Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátnőimnek akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőimnek akarok keríteni akkor a pasi végül mindíg belém szeret. Ezt hogyh tudnám megakadályozni xd?

Figyelt kérdés

És ugye ez tök ciki..mert a barátnőim rám haragszanak végül..

Pedig én a sráccokal nem is flörtölök egyáltalán!!!


2013. aug. 6. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak pasit és mondd meg nekik, hogy foglalt vagy.
2013. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert téged ismernek meg előbb.

Bár jó a szándékod,de talán akkor is maguknak kéne kiszemelni valakit.

2013. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 antrax93 válasza:

1. Gondolom a barátnőid gázul néznek ki és nincs dumájuk ?

- mert az nem kicsit gáz hogy te kerítesz nekik pasit és még ők akadnak ki ezen... (ha egy haverom megpróbálna csajt keríteni nekem elég valós hogy fejbe rúgnám, már pusztán azért mert azt feltételezi hogy nem tudok felszedni egy csajt...)

2. Jó nőnek érzed magad (majd megmondom ez miért fontos).

2013. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 antrax93 válasza:
+ a végére egy ?-jel.
2013. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyilván olyankor te "duruzsolsz" nekik meg te veszed fel velük a kapcsolatot, a legtöbb srác pedig ezt úgy értelmezi, hogy érdekled őket... azt meg ne feledd, hogy már az ősidők óta van a nőknél a "barátnőmnek bejössz-de közben engem érdekelsz" módszer, lehet sokan erre gondolnak. 20/f
2013. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kurd seggbe a pasit azonnal. ezután más lesz a hozzáállása
2013. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!