Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell a szüzességnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a szüzességnek ekkora feneket keríteni?

Figyelt kérdés

Bennem sosem volt ez a nagy feszültség, hogy "muszáj elveszteni minél előbb". Nemrég vesztettem el, semennyit nem változtatott az életemen, se magabiztosabb nem lettem tőle, se határozottabb, semmi. Akivel elvesztettem szintén szűz volt. Már először sem volt nagyon bénázás, a következő alkalomkor meg már végképp.


Aki csak azért nem jön össze valakivel, mert az illető szűz, az miért gondolja ezt? Miért tekintik törvényszerűnek, hogy egy szűz béna lesz? Vagy ha béna is legelőször, miért nem türelmesebbek vele még 1-2 alkalom erejéig?


(Mert azt megértem, ha valaki párkapcsolati tapasztalatlanság miatt nem jön össze valakivel, abban sok minden benne van, konfliktusok amiket egyikőjük átélt máskor a másik nem, alkalmazkodóképesség, egyéni és közös érdekek egyensúlya, stb.)


Mindkét nem válasza érdekel.


2018. máj. 25. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Ezen csak akkor van drámázás ha az személy 25-30 évesen is szűz még! Mert akkor nagy esélyel van vele valami gubanc. A fejében vagy testileg és ezért utasítják el őket.


20 alatt még teljesen mindegy túl van e az elsőn. Valóban nem lesz tőle hirtelen más ember.

2018. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

A média és internet által közvetített világban semmi értéke nincs a szüzességnek

Magyar lányok is nagyon fogékonyak voltak arra az életérzésre amit kb 20 éve a Szex és New Yorm kezdett közvetítetni ott indult el egyfajta agymosás ami a facebook tinder stb világban kicsúcsosodott.

Manapság a szüzességet nem akkor veszítik el a lányok amikor úgy érzik hanem akkor amikor a barátnő is . mert nehogy már a barátnő már szexelt én meg nem ugyebár...

Alapjáraton szép dolog ez a fajta tisztaság de ahogy haladunk a korral egyre kisebb érdemet szolgáltatunk ezeknek a dolgoknak.

Így van az hogy 2018ban mindenki panaszkodik a kapcsolatára mindenki elégedetlen a párjával munkájával kocsijával pénzével és mindennel...


Mert egy rohadt agymosott világban élünk ahol a pénz az úr es a fogyasztás

2018. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Bennem sem volt ez soha. Inkább csak féltem tőle, mert mások szerint fáj (lány vagyok). 18 évesen vesztettem el, mert akkor jött úgy össze, de nem zavart volna, ha előbb, vagy később lett volna olyan párom, akit megtisztelek úgymond azzal, hogy az első szexuális élményem vele élem át és rá fogok emlékezni, vagy meg bírok nyílni mellette kellően, merek próbálkozni, stb.


A fiúk oldaláról sem értem ezt a pánikot. Számomra sokkal lealacsonyítóbb, ha valaki nem meri vállalni azt, aki, azt, ahogy alakult az élete, azt, ahogy ő épp valamilyen helyzetben van, emiatt prostihoz megy, meg valami részeg ribivel veszti el, csakhogy legyen minimális tapasztalata és letagadhassa azt, hogy nem jött neki össze addig...


Nagyon sokszor vágtam bele dolgokba úgy, hogy lemaradva éreztem magam, amatőrnek éreztem magam, bénának... Hogy nem mertem magabiztosan sem megszólalni, sem egy mozdulatot tenni az adott helyzetben. De itt tanulod meg kezelni a helyzetet és itt tanulsz meg valódi megoldásokat találni, azáltal, hogy végigjátszod a játékot és türelmes vagy elsősorban magadhoz.


Biztos sokaknak mást jelent ez, benne vannak a testi vágyak is... De én igazán nem arra nézek fel, aki végigment x nőn és y mértékig tapasztalt, hanem arra, aki emelt fővel tudta viselni, hogy ő épp ott tart, ahol, és volt egy olyan értékrendje, amiben a minőség és a "hogyan" prioritást élvez a mennyiség és a "mit" rovására. Mindenkinek más a célja, persze, de a szememben több egy huszonéves szűz, akivel "vesződni kell", mint egy olyan huszonéves, aki nem elég felnőtt ahhoz, hogy belássa, hogy amit tesz, az gyerekes és primitív. Értem ezalatt a kirakat miatti szűztelenítést, a menőzést, a prostizást meg a puázást.

2018. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

(Szerintem azt sem kell törvényszerűnek tekinteni, hogy akinek nem volt még senkije, az nem lesz képes elbírni egy párkapcsolattal, de mindegy.)

Én rá vagyok feszülve, talán pont azért, mert belém lett magyarázva az, amiről az első hozzászóló is beszélt, tehát hogy x éves kor felett arról árulkodik az érintetlenség, hogy az illető nem kellett senkinek, mivel "nincs vele minden rendben". Az én helyzetemet megbolondítja az a tény, hogy velem valóban nincs rendben minden, papírom is van róla. Jó lenne azt érezni végre, hogy nem vagyok méltatlan a szeretetre annak ellenére, hogy amúgy nem vagyok egészséges psziché. Momentán elég nehéz úgy tekintenem magamra, mint teljes értékű felnőtt emberre.

Félreértés ne essék, tisztában vagyok vele, hogy rossz a hozzáállásom, és csak remélni tudom, hogy senki nem osztozik velem ezen a problémán. Szerettem volna őszinte választ írni.

20/L

2018. máj. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Számomra az hatalmas nagy probléma, hogy 28/F létemre még mindig nem voltam szűz lánnyal, mert régebben egyik exem megígérte nekem, hogy elvehetem az övét, de ennek ellenére nem történt meg (el is tűnt az életemből) és azóta kényszeresen keresek egy szűz lányt, aki ezt az ígéretet betartja, hogy végre megszabadulhassak ettől a lelki tehertől.


Ha ez nem lenne, lehetséges, hogy tökmindegy lenne számomra, de mivel trauma ért engem, ezért kifejezetten fontos nekem ez a kérdés.

2018. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy veszem észre, hogy a korlátolt, buta emberek nem jönnek össze szüzekkel, tapasztalatlanokkal. Nem hiszek abba, hogyha valakinek nem volt párkapcsolata az törvényszerűen gyerekes lesz és nem fog mit kezdeni a konfliktusokkal és abba se, hogy béna lesz az ágyban.

Ha megtetszik valaki és jól érzem magam vele nem tök mindegy, hogy előttem voltak e partnerei vagy sem? Nem lesz attól jobb a párkapcsolat, ha előttem voltak exei, ugyanúgy lesznek gondok és nem lesz tökéletes, ezért kell azon dolgozni, hogy minden rendben legyen.


Ez az én átéltem bizonyos dolgokat, de még te nem, ezért nem tudsz semmit ez olyan, mintha saját magát tanárnak tekinti a másikat gyereknek. Ez olyan, mint a könnyű drog legalizálás téma, hogy állítólag nem nőtt még fel ehhez a társadalom. Az a probléma ezzel az állítással, hogy ameddig gyerekként kezeljük a társadalmat gyerekek fognak maradni. Emiatt támogatom a könnyű drog fogyasztást.

Ugyanez van ezzel a témával is, ha most egy szűz lányhoz úgy állnék hozzá, hogy tanítóbácsi leszek, akkor nem kezelem egy normális felnőtt nőként.


Nem veszik észre azok a nagy tapasztalt, sok mindent átélt fiúk, lányok, hogy valójában ők projektálják rá a másikra ezeket a felesleges sztereotípiákat, holott csak normálisan, emberien kéne hozzá állni a másikhoz függetlenül attól, hogy voltak e partnerei vagy nem. Nem úgy, hogy ennek nem volt még párja ezért biztos ilyen olyan lesz, inkább kihagyom, csakhát lehet ezzel elszalaszt egy romantikus párkapcsolatot a korlátolt gondolkodása miatt.

2018. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Te szívesen felvennél a vállalkozásodba olyan embert, aki 28-30 éves koráig nem dolgozott semmit, még egy diákmunkát sem? Felmerülne a kérdés, hogy mi a baj vele és hogy megállná-e a helyét nulla tapasztalattal (vagy rosszabb esetben nem lenne-e neked ráfizetéses az alkalmazása, mert hülyeséget csinál vagy lelép máshová).
2018. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a férfiaknál nagyobb probléma. Sokkal neccesebb, hogy fel áll-e neki, hamar elmegy-e, egyáltalán mit kezdjen magával, hova nyúljon a lányon. Sokkal jobban szoronganak és megfelelési kényszerük van.


Nemrég vesztettem el, a csávónak nem tűnt fel, ellenben neki alig akart felállni, pedig a 4. lány volt az életében. :D


22/L

2018. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 Már te is kezded ezt a hülyeséget? A párkeresés az nem állásinterjú, nem dolgozni akarsz a másiknak hanem megismerni és, ha megvan a kémia akkor minden okés. Semmi köze ahoz, hogy éppen mennyi csajod/pasid volt eddig.

Állásinterjún gondolom nem felszedni akarod a munkáltatót, hanem dolgozni akarsz nála és ott vannak olyan munkakörök ahol kell egy kis tapasztalat és vannak ahol nem.

Komolyan nem érzed a különbséget? Hihetetlen, hogy ennyire ledegradáljátok a párkapcsolatot az állások, vállalkozások szintjére és csodálkoztok azon, hogy nincsen minőségi párkapcsolatotok.

2018. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 Ha ilyen eset van azért kell kedvesen, türelmesen hozzáállni a másikhoz, mert az neki is felszabadító és nem rib..c módjára egyből elvárni a jót és probléma megoldva.
2018. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!