Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki megérti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki megérti, hogy néhány felnőtt férfi nem akar elköltözni a szülői házból?

Figyelt kérdés
Pl, mert szeret és tud a szüleivel élni, és ettől nem elmebeteg. Vagy a ház részben az övé is. Vagy ápolni kell az idős szülőt. Vagy többgenerációs a ház. Stb, még egy csomó példát tudnék mondani.

2018. máj. 28. 22:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

19 Ezt a baromságot honnan szedted? :D


D, Jelenleg albérletben élünk (közösen, de korábban egyedül is lazán fenntartottam egy kisebbet), együtt veszünk majd lakást, ha veszünk, egyelőre nem prioritás. Ha lenne saját lakásom, akkor pedig nyilván költözhetne hozzám, de szülők, család nélkül. A lényeg az, hogy kizárólag a párommal vagyok hajlandó együtt élni, a szüleivel semmiképpen - maximum átmenetileg, ha olyan élethelyzetbe kerülnek. Mondjuk nála is alap volt ez a dolog, évek óta külön élt, amikor megismerkedtünk, szóval ezen nem vesztünk össze.

2018. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
20 és 21-es, remek örülök nektek, bár azt nem értem, ha van párotok, miért keresgéltek palikat...
2018. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
"Ezek szerint a válaszadó nők, akik az életviteledet elutasítják A) szintén mamahotelesek B) van valami lakásuk, de kizártnak tartják, hogy oda férfi betegye a lábát C) a jelenlegi pasijuk kecója, oda meg nem lehet vinni a jövendőbelit :)" - Ezt miből szűrted le? Elég sokan élnek a pasijukkal közösen albérletben, vagy ha a pár egyik felének van saját háza még egyszerűbb (ebben benne van az is, hogy a nőhöz költözik a pasi). A probléma az, ha a jövendőbeli szüleihez kéne beköltözni. Nem tudom, hogy te mennyire szívesen költöznél a csajoddal meg annak a szüleivel.
2018. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi van veled, ember, bolondgomát ettél?😀 Nem keresek párt, egyszerű véleményt mondtam. Azért szóltam hozzá, mert a férjem előtt én is szembe kerültem ezzel a problémával. Szerintem jó, ha a kérdező tudja, hogy ebbe a nők nagy része nem fog bele menni. Nehogy úgy járjon, mint az én exem, aki azóta is(sok-sok éve) egyedül él, mert egyik nője sem bírta a kiképzést. #20
2018. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
*bolondgombát
2018. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19, én is elutasítom, mert van lakásom, kérdeztem is, hogy ebben az esetben hozzám költözne-e? De tárgytalan, mert van párom, ez csak elméleti kérdés :D
2018. máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én megértem azt, ha neked ez így jó - csak épp ez nem mindenkinek jó, a legtöbb ember szeret a párjával a szülőktől külön élni (nagyobb önállóság, kevesebb alkalmazkodás másokhoz stb.)... aki meg hasonló, mint te, lehet, hogy a saját szüleitől nem hajlandó elköltözni.
2023. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!