Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn még nem válaszolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn még nem válaszolt, ezzel sikerülhet válaszra birnom?

Figyelt kérdés
Életemben először próbálom ki a társkeresőzést. Mindenki ott szabadon irogathat, tehát nincsenek korlátok. Irtam egy lánynak, még nem válaszolt, rám is nézett... mit irjak neki, hogy legalább egy "nem"-et mondassak vele? Az is jobb, mint lefosni a másikat...
2013. dec. 19. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy: KECSKE
2013. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy küldjön képet a melleiről.
2013. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Életedben először akkor hagyd is az online társkeresőket a francba
2013. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miért mondja ezt mindenki? Miért van, hogy ott minden lány g*ci, a normál életben meg mind szeretnivaló?
2013. dec. 19. 23:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, miért regisztráltak? Akit szeretnek a normál életben is, az nem regisztrál oda.
2013. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"a normál életben meg mind szeretnivaló?"


akkor miért vagy egyedül? gondolkodj!

2013. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell otthagyni a társkeresőt. Én is ilyenen ismertem meg a feleségemet:)


Viszont ha látod hogy azóta már aktív volt mióta írtál neki, és nem válaszolt, akkor nem kell erőszakosnak lenni. Ismerj meg másokat. És előbb utóbb lesz olyan lány aki visszaír:)


Nálam pl úgy volt, hogy 2 hete voltam regisztrálva, de addig nem írtam senkinek. 2 hét után beírtam pár paramétert a keresőbe, az kidobott egy csomó csajt.


5nek írtam. 3man válaszoltak is. 1-2 levél után meg már csak 1 maradt mert a többi nem érdekelt. És 2 éve el is vettem feleségül:) amúgy 3,5 éve vagyunk együtt.


Az a lényeg, hogy ne add fel. Aki meg nem válaszol, azzal nem kell foglalkozni.


Ja és még mielőtt az jönne, nem vagyok sem kigyúrt állat sem pénzes pasi. Nincs kocsim sem. A feleségem helyesnek tart, de én nem tartom magam annak.


Szóval még azt se lehet mondani, hogy a pénzemért szeretett meg:)


24/F

2013. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja én meg írok 10-nek, abból 1 válaszol. Nem tudom melyik társkeresőn válaszol 5-ből 3 nő, arra nagyon kíváncsi lennék...
2013. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk olyanoknak írtam akik szépek is voltak. Az átlag alatti nők biztosan válaszoltak volna.
2013. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Látod hogy elolvasta a levelet, de nincs válasz az = NEM!


Ha akart volna, akkor válaszolt volna.

Pontosabban, ha tetszene neki a pofád akkor válaszolt volna.

2013. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!