Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagyrészének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrészének miért ilyen rossz a kommunikációja online?

Figyelt kérdés

Mindig panaszkodnak hogy a pasik így hülyék úgy hülyék, nem lehet velük beszélni.

Közben meg a nők nagyrészével folytatott online ismerkedés kb úgy néz ki, hogy 95%-ban full egyoldalú az egész, még azokkal a nőkkel is, akik konkrétan ők írtak rám, hogy ismerkedni szeretnének. És a kezdetektől fogva ilyenek, nem a beszélgetés közben válnak ilyenné. Felőlük semmiféle érdeklődés nincs, rámköszönnek, és várják hogy interjúztassam őket, vagy én nem tudom...

Mi lehet a fejükben ilyenkor?


32F


2018. máj. 31. 16:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Aranyos lehetsz! :D
2018. máj. 31. 21:28
 22/29 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem h buta lenne a csaj, fosulira jar."

Semmit nem jelent, a főiskolákon is rengeteg a buta csaj.

Egyébként miért van az, hogy az én válaszomat, miszerint a legtöbb nő túl buta, hogy beszélgetni tudjon (amit minden férfi egyébként is tud), törölték, miközben valaki trollkodásból beírta ugyanezt a férfiakról, és az meg maradthatott?

2018. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Valamelyik femináci jelentette biztos. De most jelentettem a férfisat, így lehet az is eltűnik majd.
2018. jún. 1. 09:04
 24/29 A kérdező kommentje:
Mostmár az is eltűnt!
2018. jún. 1. 10:07
 25/29 anonim ***** válasza:
Igazából nem csak az online kommunikációjuk katasztrofális. Azért mert nő, attól még lehet suttyó és a jó részük az is, még ha hercegnőnek is képzeli magát.
2018. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mert kb. 30 éves korukig az ismerkedéshez bőven elegendő az a néhány fénykép, amit feltöltenek magukról. Erre már rengeteg megkeresést kapnak, amitől az egészet úgy képzelik el, hogy ők egy tehetségkutató zsűrije, a férfiak pedig a feltörekvő sztárjelöltek, akiknek produkálniuk kell magukat, hogy felkeltsék az érdeklődést. Aztán a sokadik évad után (30 éves kor felett) már érezhetően fogyatkoznak a jelentkezők, itt van is egy vízválasztó a nőknél. Az egyik részük felfogja hogy mi a helyzet, és ha még nem talált rájuk az igazi, akkor ők is aktívan belevetik magukat a társkeresésbe (nekik sokkal jobb a kommunikációjuk is). A másik részük viszont továbbra is próbál elérhetetlennek tűnni és várja a herceget fehér lovon. A gond itt az, hogy nagyon kevés a herceg, így ők is válogatnak és a választásuk érthető módon inkább a fiatalabb korosztályra esik.
2018. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Aha, amikor már 5 perce vörös fejjel vigyorgok zavaromban és egy értelmes mondat se hagyja el a számat...nem az aranyos jut eszembe :D pedig eskü, hogy nem vagyok annyira buta!

Simán lehet, hogy hasonló lányokkal próbálsz meg beszélgetni, azért kell neked faggatnod őket.

De a legjobb, ha tőlük kérdezed meg, miért ennyire visszafogottak. Hátha tud valami normális magyarázatot adni rá.

2018. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"nekem sose volt olyan problémám, hogy nem írok rá valakire, aki tetszik, mert ő a fiú, kezdeményezzen, vagy könnyű préda leszek a szemében. Hát pont nem érdekel, akkor is írok, ha tetszik"

Ez mondjuk egy korrekt hozzáállás. Bár ha mindkét fél ilyen, akkor szerintem a férfinak fogják inkább felróni, mint a nőnek.

2018. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem ez a természetes, így tudom igazán kimutatni, hogy igenis érdekel a másik. Ha már itt is mindenki a jelekkel vagy mikkel van elfoglalva...gondolom ez a férfi részéről simán lereagálható. Azt is megmondom, ha tetszik, feltéve ha mindennek ellenére bizonytalan és vagy rákérdez, vagy én érzem úgy, hogy erre a megerősítésre szüksége van.
2018. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!