Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők egyik csoportja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egyik csoportja azt skandálja, hogy "szeretem, ha egy férfi nem adja magát könnyen, kell a kihívás", a másik viszont azt, hogy egy férfinak kutya kötelessége kezdeményezni, udvarolni. Ti ki tudtok igazodni rajtuk?

Figyelt kérdés

Engem teljesen összezavar a nők szeszélyes gondolkodása. Sokszor hangoztatják - legalábbis egy részük -, hogy ha teper értük egy pasi, akkor az nem érdekes nekik. Egy pasi ne legyen könnyen kapható, kelljen küzdeni érte legalább egy kicsit. Nyilvánvalóan egyre több a "vadász-típusú" nő, ezt az elférfiasodásuk hozta magával.


Ugyanakkor azt is gyakran hallani nőktől, hogy "én aztán soha nem fogom a kezdő lépést megtenni, az igenis a férfi dolga, udvaroljon, zsongjon körbe, mutassa ki a rajongását". Ők azok, akik még megőriztek valamicskét a hagyományos női értékrendből, olyanok, mint anno a grófnők, bárónők. Meg kell hódítani a szívüket, küzdeni kell a kegyeikért.


De itt kezdődik a probléma: mivel mindkét fenti tábor elég népes, a férfiak ettől összezavarodnak. Most ha pl. én megismerkedem egy szimpatikus nővel, elindul köztünk valami, honnan tudom, hogy ő melyik "táborba" tartozik? Honnan jöhetek rá, hogy most hagyjam magam levadászni vagy én nyomuljak gőzerővel, mert őt történetesen az indítja be?


Férfitársaim, nektek sikerült ezt a rejtélyt kibogozni? Sikerült kiigazodnotok a női nemen? Sok nő előszeretettel süti ránk, hogy "béna", "lúzer", "töketlen", stb., de el sem tudják képzelni, mennyire sötétben tapogatózunk a női attitűdö(ke)t illetően. A mai, modern nő egy misztikum, de társra ugyanúgy vágynánk, csak borzasztó nehéz az ügy...


Ti rájöttetek valami okosságra? Van köztetek, aki úgy érzi, megértette a női nemet, már nyitott könyvnek számítanak neki és őt már semmivel sem lephetik meg?



2018. máj. 20. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Az ugye megvan, hogy ez nem a nők szeszélyes gondolkodása, hanem van akinek ez jön be, valakinek az? Ugyanezt elmondhatnánk a férfiakról is, mindegyik azt állítja, hogy nem jönnek be nekik a sminkelt műnők. Egy részének tényleg nem, de egy másik részének meg igen. Akkor hol az igazság? Tudod, hol? Ott hogy kakkantok rá magasból, mi jön be vagy nem jön be a másik nem képviselőinek.

Én olyan vagyok amilyen, dolgozom magamon, de a saját értékrendemnek akarok megfelelni, nem a másik nemnek. Aztán valaki vagy elfogad így, vagy nem. Nincs időm játszmázni. Ha férfi lennék, eldönteném, hogy az én vérmérsékletemhez mi illik, aztán úgy viselkednék. Lesz aki vevő lesz rá(m) lesz aki nem. Ha bejössz valakinek, akkor nem tudsz hibázni egy kezdeményezéssel, ha meg nem, felesleges taktikázni.

2018. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Az megvan, hogy minden nő egy külön egyéniség, és nincs olyan, hogy A NŐK? Nem képezünk egységes halmazt azonos gondolkodásmóddal, életvitellel... stb. Tudod, nem vagyunk olyan egyformák, mint a hupikék törpikék...
2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%

A nők random és összevissza gondolkodnak,nincs következetesség nincs logika, nem azt teszik amit mondanak és nem azt mondják amire gondolnak.Ráadásul saját magukkal sincsenek tisztába. Na most ezen egy logikus ,tények alapján gondolkozó férfi nem tud kiigazodni.Mintha matematikailag akarnád megfejteni egy összevissza csapongó lepke pályáját akinek fogalma sincs merre tart és minek... Ez már ezer éve is így volt és most meg főleg.

Hogy melyik csoportba tartozik adott nő azt se tudhatod, Próbálkozni kell valamivel ,aztán vagy elhajt a pitsába vagy vevő lesz a közeledésedre. Nagy számok törvénye alapján egyszer telibetrafálod ,hogy adott célszemély éppen mit akar.

2018. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Az arany középutat kéne megtalálni a kétségbeesett nyomulás és a napokig leszarás között.
2018. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Meg mindig nem vagyunk egyformak te egyugyu. Szeszelyes gondolkodas... Mert az egyikunk ezt szereti masikunk meg azt? A szeszelyest egyetlen szemelyre szokas hasznalni, ha ugyanaz a szemely gondolja meg magat allandoan. Egy csoportra nem szokas mondani. Az idojaras sem attol szeszelyes, hogy nalunk tuz a nap Hawaiion meg esik... Kerlek gondolkodj egy picit es probald meg elfogadni azt az axiomat, hogy a nok emberek es sajat vagyaik vannak.
2018. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
Általában ez van: Udvarolni kell, de nem túlságosan teperve, és soha nem érezze magát 100%-os biztonságban. (Mármint ez az udvarlási szakaszra vonatkozik.)
2018. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Hozza sem lehet szolni ehhez az elmes kerdeshez.

Szoval az a gondod, hogy a nok egyformara gyartott lenyek? A ferfiak sem.

2018. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
De ha nem egyformán gyártottak, akkor honnét tudja a férfi hogy pontosan hány százalék teperés kell neki, és hány százalék lecarás? Hány napig nem szabad keresni ,hogy ne gondolja hogy tepernek neki és mi az ami már sok? És milyen bókokat kell mondani amitől nem tűnik nyálasnak de bunkónak se?Erre nincsenek válaszok csak "arany középút" lózungok ami nem egy egzakt válasz . Megint marad a véletlenszerű kapálódzás a sötétben és az állandó pofáraesés.
2018. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Végre valaki megfogta a lényeget. A kérdésem arra irányult, hogy nagyon sokáig volt egy kvázi "kőbe vésett" menete annak, hogy lehetett egy nőt levenni a lábáról, hogy lehetett meghódítani(bókolás, romantika, virág, gyertyafényes vacsora, stb.), és ez erősen borulni látszik. A nők pedig nem látják be, hogy férfioldalon mekkora zavart okoznak ezzel...
2018. máj. 20. 11:01
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Képzeld el, vannak férfiak, akik akarnak gyereket, és vannak, akik nem. Totál szeszély. Pedig régen mindenki akart.(?)

Ennyi szeszélyes pasit, komolyan.

2018. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!