Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagyrészének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrészének miért ilyen rossz a kommunikációja online?

Figyelt kérdés

Mindig panaszkodnak hogy a pasik így hülyék úgy hülyék, nem lehet velük beszélni.

Közben meg a nők nagyrészével folytatott online ismerkedés kb úgy néz ki, hogy 95%-ban full egyoldalú az egész, még azokkal a nőkkel is, akik konkrétan ők írtak rám, hogy ismerkedni szeretnének. És a kezdetektől fogva ilyenek, nem a beszélgetés közben válnak ilyenné. Felőlük semmiféle érdeklődés nincs, rámköszönnek, és várják hogy interjúztassam őket, vagy én nem tudom...

Mi lehet a fejükben ilyenkor?


32F


2018. máj. 31. 16:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%

"oké, hogy férfiak közt is sok a tapló ezt mindenki tudja, de az is tény, hogy nők között is sok a birka, hazudozó,kétszínű, de ezt valamiért sosem lehet kimondani, mert rögtön neked támadnak hordában (az oldalon meg lepontoznak)"


Ebben mondjuk van valami...

2018. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"mert rögtön neked támadnak hordában"


Még jó! Mindig is hordás voltam!

Glory to the horde!

2018. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Nem kell ismerkedni nőkkel online. Többségük vagy retardált, vagy agresszív, vagy skizó, vagy valami okádék művészribi.
2018. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
71%

Sziasztok!

Nekem ugyan ez a problèmàm a fèrfiakkal. Folyton olyannal akadok össze aki kèptelen az èrtelmes kommunikàciòra ès ha èn abba hagyom az îràst, Ők egy szót se îrnak. Ha ràkèrdeztem, az volt a vàlasz: Szîvesen olvaslak tèged, èn nem tudok mit îrni. 😱

2018. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Na azert nem noket gyulolni irtam ki a kerdest :D nem ez a szimpatikus valasz, hanem ez az egyetlen lehetseges valasz amit lattam. De ha komolyan ez az oka hogy nem mernek kerdezni mert gold diggernek gondoljak oket az eleg gyenge valasz. Amugy meg nem csak a munkarol lehet kerdezni.. Ha meg valakinek csak addig terjed a gondolkozasa az meg igenis gold digger :D
2018. máj. 31. 18:47
 16/29 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, szívesen folytatnék beszélgetést.
2018. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ismerkedni szeretne, de zárkózott.

Én is jobban szeretek válaszolni, mint kérdezni. És nem azért, mert nem érdekel a másik, vagy analfabéta vagyok, egyszerűen csak túl óvatosan ismerkedem, nem szeretném, hogy esetleg kihallgatásnak vegye a kérdezősködést.

2018. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h buta lenne a csaj, fosulira jar.

Kihallgatasnak? Hat pont hogy igy lesz kihallgatas.. csak az ove.

2018. máj. 31. 20:27
 19/29 anonim ***** válasza:

"Ismerkedni szeretne, de zárkózott."


Ez a legjobb önfelmentés, hogy semmilyen erőfeszítést ne kelljen tenni ;)

2018. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felmentésnek szántam, én egyszerűen csak ilyen balf.sz vagyok, amire nincs mentség 🙂 bár az erőfeszítés nem hiányzik, nekem sose volt olyan problémám, hogy nem írok rá valakire, aki tetszik, mert ő a fiú, kezdeményezzen, vagy könnyű préda leszek a szemében. Hát pont nem érdekel, akkor is írok, ha tetszik. Csak a beszélgetést nehéz vinni, mert valóban zárkózott vagyok. Ami nem akkora baj, az sokkal rosszabb, hogy élőben még nagyobb balf.sz vagyok, csak vigyorgok lányos zavaromban 😀
2018. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!