Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet még eredményesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet még eredményesen ismerkedni az online társkereső oldalakon kívül? Kicsit reménytelennek érzem az egészet.

Figyelt kérdés
Eddig online társkeresőkön ismerkedtem, viszont ott nagyon kevés a normális pasi. Sokan csak alkalmi kapcsolatokat keresnek, vagy nem gondolják komolyan egyáltalán. Az a baj, hogy nekem nincs nagy baráti társaságom, nem igazán járok úgy el bulizni, stb. illetve környezetemből hallom, és gondolom, hogy ott sem igazán a komoly kapcsolatot keresők vannak. Ti hol szoktatok ismerkedni? Hol lehetne normális értékrendű, komoly kapcsolatot kereső pasikkal ismerkedni? 24/N
2018. máj. 29. 21:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :) Én nem várom el senkitől, hogy kigyúrt legyen, meg a társaság középpontja. Én max. 30 éves pasikkal ismerkedek leginkább, de nincs kimondottan kőbe vésve, hogy pl. 30 fölött nem. Csak ez az átlag. Normális alatt az olyan alap dolgokat értem, mint pl. legyen hűséges, megértő, megbízható, humoros, mutassa ki a szeretetét, legyenek céljai, legyen önálló, őszinte, ne legyen felszínes, mert én sem vagyok az. Ilyesmik. Meg nyilván komolyat keressen, ne csak egy éjszakára.
2018. máj. 29. 22:10
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Aha, értelek. Valahogy, a nők mindig az ilyen pasikat keresik... :D "hááát legyen kedves, humoros, megértőő".. aztán lehet már épp a friendzone-ba raktad.. én pl. azért ismerkedem nehezen, mert (néhány korábbi hölgytől idézem)"túl csajozós képed van"... pedig mindig is komoly kapcsolatot kerestem.


23/F

2018. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11: de nyilván csak azok közül válogatsz, akik maguk jelentkeznek nálad, nemde?
2018. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mármint, hogyhogy, akik nálam jelentkeznek? Van, hogy én írok valakinek.
2018. máj. 29. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
#12-esnek igaza van. A környezetemben egy csomó csaj szinte naponta panaszkodik, hogy ilyen pasikat akar. Ha ezen az oldalon böngészel, akkor kb. szó szerint ugyanezt a sablonszöveget fogja minden második lány elmondani. Mégsem az ilyen srácokat veszik észre.
2018. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 peca1000 ***** válasza:

Pedig nincs jobb a netes társkeresőknél, csak tudni kell használni.


2 volt kolleganőmnek, és egy másik ismerősömnek (na meg nekem is) ott jött össze a társ, úgy, hogy elmagyaráztam nekik, hogy használják.


Eredmény: 3 házasság (az enyém is), és egy élettársi kapcsolat.


Ennek jó része az utóbbi pár évben történt.

2018. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves Peca1000!


Érdekelne, hogy szerinted hogyan kell jól használni a társkeresőket? (És melyiket javaslod?)


Köszi.

2018. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!