Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolataim miért alakulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolataim miért alakulnak bántalmazó kapcsolattá?

Figyelt kérdés
Vajon nem becsülném magam? Ez valamennyire igaz, hisz eddig még egy férfinál se sikerült elérnem hogy szeressen. Mindig olyanokkal találkozom akik csak uralkodni szeretnének rajtam. Volt már olyan hogy férfiakkal ismerkedtem interneten, és már megszabták volna hogy hova mehetek. De volt olyan akivel jártam, és azt éreztette velem, hogy én egy senki vagyok, azt is mondta hogy soha senkinek se fogok kelleni. Lelkileg bántott inkább, de erőszakos is volt már, de ezalatt nem azt kell érteni hogy megpofozott vagy ilyesmi.
2018. máj. 24. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akikről 2 perc beszélgetés után érződik, vagy már csak a kisugárzásukból is, hogy gyenge jellemek, kihasználhatók. Szerintem te ilyen vagy és ezért találnak be mindig, mert tudják, hogy téged könnyű semmibe venni.
2018. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező,


az, hogy miért vonzottad/nem vonzottad/nem tudtad elkerülni/miért váltál áldozattá stb eddig, azt nem tudom. Azt, hogy hogyan szűrd a jelentkezőket, azt a Pál Ferenc-interjú közepén, a kommunikációról szóló részben olvashatod:

[link]


Sok szerencsét és megfelelő önbecsülést kívánok neked a következő választásodhoz!

2018. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!