Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna, ha egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy pasi, csak 170 cm?

Figyelt kérdés

Pl, ha nagyon jóképű, jó a teste, sikeres a munkájában, van háza, nagyon okos, szépen és választékosan beszél, tanult és intelligens. A belső értékei is teljesen rendben vannak. Kedves és humoros, megértő és odaadó.

Őszintén, nektek a 170cm mennyire lenne kizáró ok? Illetve mik a tapasztalataitok?



2018. máj. 27. 09:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Már leírtam itt többször, az ex férjem 165cm magas. Helyes pasi, intelligens, normális, de csóró volt világ életében. Sem a magassága, sem az anyagi helyzete nem tartott vissza, és nem is ezek miatt váltunk el.

Nekem 170 cm magasság egy pasinál ideális, mert én is csak 162 cm magas vagyok. Nyilván a 170 magas barátnőimet zavarná, bár a sógornőm is magassabb 2-3 centivel a tesómnál, aki szintén 170 cm magas.

2018. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%

Minden nőt zavar. Tudom, mert én is annyi vagyok.

Ne hidd el, amit itt hazudoznak, hogy "az én párom is alacsony", "én is kicsi vagyok, és minden nap más nőt dugok", stb. Ezekből egy szó sem igaz, még akik "férfiként" írják ezeket, azok is nők.

2018. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Engem zavarna, mert 178 cm vagyok. Ha velem egymagas az már jó vagy ha csak 1-2 centivel alacsonyabb belefér, mert az nem feltűnő. De ennyivel alacsonyabb pasival nem szeretnék járni.
2018. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem nyavalyog állandóan a magassága miatt, akkor nem zavarna. Apám is ekkora.
2018. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

Miér lenne hazugság? Celebeknél ia vannak akik nőként náluk alacsonyabb pasival vannak, ha már ismeretlen embereknel nem hiszel.


[link]

Ez pl híres nőkről szól akik alacsonyabb pasival vannak/voltam, mielőtt jönne a duma hogy csak azérr vannak együtt a pasival mert az pénzes/ismert stb.

2018. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, hogy ilyen végtelenül öntelt, önimádó és hiú. De ez nagyon. Lehetne 2 méteres is, akkor se kéne.
2018. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem zavarna, de én csak 155 centi vagyok.
2018. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ezeket a belső tulajdonságokat én gondolom így róla, mert ilyennek ismertem meg. Egyáltalán nem öntelt.
2018. máj. 27. 09:42
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
163 centisen miért zavarna?
2018. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%

"Ez pl híres nőkről szól akik alacsonyabb pasival vannak/voltam, mielőtt jönne a duma hogy csak azérr vannak együtt a pasival mert az pénzes/ismert stb."

A "celebek" magánélete a médiának szól, hogy azzal is benne legyenek a bulvársajtóban. Eközben könnyen lehet, hogy egy magas, jóképű, ámde ismeretlen férfi dugta őket.

2018. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!