúgy meg nehezen tudom elképzelni, hogy akkor is ilyen erényesek lennének, ha mondjuk összezárnánk őket egy szobába egy kiéhezett Playboy-modellel :D (gyanítom, hogy nem). Csak könnyebb a felsőbbrendűt játszani ezzel a "nem szexelek ám bárkivel" szöveggel, mintsem beismerni, hogy ha akarnának, se tudnának bejutni egy nő bugyijába.

2018. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Középiskola??? Vicc, hogy csak ott vesztik el a pasik, később meg nem. Nekem pl 3 szűz pasinak vettem el, és abból csak 1 volt középiskolàban. A màsik kettő 22 és majdnem 21 éves volt. Utóbbival mai napig együtt vagyok, 8 éve. Milliószor inkàbb ő, mint aki àtment a fél vàroson... Nem véletlen mentem hozzà feleségül azokkal szemben akik tapasztaltak voltak. Annak ellenére elég szarok voltak az àgyban...
2018. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!