Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresési tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresési tanácsokat adnátok egy sovány (és alacsony) pasinak?

Figyelt kérdés
Azon kívül persze, hogy járjon el kondizni, mert az már folyamatban van. Rólam lenne szó. Egyetemista vagyok, bőven elmúltam 20 éves, viszont egy barátom sincs, szóval szórakozni meg különböző helyekre eljárni sincs lehetőségem. Gondolom első körben szociális kapcsolatokat kellene kiépítenem, de hogyan és milyen helyekre járjak el, hogy később egy olyan lánnyal is meg tudjak ismerkedni, aki esetleg a barátnőm lehet majd? Illetve milyen módszerekkel lehet megismerkedni egy lánnyal (miben másabb, mint egy haver)? Akármilyen szabadtéri rendezvényre/előadásra stb. helyre megyek a szüleimmel/testvéremmel sosem látok egyedül bóklászó csajokat. Szinte mindenhol csak párokat látok. Az meg nem opció, hogy kifúrjak valakit egy kapcsolatból. Főleg, hogy totál szűz vagyok még. :D

2018. máj. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,kellenének haverok. És a csapatban bóklászó csajokra kell "lecsapni". Fontos,hogy legyen jó a dumátok. Utána már sima ügy.


De amíg ez nem jön össze,addig se koncerten ismerkedj. Hanem valami csendesebb helyen.

2018. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tindert.
2018. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: De a Tinder nem egy "alkalmi partner" kereső? Ráadásul ott hatványozottan kiütközik a szüzességemből és külsőmből eredő hátrány.
2018. máj. 27. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyományosabb társkeresőket próbálj ki: randivoal, csajokespasik. A tinder nagyon ki van élezve a külsőre és a badoo is.
2018. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: A társkeresőkkel viszont annyi probléma van, hogy elég kevés ember van fent és szinte csak 30-as/40-es nők. Ráadásul nagyon sokan célirányosan egy ideált kergetnek. Én igazából olyan tanácsokat vártam volna, amelyek tapasztalatból erednek. Pl. a való életben milyen helyeken lehet a legeredményesebben ismerkedni szürke átlagembereknek (és nem alfahím partiállatoknak)? Ti pl. hol ismertétek meg a párotokat?
2018. máj. 27. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz be táncolni. Salsa, tangó, west coast swing, ezek a legmenőbb dolgok. Ott sok embert, főleg nőt megismerhetsz.
2018. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy alfa partiállat, de mégis egy bárban ismertem meg a párom néhány évvel ezelőtt :D
2018. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szocializálódj, járkálj el ide-oda, kommunikálj.
2018. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!