Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatok hihető kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok hihető kamu képet társkeresőre, fiatal férfiként?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, senkit nem akarok hitegetni és találkozni sem. Csak ellenőrizném, hogy tényleg megugrana-e a felém tanúsított érdeklődés.
2018. jún. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Naná, hogy megugrana.:) A mások képével történő visszaélésről viszont lebeszélnélek, mert azért komolyabban megütheted a bokád. Persze ha a képen szereplőtől erre engedélyt kapsz, akkor semmi gond.

Sokkal egyszerűbb a nők által is használt módszer: a különböző fotó retusáló alkalmazások segítségével tedd vonzóvá, jóképűvé magad.

2018. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: Leírtakban osztom a véleményed, csak egy dolgot ha megengedsz. Hát engem retusálhatnál napestig, akkor sem lennék jobb képű xD


Nem is lenne fair szerintem, mert ha találkozol a választottaddal élesben, akkor meg lenne szájhúzás ezerrel... Bár ha már a találkozásig eljut az ember, akkor legalább elméletben tetszik a személyisége a másiknak is (+amit ugye ilyenkor hozzáidealizálunk)


Én maradnék az őszinte normális fotónál, oszt ha így is szimpi vagyok első blikkre, akkor legyen. :)

2018. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldi fazon facebook képét kell lelopni szóval nem celeb meg hírességét hanem átlag emberét,aztán kicsit átszerkeszteni. Van néhány milliárd kép a neten van honnét szemezgetni.Életben nem jönnek rá,ez a tapasztalat :D
2018. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ilyesmi tanácsra gondoltam.
2018. jún. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!