Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok a bambi szemű lányba a munkahelyemen? Ő a legédesebb lány a világon.

Figyelt kérdés
Nem merek bepróbálkozni nála mert kevésnek érzem magam hozzá!

2018. máj. 27. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Tessék összeszedni a bátorságod és odamenni hozzá, beszélgetni vele :) ha nem próbálod meg sosem tudod meg mi lesz belőle! Ha esetleg tudod a nevét jelöld be facebookon és ott írj neki ha élőben nem mered.
2018. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Jön egy vadász és lelövi szegény bambit ha te nem leszel gyorsabb nála és nem mented meg őt.

Sokszor a szerénység nagyobb erény mint a nőcsábászság. Kifejezetten utálom a nagypofájú és nagy egójú férfiakat.Sokkal jobban vonzanak a kedves, szerény srácok.

Ne légy magaddal olyan kishitű. Miért ne tetszenél neki te is? Mindenkinek vannak értékei,neked is.

2018. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda luzer vagy kerdezo...gondolom meg szuz vagy😂😂😂😂😂
2018. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na mivan,eltaláltam, hogy igazából te vagy szüzike, és a frusztráltságod miatt trollkodsz 😂😂😂😂😂 te kis szabolcsi paraszt 😂😂😂😂😂 Aztán gyorsan töröltetted is a moderátorokkal? jaj töröld már le a könnyeidet a szemedről 😂😂😂😂😂
2018. jún. 3. 22:33
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen szuz voltam es mikor olvastam kisertetiesen emlekeztetett magamra azokbol az idokbol😂😂 menj elobb prostihoz ! Nem szegyen a homarsag sem ha emiatt lennel bizonytalan🤣
2018. jún. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Googlrbe azert ird be a noi altajat tudd hiva kell tenni 😂😂😂😂😂😛
2018. jún. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval neked csak prostival sikerült? Jó ocsmány lehetsz 😂😂😂😂😂😂
2018. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok, most epp ket baratnom van anelkul h tudnak!!! nincs okom feljinni ide rinyalni 😛😛😛
2018. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Szerintem a probléma lényege a munkahelyben van. Nagyon rossz olyannal együtt dolgozni mondjuk 10 éven át, akire rányomultál, és nyilvánosan megalázott, a kollégák szeme láttára rázott le, mert nem jöttél be neki. Ráadásul mindenki tudja rajtad kívül, hogy a 20 évvel idősebb tűzoltó parancsnokkal dug, előtte a főnököddel járt, de az összes irodistának megvolt, te meg csak egy karbantartó vagy, és először utasított el valakit életében, és az te lettél. Próbáld meg elhívni valahová, de ne a kollégák előtt vesd be magad, mert mindenki rólatok fog beszélni, hosszú hosszú évekig..
2018. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!