Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki megérti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki megérti, hogy néhány felnőtt férfi nem akar elköltözni a szülői házból?

Figyelt kérdés
Pl, mert szeret és tud a szüleivel élni, és ettől nem elmebeteg. Vagy a ház részben az övé is. Vagy ápolni kell az idős szülőt. Vagy többgenerációs a ház. Stb, még egy csomó példát tudnék mondani.

2018. máj. 28. 22:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
És akkor hogy képzelik a jövőt a csajjal? Majd beköltözik a pasi családjához?
2018. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy van.

Megérteni mindent meg lehet,és miután megértették gyorsan talpalávalót vesznek és se hírük se hamvuk.

De persze ez is érthető :)

2018. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
nem, el kell szakadni a szülőtől, ez az élet rendje
2018. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Itt is írják rengetegen, hogy nem azzal van baj, hogy otthon él valaki a szüleivel, hanem ha nem képes magát ellátni. Azt helytelenítik sokan, ha felnőtt létedre anyuka hozza be a reggelit a szobádba, ha ő gyűjti össze a koszos zoknidat, ha egy tányért nem tudsz elmosogatni magad után, és hasonlók. Attól, mert a szüleiddel laksz, vagy albérletben a testvéreddel, vagy bárkivel, még lehetsz önellátó, önálló ember.


Csak könnyebb az olyanoknak, akik kiszolgáltatják magukat például az anyjukkal, arra fogni azt, hogy nem tudnak párt találni, hogy azért van, mert a nők pénzéhesek, elvárják a saját tulajdonú lakást, ahol egyedül élsz.

2018. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem, de az ilyenek azt is értsék meg, hogy én meg nem szívesen bútorozok össze szülőkkel, vagyis valószínűleg nincs dolgunk egymással.
2018. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem azt jobban megértik mikor szeretne, de nem tud, mert nincs 70 ezre egy lyukméretű albérletre, lakásra meg főleg nem.


A 70 ezer duplázható Budapesten vagy felkapottabb (általában osztrákhatármenti) nagyobb városokban.


Akkor van szerencséd, ha örökölsz egyet valamelyik rokontól vagy a családodnak emiatt több üres lakása van. Én is így költöztem el, fizetek lakbért haza, igaz nem 70 ezret.


De én már előtte is a legtöbb dolgot magamnak csináltam, egyedül főzni kellett megtanulnom.

2018. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Én megértem. Szakváltás miatt én is mozdíthatatlan vagyok 25 éves koromig, ha csak a srác el nem tart. Mert jóanyám nem fogja még az albérletet is fizetni meg az extra kiadást, itthon meg olcsóbb, cserébe meg rendben tartom a lakást meg csinálok kaját, mire hazaérnek. Ennyit tudok nyújtani jelenleg, néha-néha valami karcsú bevétellel (diákmeló, ösztöndíj).


Na de én is leszek egyszer kereső, felnőtt ember, aki saját életet, saját otthont és családot akar.


A szomszédunkban is van egy néni, imádja a lánya, minden nap jön hozzá, hozza neki az ebédet, itt van vele pár órát... 2 utcára lakik a párjával és két kisfiával. Szerintem ennyit el lehet várni, ha már van egy komolyabb kapcsolatod. Nyilván egyedül vagizásból albérletbe menni legalább akkora phaszság, amennyire nyomoréknak tartom azokat, akik ezt elvárják egy huszonévestől.

2018. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
1.-nek. Igen, pl beköltözik a csaj a pasihoz. Rólam van szó nyilván. Önellátó vagyok, dolgozok, de nem fogok albérletbe költözni a 250 négyzetméteres házból, ami részben az enyém is. És nem, nem akarjuk eladni. Annyi szoba van, hogy még bújócskázni is lehet. Ha nem akarok, akkor napokig nem találkozok a szülőkkel, mert többgenerációs a ház. Na, és van olyan nő, aki ilyen körülmények mellett is idiótának nézi a férfit? Mondjuk nyilván van.
2018. máj. 28. 22:54
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Mamahotel :D


Komolytalannak gondolom az olyan pasikat akik közel 30 évesen is a szüleikkel èlnek.

2018. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Én azon voltam hogy elköltözzek otthonról és saját életet kezdjek, nem költöznék ezek után be a pasim szüleihez. Mást se szeretnék hogy aztán a szülei beleszóljanak a közös életünkbe, mert hogy náluk lakok.
2018. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!