Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha adtok meg társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha adtok meg társkeresőn írt levélben e-mail címet, amire lehet írni, szoktátok nézni, hogy nem ott válaszolt-e az, akinek írtatok?

Figyelt kérdés
Rám írt valaki társkeresőn. Adott meg e-mail címet, meg chat felhasználónevet is. Nem vagyok fent azon a chatoldalon, e-mailt írtam neki a megadott címre. Most meg vár chaten. Nem látom értelmét, hogy a társkereső oldalon válaszoljak neki, hiszen e-mailben már megtettem, a társkeresőn meg amúgy is korlátozott számú levelet írhatok csak, mert nem vagyok előfizető. Aztán lehet, hogy hamarosan itt fog panaszkodni, hogy milyen bunkók a nők, mert nem írnak vissza... Ennyire nem figyelnek oda egyesek, akik állítólag társat keresnek, vagy ez is csak egy robot felhasználó lehet?
2018. máj. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
e-mail?2018 van,ott a facebook
2018. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idegent nem jelölök be, különben is ő írt nekem, ő adta az elérhetőségeket.
2018. máj. 29. 14:13
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Szánj még rá egy levelet és írd meg neki hogy beszéljetek máshol ahol ingyenes... Ha szóltál volna neki erről előre akkor nem lenne kérdés...

Én a net számlát is el szoktam felejteni pedig 3x küldenek róla értesítőt....

Egyszerűen nem szoktam nézni mert mindenhová azzal regisztrálok és egy nap jön 20-30 szemét levél...

2018. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor még egyszer.

Ő keresett meg társkeresőn, még nem beszélgettünk, csak írt egy levelet. Abban megadott két elérhetőséget, egy e-mail címet és egy chat felhasználónevet egy chatoldalra, amit nem használok. Írtam az e-mail címre, ha már megadta, akkor ne a társkeresős leveleim száma csökkenjen, ez ingyenes, megírtam azt is, hogy nem használom a chatoldalt. Feltételezem, hogy nem olvasta az e-mailt, mert aztán kaptam tőle ismét levelet a társkeresőn, miszerint vár a chatoldalon. Aztán még egyet, hogy legközelebb is... Én emiatt nem fogok írni neki a társkeresőn, hogy "te idióta, nézd meg az e-mail fiókodat is...", erre nem pazarlok levelet.

2018. máj. 29. 15:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem nézi az e-mail fiókját, minek ad meg e-mail címet, hogy válaszoljak ott?
2018. máj. 29. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!