Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen szörnyűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szörnyűek a társkeresők?

Figyelt kérdés
Regisztráltam többre is, de elég fura emberek vannak fent. Magamutogató lányok, viccből regisztráltak, kiéhezett kanok stb. Ezen utóbbiak miatt még én is rosszul érzem magam, hiába vagyok férfi. Rám írnak ilyen 40 év körüli nők.... Elmondják, hogy mennyire nem törődik velük a korosztályuk stb. Mi értelme van a társkeresőknek, ha nem az amiért kitalálták őket?

2018. máj. 29. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nők közül aki nem selejtes, az alig tudja levakarni magáról az udvarlókat, ezért nem regisztrál társkeresőre.
2018. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

En is ezeket tapasztaltam. Ezert is jottem le rola.

A tarskeresok, (legyen az barmelyik) az internet kb legmocskosabb bugyra. Ha egy ember, a valo eletben, vagy a neten, olyan kozegben, ahol nem a tarskereses, illetve a futokaland keresese a fo topic vagy cel, nem talal part, ott mar baj van, magaval az emberrel. Ekkor megy fel tarskeresore, kiirja szep, mezes-mazas szavakkal a lelkuletet, (aminek a fele sem igaz) leirja az idealjat, hogy igenis objektiv, celtudatos, huseges es monogam no/ferfi es keresi kellemes, szeretni valo, huseges parjat. Es amikor reakcioba lepna kontakt, a ket fel elkezd beszelgetni egymassal, ne adj Isten, talalkozas is lesz a dologbol, akkor kerulnek kielesedesre a benso tulajdonsagok szemmel lathato negativ tulajdonsagai.

Teszem fel parkapcsolatra alkalmatlan emberek keresnek parkapcsolatot es a tarskereson szepen, rimesen meg tan koltoien is leirtak magukat, de eloben maga az ember, egy rakat szemet.


Ez a baj a tarskeresokkel. Aki oda regisztral, aki odakerul, az nem ingyen kerul oda. Kerulni kell, meg ha a magany fajo es fizikailag is kikezdi az embert, birni kell. Ugyanis ezek az ildalak, epp azt ronditjak el, ami a szerelem alapanyaga, a veletlen, “osszeakadok valakivel, beszelgetunk, a beszelgetes szimpatiat vallt ki, az pedig vonzalmat, a vonzalom fizikai kontaktot kivan, ha az is osszejott akkor mar elvileg a szerelem kellene legyen a kovetkezo fogalom”. A tarskeresok pedig ezt rontjak el, okkal, cellal mennek fel oda az emberek, tarsat keresni es epp ez a baj, ezert elhetetlen a tarsekero, mert elrontja, beleszol a veletlenbe.

2018. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Talán mert a legtöbb normális ember nem regisztrál rá, mégis miért tenné? Élõben jobb ismerkedni, nem interneten, fõleg nem társkeresõkön.


Ezt azoknak találták ki, akiknek nem megy az ismerkedés és ez az utolsó reményük.

2018. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 peca1000 ***** válasza:
68%

Csak a funkcionális analfabéták nem találnak rajta párt.


Tudni kell használni a szűrőket, a bemutatkozó adatlapot kitölteni, értelmezni amit a másik írt magáról, és a képekről is olvasni.


Vannak érzelmileg sérültek, gyökerek, kanosak.... és normálisak is.


Meló őket megtalálni, de lehetséges, sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a való életben ismeretlenül odamenni másokhoz, ott jóval több a kudarc.


Nekem nagyon bejött, sok tartós kapcsolatom született onnan, mint a mostani 12 éve tartó is.


Ja és pocakos, kopaszodó, csóró alak vagyok.


ffi/42

2018. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ott bukik ki a legjobban, hogy mennyire nem ugyanazt keresik a nők és a férfiak. Mármint a többség.

Előbbiek szép reményekkel, egy fehér ruhás esküvőről és pici dundi babákról ábrándozva regisztrálnak PÁRT keresni.

Utóbbiak a fent említett dolgok említésétől is hánynak. Úgy regisztrálnak, hogy ott egy csomó kiéhezett csaj, aki alig várja, hogy bárki megdugja. És ő hajlandó meghozni ezt az áldozatot.

Aztán megy a pufogás, mert senki se azt kapja, amit keresett.

2018. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg katasztrófa regisztráltam a következő szöveggel: kalandor típus vagyok, rengeteg csalódást okoztam hölgyeknek, ami nem volt szép tőlem. Fénykép nuku. Egy nap alatt 30 választ kaptam Hagyták volna tudatosan, hogy szetduljak az eletuket. Szánalmas.
2018. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És hányan hazudnak. Egy barátnőm nagyot csalódott társkeresőn talált pasiban. Gondoltam, kamuból felregizek én is pár napra, megnézem a f!sz pasit. Nem tudom már, melyik táskereső volt, de részletes adatlap volt. Gyerek témában is több variáció, pl. hogy nem szeretne gyereket soha, most még nem szeretne, már most szeretne, és volt egy olyan, hog "alig várom". Ennél a gyökérnél persze az volt. És egy olyan szelíd kép, ami kb. lányos anyák álma lehetne.

Közben egy kihasználós gyökér f!sz. Kb. "vetésforgóban" ment nála a dolog, egyet hülyített neten szép emailekkel, egyet dugott, és közben már kereste az újabb neten hülyíthető lánykát, hogy majd ha azt dugja, akit most még csak hülyít, akkor ott legyen az utánpótlás.

A büdös életben nem akar elköteleződni, és van pofája ilyen kamu adatlapot kitölteni. Barátnőm (tizessel fiatalabb nálam, lényegében kolleganőm lánya) naiv volt, de leültettem a géphez, végeztem egy kis kutakodást a pasival, na ő is azt mondta, soha többet társkeresőt.

A vicc az, hogy tanult, csinos lány, csak félénk, és gondolta, hátha...

Amúgy hozzátenném, hogy még 10-15 éve működtek a netes társkeresők, mi is ott találkoztunk a férjemmel, és több barátnőm is, akkoriban huszonévesek is, de ötvenesek is voltak köztük. Akkor talán ez is más volt.

2018. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A férfiak részéről az ingyen p**a, a nők részéről az egó legyezgetése. Ha férfi vagy és normálisan kitöltött reglappal próbálkozol, felejtős. Ha nincs rólad egy ütős, fél istent ábrázoló fotó, felejtős.

Nyugodtan kamuzz, verd át a nőket, nem fog fájni nekik, sőt!


Normális nőket a való életben keress, azokat viszont szeresd és tiszteld!


Apropó, az ottani férfiak 99% sem ér egy lyukas garast sem.

Régen ez nem így volt, de mára ide jutott ez az iparág is.

2018. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég találkoztam társkeresőröl egy pasival,kb 2 hétig dumálgattunk,aztán beültünk egy sörre,szimpi volt.Lett második randi,majd ott már komolyabban érdeklődtem a céljairól,hátteréről.Hát nagy vonakodva bevallotta,hogy elvált 3 gyerekes apuka(4,6,11 éves gyerekek),most rakták ki az albiból amit nem bírt tovább fizetni,mert a gyerektartás miatt nem telik rá neki,és most épp a tesójánál húzza meg magát,de nyugodtan felmehetünk,mert most épp nincsenek otthon.Utána meg nem érette miért mondom,hogy bocs de mást terveim vannak(aznap estére,meg hosszú távon is).Most az ilyen fazonok mégis mit várnak???
2018. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hozzátenni,hogy neki természetesen csak olyan nő kellett (volna) komolyabb kapcsolatra,akinek nincs gyereke,nem is akar,és van lakása :D
2018. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!