Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják ezt a férfiak a nőknek?

Figyelt kérdés

#hazugság #férfi #átverés #nő #hamis önbizalom
2018. máj. 24. 19:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nincs baj a külsejével, amikor úgyis elutasítjátok mert nem tetszik és látjátok ti is, hogy csúnya.
2018. máj. 24. 19:49
 2/10 anonim ***** válasza:

A "nincs baj a külsejével" szerinted azt jelenti, hogy tetszik?


"amikor úgyis elutasítjátok mert nem tetszik"

Elmondanád, milyen kontextusban utasítok el valakit mert nem tetszik?

2018. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt aki szépnek tartott, a saját szavaival, emellett dicsért. Nyilvánvaló, hogy ronda vagyok. Amikor szerettem volna közelebbi kapcsolatok vele, jött azzal, hogy jajj nem stb, a belsőmet is dicsérte szóval nem emiatt. Tehát bókolt sokat közben éreztem ez csupán hazugság. Nagyrészt elhiteti, hogy érek valamit aztán amikor kezdem elhinni jön a hidegzuhany.
2018. máj. 24. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

1. Lehet hogy nem akarja megbántani a nőt.

2. Honnan veszed hogy hazugság??? Fiú vagyok és mióta nem vagyok kamasz akármilyen furcsa, de a belső is számít ha együtt akarok lenni valakivel!

3. Ezt egy nő még sose mondta egy férfinak hogy "tetszel, de nem akarok veled együtt lenni"? Hagyjuk már.

2018. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szavaival mondta

kapcsolatot *

2018. máj. 24. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi kislány, nálunk, nőknél is vannak olyan személyek, akik hasonlóképpen utasítanak el pasikat.

Mondják a külsejére, hogy elmegy, meg minden oké, aztán mégse jönnek vele össze.


A pasikat pedig te választod. Lehet, hogy valójában nem is vagy csúnya, csak mivel hatalmas az önutálatod, nincs önbecsülésed, ami kihat rád és a belsődre, ezért inkább menekülnek tőled.

2018. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 2. pontomhoz tartozik még hogy nem akarok minden lánnyal kapcsolatot aki szembejön. Nem feltétlenül a lány hibájából...
2018. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy tetszek neki, csak azt, hogy nincs baj a külsőmmel.
2018. máj. 24. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert másnak lehet hogy bejössz!

Mondtam már én is nőnek ezt, és valóban nem volt ronda, csak nekem nem jött be.

2018. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a nők miért hazudják ugyanezt a férfiaknak?


ha arra tudod a megfejtést (nőként bizonyára egyszerű lesz), akkor megvan a másik oldal indoka is, mert pont ugyanaz.

2018. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!