Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüzesség visszakapása nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség visszakapása nem csalás?

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 28. 21:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A nők már ennyire kerekítenek abszolút nullára?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. máj. 28. 21:53
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez a cikk szomorú.
2018. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem csalás, mert csak a szűzhártyát kapják vissza, a szüzeséget nem.
2018. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ezzel be tudnak csapni férfiakat
2018. máj. 28. 21:55
 5/17 iamaveryniceguy ***** válasza:
71%

Nem nyitom meg a linket, de már 10 éve is volt olyan, hogy ázsiában szűzhártya pótlékot raktak be a nőknek, hogy kelendőek maradjanak esküvőre is.


Ettől nem lesznek újra szüzek. Az ázsiai eljárással is csak az élményt akarták megadni a férjnek, nem elhitetni, hogy szűz a nő, mert lehet különbséget tenni.

2018. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a szűzhártya miatt lesz valaki szűz. Ha járt benne kukac, akkor már nem szűz és ezen egy orvos sem segíthet.
2018. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Én enélkül is el tudon játszani, hogy szűz vagyok, mert az elsőnél sem fájt meg vérzett semmi. A párom furán is nézett rám, hogy milyen könnyű volt velem és nem kellett tt kínlódni,pedig tényleg szűz voltam.


Aki azért választ valakit meg azért van oda valakiért, mert szűz, az bocs, de szerintem meg is érdemli, hogy átbaxszák. Aki meg nem, annál meg nincs értelme ilyeneket játszani meg ilyenre költeni.

2018. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Angliában, 10 év alatt 109 nő végeztette el. Egy része a férje kedvéért. Szerintem egy részük azért, mert a kultúrájukban csak szüzen lehet férjhez menni.

Szerinted: mekkora az esély, hogy a maradék kb. 50 nővel összesodor a véletlen?

Van pénisz hosszabbítás és vastagítás is. Inkább azzal foglalkozz.

2018. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Lassan új mondás lehetne a "a női hülyeség határtalan".
2018. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen, a társadalmunk még nem annyira civilizált, mint amennyire hinni akarjuk. A férfiak még mindig ugyanúgy a nők hüvelyében látják az értéküket, pont, mint 1000 éve a koszos, barbár söpredékek. De hé, legalább manapság már vannak fejlett műtétek is, amivel még inkább személyre szabható tárgyakat lehet gyártani a nőkből. Aztán még hálát is kéne adnunk itt Európában, hogy olyan kultúrába születtünk, ahol csak leszólnak minket a férfiak, ha nem a számukra megfelelő állapotban vagyunk ott lent, és nem várják el, hogy ilyen műtétekre menjünk. Van olyan kultúra is, ahol a nőt (pontosabban gyereklányt) konkrétan összevarrják lent, és a férje bontja ki a nászéjszakán.

Ez is, meg a véget nem érő lek..rvázás is ugyanarról a tőről fakad.

2018. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!