Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szexuális életet élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexuális életet élő férfinak megéri egy szűz lány felé való kezdeményezés?

Figyelt kérdés

Vagy valószínűleg ez nem egy jó pont ugye?

Barátok kapcsán kiderülhet könnyen.


19/L ( még csók sem volt soha)



2018. máj. 27. 12:34
1 2
 1/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
28%

Csakis akkor kezdeményeznék bármit is szűz lánnyal, ha nem akarna komoly kapcsolatot.


Komoly kapcsolatot nem tudnék felépíteni, egy (kapcsolat)szűz lányra/nőre. Nincs meg a kellő kapcsolati tapasztalata ahhoz, hogy ennyi idősen komolyan tudjak vele számolni.

2018. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
#1 Lehet, hogy veryniceguy vagy, dehogy emelett mág totál hülye is, azt biztos!
2018. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ugyanannyi idősek vagyunk, nincs korkülönbség.
2018. máj. 27. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
# 2 tudod milyen egy olyan csávó, aki saját maga szerint "nice"
2018. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez az, amit sose lehet tudni. Egy veled egyidős fiú még nagyon fiatal, kifejezetten örül is egy szűz lánynak. Persze lehet, hogy csak a szexre megy. Nem érdemes találgatni, hallgass a megérzéseidre. Én egy egyéjszakásban vesztettem el 18 évesen egy 26 éves sráccal. És most ő a férjem:) Nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy várnád.

25N

2018. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
#4 Szerintem egyre gondoltunk ;)
2018. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Helyzet és emberfüggő. Én nagyon maximum 2 hónapot várnék szexre és nem lennék benne biztos, hogy egy 19 éves szűz lányra komoly kapcsolatot lehetne építeni. 25 vagyok és még ebben a korosztályban is rengeteg az éretlen és komolytalan csaj.


Az #1-es válaszával meg mi a baj? Attól, hogy leírt egy tényt, hogy nincs meg a másik félnek az a kapcsolati tapasztalata, amit elvár, azzal mi a gond? Mérföldekkel érettebb válasz volt, mint egy primitív beszólás.

2018. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz srácként örülnék egy szűz lánynak.

18/F

2018. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Most komolyan én vagyok itt az egyetlen, aki szerint nem lehet kizárólag a szüzesség tényéből megítélni, hogy ki mennyire alkalmas egy komoly párkapcsolatra? :D Ha már lett volna valakije a csajnak, az garanciát jelentene arra, hogy képes lesz megfelelően kezelni az összes konfliktust, ami felmerülhet majd a későbbiekben? Ha meg tudott volna oldani minden problémát, még tartana az előző kapcsolata, nem...? :D

Amúgy nem tudom, miért ne érné meg a srácnak kezdeményezni, ha bír. A legtöbben szerintem örülnek, ha megbízik bennük egy lány annyira, hogy ők lehessenek az elsők, akiket ilyen szinten közel enged magához.

2018. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
24%

#2/4 - Azt remélem érzed/érzitek, hogy kettőnk közül te nem fogod tudni megérvelni az álláspontodat megfelelően, de nyugi...én most a saját részem letudom, neked pedig nem kell reagálnod, csak csöndben maradni.


28 évesen ha komoly kapcsolatot akarok, akkor nem egy gyerekkel kezdek. Miért? Mert még nem élt meg annyi mindent, hogy megfelelően tudjon jelen lenni egy párkapcsolatban.


Nem élte még át a vitás helyzeteket. Nem tudja még, hogy milyen kompromisszumokat kötni egy másik emberrel. Milyen együtt élni mással. Mi is a fontos egy kapcsolatban.


Az utolsó elég lényeges, mert sokan azt gondolják, hogy a szerelem a legfontosabb. Amikor az elmúlik, akkor vége a kapcsolatnak, pedig ez butaság. Egy érett ember rájön arra, hogy a szerelem fontos része volt a kapcsolatnak, de az mindenképp elmúlik és átveszi a helyét egy fontosabb érzés, ami nem múlik el csak úgy.


Frissen beleugorva a párkapcsolatosdiba nehéz az embernek elfogadnia azt, hogy nem az egyén érdeke a lényeg, hanem a közös. Tehát simán van olyan szitu, hogy egy vitában neked van igazad és mégis te mész oda a másikhoz, hogy elássátok a csatabárdot.


Egy 'újoncnak' nincs összehasonlítási alapja. Sok ember addig nem tudja értékelni a jó kapcsolatát, amíg annak vége nincs, illetve a következő 1-2-pár kapcsolata nem rosszabb, mint az. Ilyenkor pedig az azutáni jóhoz jobban fog ragaszkodni.

Baromi kicsi az esélye annak, hogy az ember az első komoly kapcsolatával éli le az életét.


Ha pedig a szüzességre vetítjük le a helyzetet. 19 éves és szűz. Ezzel nincs baj, de komolyan elhiszed, hogy az első pasi, akivel lefekszik lesz az utolsó is? A következő 40 évben (mit 40...a következő pár évben is már) nem fog szöget ütni a fejében, hogy milyen lehet mással is? Tényleg tudnál egy komoly kapcsolatot alapozni egy olyan emberre, akivel tudod, hogy úgyis vége lesz, mert ő neki még meg kell tapasztalnia az életet?


Tehát lehet a te kis sokszor elutasított és különféle téveszmékkel küzdő lelkednek tökéletes egy ilyen helyzet is, de nekem nem. Amennyiben komoly kapcsolatot akarok, akkor az legyen olyan, hogy megfelelőek a körülmények.


ui: Valószínűleg végig sem olvasod, mert ez már túl hosszú szöveg neked és nem is fogod tudni értelmezni, de nem baj. Ez nem lep már meg gyiken.

2018. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!