Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan pasival, aki sose akar megnősülni?

Figyelt kérdés

Randozgatok egy sráccal egy ideje. Nagyon bejövünk egymásnak, a személyisége is szimpi. A legutóbbi randinkon szóbakerült a házasság is. Ő azt mondta, hogy soha nem akar megnősülni, mert szerinte hülyeség a házasság. Egyébként a hűséget fontosnak tartja. Meglepett, mert nem olyannak tűnt, aki elveti a házasságot. Ilyenkor gondolom már nem változik az emver véleménye. Hülyeségnek érzem csak ezért visszautasítani, a másik oldalon viszont nekem nagyon is fontos, hogy ha megtalálom életem szerelmét, akkor férj és feleség legyünk pár éven belül. Akinek ez nem számít, mert ennyire ellene van, akkor úgy érzem én se lennék elég fontos. Amúgy ő már 29, szóval nem egy fiatal srácról van szó.

21l



2018. máj. 24. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
En se akarok nosulni. Nem bolondultam en mg.
2018. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Elfogadnám, nem akarnám megváltoztatni, de mivel jelentősen eltérőek lennének a hosszútávú terveink, ezért ott viszlátot mondanék. Ezen nincs mit filózni, a végén valaki boldogtalan lenne: vagy a nő,akiből soha nem lesz feleség, vagy a férfi, aki szabadulna, mert ráerőszakolták. Ez nem egy kompromisszumképes eltérés.
2018. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem járnék ilyennel.
2018. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Csak ilyennel járnék. Aki magától nem ellenzi, annak nem hinném el, hogy nem kezd el majd nyaggatni, és aztán nem hagy majd ott, mikor már halálosan szerelmes vagyok, mert hát ő úgy gondolta, hogy idővel biztos meggondolom magam.

27N

2018. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
A mai világba azt gondolom bármi megtörténhet, hiába nagy a szerelem kezdetben....házasság nélkül is lehettek boldogok, viszont ha összeházasodtok és szétmentek csak sok procedúra. Én nőként azt mondom nagyon sok ideig kell együtt legyek valakivel, nagyon kell ismerni az illetőt, hogy eltudd dönteni hozzá akarsz-e menni. Te elég fiatal vagy én ilyen korba a helyedbe nem ezzel törődnék, hisz idővel ha a férfi is úgyérzi lehet változhat is a véleménye.
2018. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem zavarna. Nekem sem fontos a házasság. Nem ellenzem abszolút, csak úgy gondolom, enélkül is lehetünk ugyanolyan boldogok.

Neked kell eldöntened, számodra mennyire az. Megéri-e neked ezzel a férfival lenned, ha tudod, talán sosem leszel feleség?

2018. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
4: wut?
2018. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk az ember nem azért házasodik, hogy el is váljon később.. de hogy ne okozzon sok gondot a válás, akkor kell előtte kötni egy házassági szerződést.

Ha mondjuk a nőnek maga az esküvő a fontos, amit meg is értek, mert a legtöbb nő erre vágyik, akkor úgyis bele fog menni a szerződéskötésbe.

Esetleg kérdezz erre rá, hátha így másképp gondolná a házasságot... :)

2018. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

"Akinek ez nem számít, mert ennyire ellene van, akkor úgy érzem én se lennék elég fontos."


Akkor a probléma nálad van, nem nála.

2018. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lennél a hülye, ha belemennél és reménykednél vagy próbálnád meggyőzni. Olvasgasd el a nálad idősebb megalkuvó nők kálváriáját. Szerintem becsüld meg az egyenességét és neki is mondd el, hogy köszönöd, hogy nem játszmázott veled, de ez neked nagyon fontos és magadhoz hasonló társat szeretnél. Tiszteletben tartod a döntését és nem próbálod meg lenyomni a saját világnézetedet a torkán. Úgysem tudsz erről lemondani és amikor öt év múlva minden barátnőd posztolja az eljegyzési fotóit te majd nagyon szomorú leszel, rá pedig haragudni fogsz, ami teljesen jogtalan lesz. Inkább most szakítsd meg a kapcsolatot, jobban jársz. És még egyszer, ez nem hülye indok! Rengeteg kapcsolatot megmérgez ez a kérdés, ez az egyik legnyomósabb indok a továbblépésre. Az a hülye, aki hamis illúziókba ringatja magát. Ő is abban reménykedne, hogy majd biztosan elfelejted, biztosan lemondasz erről, ha látod majd mások válását és boldogtalanságát, de ez se fog megtörténni.
2018. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!