Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek számít az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az, hogy a társkereső oldalon lévő képen ingben vagyok vagy pólóban? Másképp ítélnek meg esetleg?

Figyelt kérdés
Ingben komolyabbnak képzelnek, pólóban meg túl lazának? Mit gondoltok?

2018. máj. 25. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérded? Társkeresõn úgy lenne jó, ha a saját stílusodat mutatod, tehát nem mindegy mit gondolnak?

Személyszerint nekem jobban tetszik a póló, bár senkitõl sem várom el, hogy a kedvemért azt hordjon.


Amúgyis nem csak ezen múlik.

2018. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem az öltözködés számít, hanem hogy jól nézel-e ki. Ruhák terén max annyi, hogy gazdagabbnak tűnj.
2018. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatom szerint számít. Amikor ingben vagyok a képen, mindig több az érdeklődés és levél, mint amikor pólóban vagyok. Sőt gyakran megjegyzik a csajok, hogy jól áll nekem az ing. Pólóra sosem mondtak ilyet, pedig szerintem az is jól áll, de lehet abban link alaknak látszom...
2018. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert sikeresebb akarok lenni az ismerkedésben, ennyi.
2018. máj. 25. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ing jobb. Komolyabb felnőttebb pénzesebb érzetet kelt. A kép amúgy is rengeteget számít ,színek, háttér ,mélységélességgel való játék ,nézési irány ,mindennek stimmelnie kell,legjobb ha egy profi fotós készít egy portfóliót és azt használod,hidd el megéri.
2018. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle dolgot árulok a neten és tapasztalatom szerint a jó fotó eladja a tárgyat.Hamarább jönnek a hívások ha éles,jó megvilágításnál készült képeket nézhetnek a leendő vevők.

Te is egy árucikk vagy csak nem tudsz róla.

Egy nő pedig meg fog venni.(remélhetőleg)

Ha a mai viszonyok közt egy pasi normálisan öltözködik,az annyira kilóg a sorból hogy önmagában is figyelem felkeltő.

A fotód ne retusáld,nem érdemes.

2018. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!