Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya szűz 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya szűz 30 év körüli férfiak azért szüzek még mert irreálissak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyen szűz 30 év körüli férfit, nem adonisz az tény.

Múltkor együtt voltunk egy társaságban és szerintem egy tök aranyos átlagos nő, próbált ismerkedni beszélgetni ezzel a pasi haverral, de ez a szűz haver mintha ott se lett volna ez a nő úgy leszarta. Utána kérdeztem hogy miért nem figyeltél erre a lányra...erre... Hülye vagy az egy tehén volt.

Max 75 kg volt az a lány a 170 cmhez és jól oszlott el rajta nagyon szexi alakja volt így le az arca szép volt... meg is lepődtem hogy így elutasítja csípőből..


De több ilyen típusú férfinál is észrevettem hogy baromira válogatnak külsőre, de miért?...inkább maradnak egyedül szűzeb minthogy?..


2018. máj. 14. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Duci lányként (nem tehén vagyok) én os azt veszem észreeglepő módon, jogy az ilyen kedvesnek, rendesnek tűnő, nem túl helyes férfiak viselkednek velem a legparasztabb módon, az átlagos/jóképű ferfiak pedig normálisak, udvariasak, a párom is utóbbi kategóriába tartozik, amíg az olyan férfiaktól, mint akiről te kérdezel, nagyon sokszor kaptam nyilvánosan rettentő bunkó, megalázó beszólásokat.

N

2018. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Miért ne válogathatna? Nem tetszhet neki mindenki.
2018. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
2.: válogasson, csak aztán ne panaszkodjon, hogy ő olyan kedves, meg figyelmes, meg ilyen-olyan jó személyisége van, ha csak addig nem tahó, amíg neki tetszik egy lány. A normális, figyelmes személyiség nem plusz dolog, hanem alap, a legtöbb helyes férfinél is megvan.
2018. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Akkor egyszerű a válasz. Nem az a baj hogy irreálisak az elvárásai és válogat hanem hogy sutyerák bunkó.
2018. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit provokálónak érzem a kérdést.

Lehet ennél a haverodnál ez van, viszont vannak nagyon félénk emberek, vagy olyanok, akiknek a béka feneke alatt az önbizalma.


De:

Első válaszoló, ugyanezt tapasztaltam, amikor túlsúlyos voltam. Nálam sokkal-sokkal testesebb férfiaktól kaptam durva beszólásokat.

2018. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem, hanem mert nem néznek ki jól. Tök mindegy, mennyire válogatnak, mert úgysem tetszenek a csúnya lányoknak sem. Annak a lánynak sem tetszett az ismerősöd, szóval még ha neki tetszett volna a lány, akkor sem jöttek volna össze.
2018. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
6.: te is ott voltál, hogy igy állítod, hogy a lánynak sem tetszett, gondolom
2018. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Az egész világnézetük irreális, főleg az önképük, és az emberi kapcsolatok működéséről gondolkodhat nagyon helytelenül.


Tehát nem tudják felfogni azt, hogy mások hogyan látják őket. Nem tudják felfogni, hogy másoknak mire van szükségük tőlök ahhoz, hogy csak egy laza beszélgetés kialakulhasson, nem hogy randi vagy kapcsolat! Totális tévút, rosszul beidegződött viselkedésminták tömkelege

2018. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A haverod tényleg azért szűz,mert irreálisak az elvárásai,a leírás alapján. Másnál más (is lehet) az ok.


Nem baj,ez a 21. század szelekció-elmélete,ami terjedhetne egy bizonyos c típusú,valamint alja fehér réteg körében is és semmi baj nem lenne.

2018. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Vannak ilyen ismerőseim. Én úgy látom, az "irreális elvárás" egy álca, egy takaró, ami mögé bújnak, amire lehet hivatkozni, miért nincs senkije. A kudarctól való félelem, a magabiztosság hiánya nagyobb indok.

A 75 kg-os lányt valszeg azért utasította vissza, mert ott van 30 évesen, szüzen, ami neki is ciki, ha esetleg nem tudna mit nyújtani a nőnek, inkább kikerüli. A haverunk ugyanezt csinálta. Végül volt egy vékony, de átlag alatti nőismerős, aki kitalálta, hogy neki kell ez a srác. Nálunk találkoztak. Így, hogy le volt zsírozva a dolog, érdekes módon a haver nem tiltakozott, bár így is a csaj szedte fel. Összejöttek, párszor lefeküdtek, majd a csaj dobta egy hülye indokkal (utólag persze fény derült a nő valódi szándékára, ami nem jött össze, de ez most mellékes.)

Végülis a szüzességét el tudta veszíteni 31 évesen. Állítólag nem érdekli, meg nem jó nő, stb, ahhoz képest 1 év után is állandóan róla beszél...


Volt kollegám szintén előadta, ő mennyire válogatós, kritizálta a nőket (ő nem volt már szűz, de 29 évesen vesztette el), aztán rájöttünk, hogy nála is az a helyzet, hogy nemigen jöttek össze a dolgok, és ezzel próbálta terelni a saját sikertelenségét, hogy áh, ez se tetszik, meg az se, neki fiatal friss csaj kell, stb. Míg egy helyen dolgoztunk, nem is volt nője. Azóta eljegyzett egy nála kicsit idősebb, átlagos külsejű, gyerekes anyukát. Örülök, hogy boldog, csak kicsit meglepődtem, mikor ezt láttam, de valószínűleg nála is csak duma volt ez a túlzott kritika, felszínesség...

2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!