Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nincs olyan lány a közelembem, aki lehetne a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyetlen olyan lányt sem ismerek, aki tényleg szimpatikus annyira, hogy megérje megpróbálni. Aki volna az már biztosan foglalt vagy én nem érdekelném.

Kisvárosról van szó (10 ezer lakos) vagyis többnyire mindenkit ismerek. Más településekről pedig nincs lehetőségem, Facebookon sem akarok ismeretlenül nyomulni.

Komolyan, így mi lesz velem?

20 éves vagyok.



2018. máj. 28. 08:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, nagyon ismerős. Én is ebben a szituációban vagyok. Egy lány volt, akit elhívtam randira, de utána nem lett folytatás. Pedig nekem sincsenek óriási elvárásaim. Egyszerűen nincs itt se senki. Ismeretlen nőket nem fogok én se bejelölni, meg írogatni nekik. Az szerintem már alapból nem jó kezdés. Nem tudom hogy a nők hogy állnak hozzá, de én nem örülnék, ha valaki full ismeretlenül elkezdene nyomulni a neten.
2018. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Na végre, valaki, aki kb. tudja, hogy miről beszélek.

Pacsi!

Most akkor mit fogsz tenni?

2018. máj. 28. 19:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Majd lesz valahogy.
2018. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy na végre? Te most tényleg arra vártál, hogy valakivel egy jót panaszkodhassatok meg sóhajtozhassatok? A megoldást nem olyan embertől fogod megkapni, akinek ugyanaz a baja és ő sem látja a kiutat. A kórházban sem beteg emberek gyógyítják egymást...
2018. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodok, csak leírtam hogy ez egy létező jelenség. Amúgy nem tartom magam szerencsétlennek mielőtt ez jönne le az egészből. Vannak barátaim, jó munkám, autóim, stb stb, csak barátnő nincs. A felhozatal siralmas és itt most nem csak a külsőségekre kell gondolni. Azt még hozzátenném, hogy az ország azon felében, ahol lakom, onnan a fiatalok többsége már régen megpattant. Van olyan lány akinél simán bepróbálkoznék (nem is egy), de mi a fenének, ha már évek óta az ország másik felében & külföldön élnek.
2018. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, egészen máshol él, és majd csak a véletlen fogja az utadba hozni, de biztosan az utadba hozza, főleg, ha nem hajtasz rá nagyon, mert az meglátszik az emberen, és az taszító.
2018. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erra valo a tarskereso. Az ismeretln lanyokra valo rairogatas nem hogy nem jo otlet, egyenesen visszataszito.
2018. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!