Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolataim miért alakulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolataim miért alakulnak bántalmazó kapcsolattá?

Figyelt kérdés
Vajon nem becsülném magam? Ez valamennyire igaz, hisz eddig még egy férfinál se sikerült elérnem hogy szeressen. Mindig olyanokkal találkozom akik csak uralkodni szeretnének rajtam. Volt már olyan hogy férfiakkal ismerkedtem interneten, és már megszabták volna hogy hova mehetek. De volt olyan akivel jártam, és azt éreztette velem, hogy én egy senki vagyok, azt is mondta hogy soha senkinek se fogok kelleni. Lelkileg bántott inkább, de erőszakos is volt már, de ezalatt nem azt kell érteni hogy megpofozott vagy ilyesmi.
2018. máj. 24. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Vannak kimondottan áldozattípusok. Ez személyiségfüggő, nem igazán alakítható.

Ha ilyen vagy, bevonzod ezeket a palikat...

2018. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert ilyen pasikat választasz és ez vonz.
2018. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem pedig nem vonz.
2018. máj. 24. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a hülye, önző palikra hajtasz, akiknek nem kellesz egyáltalán, csak az egójukat hízlalod. Úgy hiszem te egy csinos, önbizalomhiányos nő vagy, aki szeretetre és megértésre vágyik, és ezt mindenképpen egy pasitól szeretnéd megkapni. Na? Rátapintottam a lényegre?
2018. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Őket választottad, mert kényelmesebb volt választani, mint keresni.
2018. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
#3: Oké... Ha nem vonz, akkor mégis miért nem egy tutyi-mutyi pasit választasz? Ne dobják már ki ennyire a logikát a szemétbe... Ha nem ez vonzana, nem ezt választanád. Pont.
2018. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a nők azon típusába tartozik akik az áldozattípusokat képviselik.Szerintem ajánlót lenne egy szakembert felkeresned,ha nem is vonzanak az ilyen férfiak mégis bevonzód őket.
2018. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#7: Az, hogy valaki sorozatosan ilyen férfiakat választ és mellettük is marad, az nem bevonzás. Az vonzódás.
2018. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: kivéve, ha nem kezdeményez, hanem a jelentkezők közül válogat, mint a nők többsége. Mert az bizony bevonzás.
2018. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Nem, az sem bevonzás, hanem döntés és választás. A döntés és választás pedig vonzódás alapján történik.
2018. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!