Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiként hogy dolgozod fel, hogy nem jut neked nő? (csak férfiaknak szól a kérdés)

Figyelt kérdés

Nekem kezd rámenni az életem. Egyszerűen nincs hova kiadnom azt az óriási igényt az intimitásra meg a törődésre, ami az évek során felgyűlt bennem. Állandóan azon agyalok, hogy mivel vagyok kevesebb, mint mások. Nem nagyon van kedvem semmihez, mert enélkül nem jó élni.


Egyáltalán, nem is értem, miért annyira evidens, hogy egy egyetemista fiatal csak úgy "kiéli magát". Ez hogy működik másnál? Mi van, ha egyszerűen az illető nem érdekli a lányokat? Miért van az, hogy mindenki képes élményeket gyűjteni, amiket elmesélhet, csak én nem? Mit kell ehhez tenni?


2018. jún. 1. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg rossz lányoknál próbálkozol. Elhiszem, hogy szerinted Palvin Barbi a jó nő, de azt is fel kell ismerni, ha hozzád Szomszéd Julcsika illik Karancslapujtőről.
2018. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

és te mit is teszel azért, hogy összejöjjön a dolog?

tisztában vagy a saját rossz tulajdonságaiddal?

2018. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
60%
Nem kell feldolgoznom, mert jut nő.
2018. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Elfogadtam. Vagy elnyomtam. Magam se tudom. De működik.
2018. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackSword ***** válasza:
63%
A gondolkodás a tett halála...
2018. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Amíg egyedül nem leszel boldog, addig kapcsolatban sem.
2018. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sehogy,vagyis simán nem érdekelnének a nők,és ez az egész,de sajnos bennem van ugyanúgy az ösztön,ami vonz a nők felé,de próbálom elnyomni...

Ha a vágy és az ösztön nem akarna bennem semmit,le se szarnám. De sajnos befolyással van rám ugyanúgy... mikor rájövök,hogy nap mint nap több száz csinos csaj mellett megyek el az utcán,és egy sem jut nekem.

DE ez van,ilyen kegyetlen az élet.

2018. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Játék+bor.
2018. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is volt egy ilyen közel 3 éves időszakom egyetem legvégén és utána. Igazából nekem csak a szex hiányzott, amúgy nagyon jó volt, hogy azt csinálok és akkor amikor jól esik. Nem sok ilyen időszak van az ember életében, ki kell használni.

Pénzem nem igen volt, mert még nem dolgoztam, otthon laktam, így nőt szerezni nem sok esély volt, pedig akkor még normális voltam :D

2018. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

"de azt is fel kell ismerni, ha hozzád Szomszéd Julcsika illik Karancslapujtőről."


Kérdés, hogy ezt "Szomszéd Julcsika" is így gondolja-e...

2018. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!