Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy gyakorlatilag a mai fiatal női generáció úgy viselkedik nem csak a csúnya/idős, hanem az átlag férfiakkal is, mint a sztárok a rajongóikkal?

Figyelt kérdés
Itt most a nagyképű sztárokhoz hasonlitom a nőket, mert a viselkedésük azokra hajaz... Elérhetetlenek egy átlag férfi számára, és lassan azt is zaklatásnak veszik, ha egy férfi rájuk "mer" nézni... Ez a mai fiatal női generáció. Van más is, aki igy látja a nőket? Még mielőtt valaki azzal jönne, most nem csak a diplomás, vállalkozó női rétegről van szó, mert a beosztotti státuszban lévő nők ugyanigy viselkednek. Hogy jutottunk el ideáig? Kiknek a számára elérhetőek ezek a nők egyáltalán?

2018. máj. 23. 17:57
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
31%
egyetértek az utolsókkal. szerintem sem való párkapcsolatra a nők többsége. Amióta náluk van a "döntés joga", azóta kevesebb a gyerek, több a válás, nagyobb a stressz, a semmi nem jó életfelfogás, stb...
2018. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
mennyire jól látszik, hogy pontozzák az utolsó válaszolókat le a nárcisztikus egyedek. minél kevesebb százalékban hasznos valami, annál igazabb :)
2018. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

#42-es teljesen egyet értek :))


Én is észre vettem, hogy pont azokról akikről szó van elkezdtek sunyiba lefelé pontozni.


De vajon azon elgondolkoztak, hogy van igazság abban amit olvastak vagy csak kapásból ahogy szokták egy automatikus védekező reakció az igazságra, hogy úristen, hogy merészelnek ilyet írni a nőkről.


Hát "kedveskéim" akkor vissza kérdezek én is.


Ti akikről írtunk hogy merészeltek így viselkedni azokkal a férfiakkal akiken éveken át élősködtetek és amíg minden úgy volt ahogy ti akartátok addig jó volt, addig jaj ,de szerelmesnek mutattátok magatokat (érdekből) amint már nektek is többet bele kéne adni vagy csak megjegyzik, hogy figyelj már te kritizálsz meg te követelőzöl??



Te mit tettél bele a kapcsolatba?És úgy általában te mennyit teszel bele a dolgokba??


Előbb ezen gondolkozzatok el, persze mivel érdek lények vagytok erre halvány esély sincsen.


Cél mindig az, hogy az igazságot eltitkolni, besöpörni az szőnyeg alá, nehogy kiderüljön, mert akkor megszólnak, ku.vának fognak tartani, jaj..


De ha egyszer az vagy, akkor vállald fel.


Ha érdek vagy akkor azt is, ha önző akkor azt is.

Nem kell megjátszani magatokat, legyetek őszinték, vállaljátok fel akkor mindenki előtt.


Nem kell sumákolni, színészkedve mosolyogni, meg jaj ha kisgyereket látok akkor hirtelen megjátszom, hogy jaj, de szeretem a gyerekeket, meg jaj, de érzékeny vagyok stb..


Ezek mind-mind színészkedések amit beismerem nagyon nagyon magas szinten űztök, de szerencsére egyre több férfi és fiú, kezd átlátni rajtatok.


Nagyon remélem, hogy hamarosan el jön az az idő amikor már nem fogjátok tudni ezeket megtenni..

2018. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
37/38-as teljesen igazad van, ez megy manapság
2018. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Amióta világ a világ, a nők mindig is el voltak nyomva, aztán most, hogy szerencsére egyre nagyobb hatalom van a kezünkben, már rinyáltok.

Tudjátok mi a bajotok? Hogy amíg a nők egy része rengeteg energiát fektet a külsejébe, addig a férfiak egy (jelentős) része szarik a külsejébe, eközben elvárja, hogy a 10/10-es nők fussanak utána. Nincs azzal baj, ha ronda vagy, de ne a nők legyenek a mumusok, amiért nem kapod meg, akit akarsz.

A szexhez nem értetek, mást se hallok az ÖSSZES(!) hetero barátnőmtől, mint hogy jaaaj önző az ágyban, gyorstüzelő szexuális analfabéta, képtelen a csúcsra juttatni...stb. Akkor mit vártok? Ti mit tesztek bele a kapcsolatba?

Ez van, a férfi egótok nem bírja elviselni, hogy mostmár nem az van, hogy kiválasztok egy nőt és élete végéig melletem kell szenvednie, hanem szabad akarata van és azt választ, akit akar. Le lehet pontozni nyugodtan, a tényen nem változtat. Siránkozhattok ezeken a bunkó, gonosz nőkön, de talán egyszer eljön az a pont, amikor magatokba is néztek.

2018. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. neked van egyébként olvasási vagy szövegértési problémád? ugyanazt csinálod mint a volt feleségem, fél mondatokat hallott meg, aztán nem lehet beszélgetni. 39-es vagyok. kockahas, nem ronda, mégis kiszívták a véremet? én magamba néztem, s azt látom értelmi problémák vannak sajnos, arról már nem is teszek említést h neked uganazt jelenti kicsipni magad mint 1 fickónak előteremteni 1 új lakásra a lovét? vao, akkor cseréljünk, én kipofozom magam minden reggel (eddig is ezt tettem), tied meg a férfi része, jah és mivel cseréltünk mindenedet levofogm nézni bármit is teszel. gondolom fordítva már nem tetszik, ez a tipikus nárcisztikus kettős mérce.
2018. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

46 os igazad van!


Még annyit hozzáteszek hogy imádom a tinilányokat mert egy telefontokért simán lefeküdtek velem eddig sőt a párjukat is kidobják ha úgy van értem. 30 évea vagyok nekem mindegy ha pattog egy tizenéves :D

2018. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

ééés le is pontoztak:D

Kedves “kockahasú” 39es te komolyan azt gondolod, hogy csak a férfiak teremtik elő lakásra a pénzt? Hol élsz te:D

Na jó, inkább menj vissza és picsogj, mint egy óvodás, hogy mennyire gonoszak a nők.

2018. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
szerintem meg próbálj inkább a nemednek megfelelő módon viselkedni, s ezt a feminista kihanemén típusú nagylány szöveget hanyagoljuk, nem áll jól. A másik meg ha élőben így viselkedsz, akkor ne csodálkozz ha férfiként fognak reagálni az ilyen kijelentéseidre, s bizony a férfiak néha ütik egymást.
2018. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

A nememnek megfelelő módon viselkedni? Meséld már el, milyen is az, “nagyfiú”!

Tehát, ha ki merem nyilvánítani a véleményemet és nem fogom be a kis számat, akkor az már nem megfelelő a nememnek?:D

Igaz is, nekünk az a dolgunk, hogy hallgassunk. Hahaha...

2018. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!