Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy gyakorlatilag a mai fiatal női generáció úgy viselkedik nem csak a csúnya/idős, hanem az átlag férfiakkal is, mint a sztárok a rajongóikkal?

Figyelt kérdés
Itt most a nagyképű sztárokhoz hasonlitom a nőket, mert a viselkedésük azokra hajaz... Elérhetetlenek egy átlag férfi számára, és lassan azt is zaklatásnak veszik, ha egy férfi rájuk "mer" nézni... Ez a mai fiatal női generáció. Van más is, aki igy látja a nőket? Még mielőtt valaki azzal jönne, most nem csak a diplomás, vállalkozó női rétegről van szó, mert a beosztotti státuszban lévő nők ugyanigy viselkednek. Hogy jutottunk el ideáig? Kiknek a számára elérhetőek ezek a nők egyáltalán?

2018. máj. 23. 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

"Kérdező, és azok a nők, akik az általad nehezményezett módon viselkednek ("a semmire hordják fenn az orrukat") kicsodák neked? Baráti köröd tagjai? Szóval milyen kapcsolatban állsz velük?"


Már semmilyen kapcsolatban nem állok velük most, de társkereséseim során botlottam ezekbe a nőkbe. Nem ide tartozik, de valamelyikkel a személyes találkozásig sem jutottam el.

2018. máj. 23. 20:58
 22/53 A kérdező kommentje:
De amúgy miért is számit az, hogy "kijeim" nekem ezek a nők? Ez miért tartozik ide?
2018. máj. 23. 20:59
 23/53 anonim ***** válasza:
75%

Izé, tehát akkor lényegében vadidegenek, akik miután megismertek, veled ellentétben azt szerették volna, ha továbbra is vadidegenek maradtok.

Na most, már ne is haragudj, de nekem ebből az jön le, hogy vadidegen embereket akarsz megregulázni. Az az igazság, hogy ez civilizált helyeken nem szokás. Vagy pedig valamilyen közvetett, de hatékony módot keresel, hogy ezeket a nőket a te szempontod szerinti jobb belátásra térítsd (=miszerint adjanak neked esélyt). Más szóval olyanokra akarod ráerőszakolni magadat valamilyen módon, akik nem kérnek belőled.

Ööööö.... szerintem a hiba valószínűbb, hogy a te készülékedben van.

2018. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Nincs igazad utolsó válaszoló, mert az "alkalmi munkás" csaj többször is kezdeményezni akart velem találkozót, de én utasitottam el azt a stilusa miatt. Nem volt szimpatikus, hogy már a neten ki akart engem oktatni, ezért én fújtam le lényegében a találkozást. Szóval az okoskodásod nem talált.
2018. máj. 23. 21:06
 25/53 A kérdező kommentje:
Magyarul ő akarta volna rámtukmálni magát. Csak eleve ha ilyen véleménnyel volt rólam, amit már fentebb részleteztem, akkor minek akart velem találkozni? Ez is furcsa volt, nem hiszem, hogy itt bennem lett volna a hiba.
2018. máj. 23. 21:09
 26/53 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mi a problémád?
2018. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
71%
Így kijelenteni, hogí az egész fiatal női generáció így viselkedik, hülyeség. Egy részük igen. De rohadt sok nő nem ilyen. Csak mindig a feltűnőbbre figyel oda az ember.
2018. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy rajongassz értük. Ha nem rajonganál, akkor nem lenne ilyen felállás.

Szerintem társkeresésnél úgy viselkedhetsz, mint egy tini, aki azt hiszi, hogy akkor szerzi meg a “nagy szerelmét”, ha körbe rajongja és isteníti.


Amúgy mondanál példákat, amelyek veled történtek esetleg? Én sosem jelentettem fel senkit, csak mert rám nézett, csodálom, ha veled napiason ez történik.


Amúgy nincs logikája a kérdésnek. A sztárok sem veszik zaklatásnak azt, hogy rájuk nézel, FÕLEG õk nem veszik annak, hiszen õk sztárok, nekik ez természetes. Tehát full noszensz a gondolat meneted. Talán a nõket éppen azért zavarja, mert õk nem sztárok, tehát érthetõ, hogy furcsállják, ha valami bámulja õket. Egy sztár számára ez nem fura.

2018. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
93%
Én fiatal nő vagyok és eddig életemben mindenkivel normálisan bántam, kivéve, ha már alapból tiszteletlen volt velem az illető. Ha elutasítottam valakit, azt is korrektül tettem. Senkivel nem vagyok és soha nem is voltam bunkó, nagyképű és nincsenek valóságtól elrugaszkodott elvárásaim, ugyanannyit várok el egy férfitól, amennyit saját magamtól is. Más kérdés, hogy én a mai felfogás szerint nem számítok "nőnek", akikhez a férfiak vonzódnak és hajkurásszák őket, majd sírnak, hogy miért ilyen tahók és felszínesek meg aranyásók, mert "csak" átlagos vagyok és nem egy "fullos" instagram cicababa.
2018. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
9%
Igen, jól látod. Nagyon elszaladt a ló a női nemmel. Az ilyenek azt érdemlik, hogy a nagy szerelmük megdugja és otthagyja őket.
2018. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!