Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki megérti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki megérti, hogy néhány felnőtt férfi nem akar elköltözni a szülői házból?

Figyelt kérdés
Pl, mert szeret és tud a szüleivel élni, és ettől nem elmebeteg. Vagy a ház részben az övé is. Vagy ápolni kell az idős szülőt. Vagy többgenerációs a ház. Stb, még egy csomó példát tudnék mondani.

2018. máj. 28. 22:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen érthető, és ha - ahogy a többiek is mondták - önellátó vagy, van azért nő aki ebbe belemenne és odaköltözne. Ugyanígy vagyok én is. Nem látom értelmét kidobni a pénzt egy albérletre, ha közben ott egy családi ház, ami ráadásul többgenerációs. 23/L
2018. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Biztos van. Én ha mamahotelt szerettem volna, otthon maradok a saját szüleimnél. Egyébként sem nézek úgy a házukra, hogy az enyém is, mert meg fogom örökölni. Az az ő házuk, ők dolgoztak meg érte, semmi közöm hozzá. Saját családot, otthont szerettem volna, és van is szerencsére. Az én házam, az én váram. Nem tudnék, akarnék másokhoz alkalmazkodni. Hiába nagy a ház, akkor is ott vannak a szülők, akik biztos aranyosak, de nem lehetne tőlük felszabadultan élni.
2018. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Eddig rendben is van. De ez a jövő? Meddig akarsz velük lakni? És arra gondoltál hogy ez abszolút hátrány? És arra hogy mások is ugyanezzel a problémával de mégis megoldották.

Lehet bújócskázni oké, de akkor is vannak közös terek. Amúgy ha téged nem zavar hogy előttük zajlik az életed, ha egyáltalán zajlik, hát csináld.

2018. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyedül akkor, ha a szülőket ápolni kell. De ebben az esetben az a dilemma, hogy ki az a nő, aki ezt a terhet magára vállalja, hosszú évekre.

Attól, hogy te szeretsz a saját szüleiddel élni, még nem biztos, hogy a barátnőd idegenekkel akar együtt élni. Vagy akkor ismerkedésnél fontos szempont lesz, hogy a szüleid is megszeresse és viszont. Ez nem kis kihívás!

Mi van, ha a lány anyja is ápolásra szorul? Beköltöztetitek őt is? Vagy oldják meg, ahogy tudják?

Nem egyszerű ez a helyzet. Akkor is rengeteg potenciális jelölt kiesik, ha semmilyen más igényed nincs, tehát mindegy hogy néz ki, mennyi idős, van-e gyereke, stb.

2018. máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

Biztos van, de a nôk többsége nem akar még anyóshoz, apóshoz is alkalmazkodni.

Én tuti nem költöznék más házába, mert mindig az lenne az érzésem, hogy csak egy megtûrt szemèly vagyok. Az a ház sosem lenne az enyém, ha esetleg felújításra szorulna, nem költenék rá egy fillért sem, tehát ez még egy probléma forrás lenne.

Egy albérletben is vannak súrlódások frissen összeköltözött pároknál, pedig ott csak 1 személyhez kell alkalmazkodni.

2018. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Biztos vagyok benne, hogy valaki elfogadna így és odaköltözne. Nekem nem menne. Nem nézlek hülyének miatta, megértem, elég kényelmes megoldás. De én nem bírnék a másik szüleivel élni, bármennyire is kedvelném őket. Viszont ha a másiknak van saját lakása/háza, akkor sem költöznél hozzá?
2018. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
Nincs az a szerelem, ami elfogadhatóvá tenné számomra a szülőkkel való együtt élést. Megértem a motivációd, hsizen valóban kényelmes dolog, de én nem akarnék így élni. Ráadásul nagyon eltérne az értékrendünk is, hiszen én a családot egyáltalán nem tartom értéknek (a saját alkoholista, bántalmazó családom miatt, bár ez lényegtelen, a végeredmény ugyanaz), a függetlenséget annál inkább.
2018. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, azért az hülye felfogás szerintem, hogy tulajdonrészed van benne. Akkor most én is költözzek anyámhoz, mert tulajdonrészem van a lakásában? Hiszen apám meghalt, tehát anyu lakásának a fele az enyém.

Ez nem így van, szépen kivárom a soromat, és addig is élem az életemet máshol. Bérelek, vagy veszek hitelre és törlesztem. A szüleim lakása majd az én gyerekem lakás gondját fogja megoldani, nem az enyémet.

Többgenerációs ház, ez mit jelent?

Külön szint, külön külső feljáróval? Ha igen, az lényegében annyi, mintha egy tömbházban egymás feletti emeleten laknátok (van, akinek ez is sok persze). Vagy belül kell felmenni, tehát a szülők lakrészén keresztül? Vagy netán közös a konyha?

Nálam kizáró tényező lenne, de vannak, akiknek nem gond, sőt jól érzik így magukat.

2018. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
6%

Ezek szerint a válaszadó nők, akik az életviteledet elutasítják A) szintén mamahotelesek B) van valami lakásuk, de kizártnak tartják, hogy oda férfi betegye a lábát C) a jelenlegi pasijuk kecója, oda meg nem lehet vinni a jövendőbelit :)


A D) lehetőség is elképzelhető, de erről szerintem nem fognak nyilatkozni a hölgyek!

2018. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19 Nem nyert

Közös pénzből, együtt építkeztünk a férjemmel, a házikó is közös. #12

2018. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!