Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn mit irjak neki,...

Társkeresőn mit irjak neki, ha nem válaszolt?

Figyelt kérdés
Irtam egy lánynak, látta, megnézett, de nem válaszolt még (1 napja). De én most úgy érzem, nagyon megtaláltam ezt a lányt, tényleg őszintén gondolom, de ez igy nem fog átmenni... mit irjak neki?
2014. márc. 24. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit. rajta a sor. ha nem veszi a faradtsagot, hogy irjon valamit, akkor hagyd.
2014. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyet már én is éreztem sokszor, próbáltam is tenni valamit, soha nem segített, a lényeg, hogy esélytelen a dolog...
2014. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de sajnos feltűnően sok nem veszi a fáradtságot...
2014. márc. 24. 11:39
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
mert kb naponta kap X mennyiségű levelet
2014. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmit... csak egy újabb ember vagy, aki cseszteti
2014. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit ne írj. Az ilyeneknek nem is kell kapcsolat, csak a kis egójukat növeli ha látják, mennyi levelet kapnak, és mennyien nyalnak neki. Ne add meg neki ezt az örömöt, szard le és kész. Ha tovább írsz neki,csak még nagyobb lesz az arca.
2014. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
írd neki ezt: A K.URVA A.NYÁD! Erre tuti válaszol. :D
2014. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te találtad meg olyan nagyon... Ha mindenkinek illedelmesen válaszolna, egész nap a gép előtt ülne - ha csak neked válaszolna, akkor más írta volna ki ezt a kérdést, és ő tudná meg ugyanezt. Jó sok ilyen kérdés van, lehet, mind ezt a lányt ostromolják?
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8asnak nincs igaza, csak a reg utáni néhány napban özönlenek, az üzik, utána már teljesen kezelhető. Aki tényleg akar ismerkedni, barátkozni, beszélgetni az válaszol is, a többiek csak önbizalomért vannak ott.
2014. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!