Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen szörnyűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szörnyűek a társkeresők?

Figyelt kérdés
Regisztráltam többre is, de elég fura emberek vannak fent. Magamutogató lányok, viccből regisztráltak, kiéhezett kanok stb. Ezen utóbbiak miatt még én is rosszul érzem magam, hiába vagyok férfi. Rám írnak ilyen 40 év körüli nők.... Elmondják, hogy mennyire nem törődik velük a korosztályuk stb. Mi értelme van a társkeresőknek, ha nem az amiért kitalálták őket?

2018. máj. 29. 07:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most az ilyen fazonok mégis mit várnak???"


Kb. ingyen lakhatást Tőled.

2018. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es. Köszönöm hogy alátámasztottad az írásom! Házas, párkapcsolatból félrek*rni akaró, ingyen p**náról álmodózó nyomik játszótere.


Nem vagyok kárörvendő, de valahol megnyugtat a dolog. Huszonévesen egy csomó kosarat kaptam, későnérő típus voltam. Aztán a VALÓ életben összejöttem a bomba lánnyal, azóta a feleségem, van gyerekünk, több lakásunk, autó stb...

Aztán látom ezt a brutál nagy vergődést a férfiak és nők részéről, és úgy érzem megérte hogy egy becsületes, felelősségteljes, célokkal rendelkező férfi maradtam.

Annyira nem hiányzik hogy ilyen emberek közé tartozzam.

Viszont sajnálni sem tudom a nőket sem, amikor ilyen kamugép, ócska lúzereknek befekszenek, aztán meg jön a kopp.


Jelenleg 40 felett vagyok, és milyen érdekes, szinte bárhol tudnék ismerkedni, akár a 20-as korosztályból is. Viszont én azt mondhatom: köszike, megvan mindenem... :)


A férfiak szexmániája meg onnan ered, hogy rengeteg a könnyűvérű nő. Hát ez van, Neked meg sok sikert, remélem találsz majd egy férfit, akivel megvalósul az álmod! Szurkolok Neked, csak okosan... ;)

2018. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Viszont sajnálni sem tudom a nőket sem, amikor ilyen kamugép, ócska lúzereknek befekszenek, aztán meg jön a kopp."


Csak tudod, ebben az a legjobb, mielőtt ítélkezel, hogy az én kis barátnőm (akiről írtam, hogy bedőlt egy kefélőgépnek), szóval 20 éves volt, félénk, de ami a lényeg: Az ötvenéves pszichológusnője tanácsára ment online társkeresőre. A nő ugyanis azt mondta neki, hogy semmi baja, gondja nem lehet belőle, mert, idézem: "Aki csak szexre akar keresni valakit, az szexpartner kereső oldalakon teszi."

Szóval azért a nőt odaküldeném egy netes társkeresőre, de a lány anyja helyében viszont felkerestem volna, és belevertem volna a pofáját az íróasztalába. (Hogy ilyet javasol egy húszéves, félénk, eminenske, csinos lánynak). Még jó, hogy ennyiből megúszta a kiscsajszi.

2018. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj csak. Azt már azért illő tudni mindenkinek, hogy lassan már az összes platformon megy a harc a szexért. Kevés befektetés, arctalanság, óriási számok törvénye alapján mindig akad egy balek aki bedől a kamunak. Sajnálom, de a barátnőd is az utóbbiak táborát képzi, bár a naivsága miatt került ilyen helyzetbe + a tanács.


Igen 10-15 éve teljesen más volt minden, akkoriban én is használtam, és sok jó barátság született akkor.


A mai rendszerek már gusztustalanok, tele vannak hamis regekkel, aberrált szellemileg sérült férfiakkal, öntelt nőkkel, sikertelenül próbálkozó versenyzőkkel, csalódott normális emberekkel. Persze biztos akadnak olyanok is akiknek sikerült, de már nagyságrendekkel kevesebb ez a szám mint régebben. A tömény gátlástalan szex hajhászás szövi át az egészet, de már a nők részéről is. Sok hivatásos k**va itt is próbálkozik kuncsaftok után. A fotókról meg már ne is beszéljünk. Fél óra után a férfiak azt hiszik, hogy ez egy szexpartner-kereső, mondjuk nem véletlenül. Ebben oroszlánrésze van a szabados nőknek is, ezt sem szabad elfelejteni.

2018. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es, szerintem sok jót írtál, és tényleg döbbenet, hogy ez van.

Ahogy itt nézegetek, olvasom az ifjúság tapasztalatait, tényleg jobb már személyesen ismerkedni. (Igen, amúgy anno 15 éve nekem is bejött a netes társkereső, én elnőiesedett munkahelyen voltam friss diplomás, férjem pedig pici gyerekkel özvegy. Nekünk bejött, de ez már nem az a rendszer, ami most van).

2018. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!