Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mer a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer a többség elköteleződni/miért nem akar egy stabil kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Komolyan, mindent akarnak, ami egy kapcsolattal jár. Szeretgetést, törődést, mély beszélgetéseket, szexet, közös programokat... Csak elköteleződni és felelősséget vállalni ne kelljen. Igénybe akarják venni az embert, mint egy szolgáltatást, és mikor az aktuális kis igényük, legyen az lelki vagy testi, ki van elégítve, félreteszik és élik a szingli vagy félszingli életüket, kötöttségek nélkül továbbra is.


Miért jobb ez, mint valakivel közösséget vállalni és valakihez úgy hazamenni/hozzáérni, hogy ő a társad és egymáshoz tartoztok, nem csak előveszitek egymást néha?


Tőlem nagyon sokszor vártak ilyesmit, de őszintén, én még olyat sem adnék egy ilyen férfinek, mint egy közösen elkészített vacsora, közben ölelkezéssel, borozással, vagy mint az, hogy fennmaradok éjjel meghallgatni őt és segíteni neki. Utóbbit is csak a párom, a tesóm vagy a nagyon-nagyon közeli barátaim esetében tenném meg, amúgy meg elhúzok a fenébe aludni és kezdjen magával, amit akar, ha nem vagyunk egy csapat. Vagy nem tudom, mi ebben az élvezet, nekem semmi kedvem semmit adni egy ilyennek. És nekem sem esne jól, ha ezeket egy olyan ember tenné velem, aki nem akar hozzám tartozni szorosabban.


2018. máj. 26. 17:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Megválaszoltad a saját kérdésed. Mire vagy pontosan kíváncsi?
2018. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sokan mernének, ha lenne kinek. Ugyanakkor sok ember egyenlőségjelet tesz a komoly kapcsolat - házasság - gyerekvállalás közé, aki pedig ezek közül valamelyiket nem akarja, az így kiesett.
2018. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Az általam ismert férfiak többsége akar, csak nincs kivel. És igen, komoly kapcsolat != házasság.
2018. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Az általam ismert férfiak többsége akar, csak nincs kivel. És igen, komoly kapcsolat != házasság.


Mi az, hogy nincs kivel? A nők nagy része kapcsolatot keres.

2018. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

"A nők nagy része kapcsolatot keres."


A nők nagy része úgy "keresi" a kapcsolatot, hogy várja, hogy megtalálják.

2018. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
#4: Miért gondolják sokan, hogy a nők többsége komoly kapcsolatot akar?
2018. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ha annyira komolyan gondolná, idővel akarná a házasságot is. Minek b#sszak el éveket arra, aki még hivatalosan össze sem akarja kötni velem az életét? Nem azonnalba paphoz rohanni, de akiről előre tudom, hogy soha a büdös életben nem fogja megkérni a kezem, mert annyira már nem tart (ha pedig csak egy papír, igazán nem nagy dolog ugye), azzal miért folytatnám?


Nyilván nem így megyek randira, sőt, ez sokszor szóba sem kerül addig, amíg tényleg nem lesz köztünk valami komolyabb, szóval kétlem, hogy ez lenne olyan marha félelmetes. De számomra ez is egy kapcsolat része, az, hogy haladunk előre és szintet lépünk. Közös nyaralás, közös otthon, közös élet és így tovább. Az, hogy valakivel állóvízben toporgok, 40 évesen is ott tartva, mint most, huszonévesen, nekem pont olyan, mint az az állóvíz, amit ezek a kapcsolatfóbiások tolnak, csak egy magasabb szinten.


De ebből most ne csináljunk vitát, számomra az betegesebb, ha valaki érzelmi kötelék nélkül akarja élvezni azt, ami annak a velejárója és nem tudom felfogni, hogy hogy eshet neki ez jól egy olyan embertől vagy hogy kellhet neki (a szexet kivéve talán) úgy, hogy amúgy b#szik a másikra és nem lehet rá igazán sem számítani, sem tervezni vele. Akár szempont a házasság, akár nem.

2018. máj. 26. 18:38
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Most a házasság a problémád, vagy hogy nem akarnak kapcsolatot csak szexelni? Mert ez nem esett le :)
2018. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

"#4: Miért gondolják sokan, hogy a nők többsége komoly kapcsolatot akar?


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad."


Ez a lepontozás inkább arra utal, hogy a nők többsége még egy egyszerű kérdésre is képtelen megfogalmazni egy választ.

(Szerencsére a környezetemben az átlagos gyk-s női felhasználónál értelmesebb nők vannak, akik nem éreznek mindent személyes támadásnak és nem funkcionális analfabéták.)

2018. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

"ha pedig csak egy papír, igazán nem nagy dolog ugye"

Akkor meg minek?

2018. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!