Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy gyakorlatilag a mai fiatal női generáció úgy viselkedik nem csak a csúnya/idős, hanem az átlag férfiakkal is, mint a sztárok a rajongóikkal?

Figyelt kérdés
Itt most a nagyképű sztárokhoz hasonlitom a nőket, mert a viselkedésük azokra hajaz... Elérhetetlenek egy átlag férfi számára, és lassan azt is zaklatásnak veszik, ha egy férfi rájuk "mer" nézni... Ez a mai fiatal női generáció. Van más is, aki igy látja a nőket? Még mielőtt valaki azzal jönne, most nem csak a diplomás, vállalkozó női rétegről van szó, mert a beosztotti státuszban lévő nők ugyanigy viselkednek. Hogy jutottunk el ideáig? Kiknek a számára elérhetőek ezek a nők egyáltalán?

2018. máj. 23. 17:57
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
24%

utolsó válaszom neked, s befejeztem, mert nem vagyunk egy hullámhosszon:

"Na jó, inkább menj vissza és picsogj, mint egy óvodás, hogy mennyire gonoszak a nők." ez degradáló, főleg az előző hozzászólásaimra tekintettel. a vélemény kinyilvánítással nincs baj, csak a lenéző modorral. örültem h megismertem egy újabb sikeres női álláspontot.

2018. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
24%

45-ös tipikusan az a fajta vagy aki nem bírja elviselni az igazságot.

Mondjuk ér egy nőt egy jogos kritika, neked azonnal rá kell kontráznod, hogy na és te, na és ti férfiak?? :)


Magyarul veled soha az életbe nem lehet 1-ről a 2-re jutni.

Mert te nő vagy, te látod jobban, ha egy nő kihasznál egy férfit és csak érdekből van vele az nem hiba, az sem hiba, hogy ha egy nő 3 évig élősködik egy pasin, majd eldobja amikor jön egy más akit még jobban ki lehet használni.


Te magadba nézel?

Elgondolkoztál egyáltalán azon, hogy lehet igazság tartalma is annak amiket itt olvasol vagy nálad automatikusan bekapcsol egy visszatámadó/kontrázó/védekező mechanizmus.

Gondolod, hogy a férfiak nagy része unatkozik, hasra üt és kitalálnak ilyen sztorikat.


A férfiak többsége el tudja magát foglalni, a nők azok akiknek állandóan a figyelem kell és az, hogy mindenki velük foglalkozzon, velük beszélgessen, ő rá figyeljenek..


Jössz azzal, hogy a férfiak gyengék az ágyban.

ha ezt mi mondanánk a nőkre akkor az általánosítás és hogy jövünk mi ehhez, de neked jogod van hiszen te nő vagy és neked alanyi jogon jár minden gondolod te.


Tudod, ha egy nő nem élvezi a szexet annak lehet az is az oka, hogy a nő nem kommunikálja a férfi felé, hogy mit szeret, hanem csak elvárja, hogy találják ki a kis kesze-kusza, hullámzó, hangulatingadozásos, egyszer így másszor úgy gondolatait.


Ahelyett , hogy kommunikálná, hogy figyelj nekem így meg így jó, ehelyett fekszek mint egy darab fa az ágyban vagy mint egy gumi csirke (mert mozogni nem akarok) hát nehogy már, az a férfi dolga.


A férfi teremtse meg a lakás, pénzt, egzisztenciát a nő meg csak kifekszik az ágyba, aztán mindent csináljon a férfi és találja ki, hogy jó nekem, de én, nehogy már együtt működjek, nehogy már segítsek, még a végén jó lenne a szex és nem tudnám fikázni a férfiakat :))


Elárulom volt 3 olyan nő az életemben akik az ágyban nagyon b.nák voltak, azzal a különbséggel, h én mindig kommunikáltam,h nekem, hogy jó.


Nekik hiába is mondtam, mutattam, totál nem tudták mit kell csinálni.


Volt olyan aki eleinte b.na volt, de mivel kommunikáltam felé, hogy mit és hogyan szeretek, fejlődött és ügyes lett ráérzett a dologra.


De mi kellett hozzá??? az, hogy segítettem neki.

Ha olyan türelmetlen kapkodó , mindent azonnal nekem..lettem volna mint a nők többsége általában akkor nem jutottunk volna el erre a szintre soha.


Na lehet nekem esni és f.kázni , mutasd meg, hogy milyen tuti csaj vagy;)


Ja és a nők el voltak nyomvára csak annyit, hogy most már a férfiak vannak elnyomva már itt tartunk, hiszen nektek mindenhez van jogotok, nekünk nincs, de gondolom ezt most nem bánod és ezt így igazságosnak tartod :)

2018. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
A 45-ös ugyanúgy viselkedik mint az utolsó kapcsolatomban a nő. Ha valami rosszat tett, szóltam, és még ő volt felháborodva, s máris ujjal mutogatott, hogy bezzeg te.. Az ilyen emberek szerintem betegek, képtelenek elfogadni, hogy másnak mások az élettapasztalatai, és azonnal támadásnak vesz bármit ami nem egyezik az ő véleményével (még ha a véleménye nem fedi a valóságot akkor sem). Egyre több az ilyen nő, nektek jár ugye, ahogy az előző is megírta, lehetetlen egyről a kettőre jutni. Ez betegség, és gyógyíthatatlan, úgy hívják nárcisztikus személyiségzavar.
2018. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!