Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok muszlimokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok muszlimokkal? Működhet vegyes kapcsolat hosszú távon, anélkül hogy a másik identitása sérül?

Figyelt kérdés

Jó, rossz, minden jöhet. Azok válaszát várom főleg akik nem vették fel a vallást. Mennyire tiszteli hogy neked más a vallásod, a szokásaid?


Nők is férfiak is írhatnak.


2018. máj. 19. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

“A "muszlimok" jó része igen képmutató, csak a számukra kellemes részét veszik ki a vallásból vagy teljesen elferdítik, egyébként meg egyáltalán nem úgy élnek, mint ahogy elő van írva”


Bezzeg mi keresztények.


Hiszen soha egyetlen keresztény sem lopott, csalta meg a párját, vagy ölt, hiszen meg van írva.



Ember, még a keresztényi értékeket orrba szájba hirdető konzervatív politikusok nőugyeivel is tele a média, hogy a szimpla keresztény, templomba járó emberek viselt dolgairól már ne is beszéljünk.

2018. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

@3-as: nem csak az a gond, hogy tőbb száz millió emberről beszélünk, hanem az, hogy 2 muszlim vallású még egymástól is jobban tud különböznek, mint amennyire mondjuk egy budapesti katolikus egy amishtól...


Egymáshoz földrajzilag is közel elő vallási közösségek is teljesen eltérő világ képpel, és életmóddal, hozzáállással tud rendelkezni és akkor milyen kapcsolat van egy indonéz és egy fekete Afrikában elő muzulmán egész élete, hite között

2018. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyibol itthon is talalsz hasonlot , nem ol meg max meg ver es itt romanak hivjak ..
2018. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bár korábbi kérdés, de azért leírom a tapasztalatom :)


Én egy iráni fiúval voltam együtt 2 évet. Mai napig barátság maradt köztünk, mint embert nagyon szeretem még mindig. :) Ő nem tartotta a vallást, semmi ilyesmi nem érdekelte, nem különbözött semmivel se tőlünk, szerettünk borozos estéket tartani, metál kocertekre járni, és voltam kinn náluk Iránban is. Jó kapcsolat volt, de hozzá teszem szerintem szerencsém is volt vele..

2018. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!