Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők 90%-át kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők 90%-át kizárólag anyagiakkal lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 23:25
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Én csóró vagyok,átlagos kinézetű és mégis van szép baràtnőm! Jó lehet az is benne van hogy 20 -emnél nagyobb a farkam!


Ha semmid nincs amivel kitudnál tűnni a többi "versenyző" közül akkor mit vársz? Miért téged válaszon a kiszemelt nő?

2018. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Hajadra kenheted a szépségedet, ha elviselhetetlen vagy. Ha nagy ritkán találkozunk egy normális nővel, akkor szinte teljesen mindegy, hogy néz ki, a csillagokat is lehoznánk neki az égről. Fogalmad sincs a férfiakról, szerintem kb. az utcán láttál párat, meg még esetleg megrittyentettek páran.

A sminkről még annyit: egyszer egy havercsaj alapozás után nálam sminkelt. Kb. 15-20 percig szöszmötölt, utána kijött a fürdőszobából, és TÖK UGYANÚGY nézett ki, mint amikor bement. Amikor kérdezte, meg is mondtam neki, erre visszament még ugyanennyi időre, és megint teljesen ugyanúgy jött ki, mint előtte. Szóval semmivel sem szebb egy kisminkelt nő, mint egy sminkeletlen.

2018. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
74%

Nem a szépség minden, de jusson már el az agyadig, hogy sok nőnek szépnek lenni is sok pénz. Ha a smink nem is, van egy csomó dolog, ami nektek bejön és ha nem költene rá, le sem szarnád. Ilyen jogon a nő is nyugodtan telibeszarhat, ha egy fillért nem költesz magadra, vagy sajnálod rá. Erről volt itt szó.


De ennyi erővel számolhatjuk azt is, hogy akarsz egy műveltebb nőt, mondjuk jobb melóval. Szőrszálhasogassak? Jogsi 160 000 egy diploma 2 400 000 (akreditált képzések 300 körül vannak), a különböző önfejlesztő és egyéb tanfolyamok 20-40 000 ft, a könyvek egyenként 2-3000, a pszichológus óradíja 5-8 000 forint, nyelvtanfolyam, nyelvvizsga sincs ám ingyen. Ha sportol, a belépő vagy a sportszer 40 körül jön ki, ha fest, az sem olcsó.


Minden valamire való ember pénzt áldoz a külső és belső fejlődésébe egyaránt. Nem azért, mert annyi van neki, hogy ilyenekre költse, hanem azért, mert előteremti rá és neki ez a fontos. Az, hogy te érdekesnek és szépnek tartasz egy nőt vagy egy férfit, az ő részéről qrvasok pénz és energia, akkor is, ha nem miattad olyan, amilyen, hanem magáért. Ha te ennek ellenére egy unalmas, igénytelen, minimalista darab szar vagy, aki még meghívni sem képes semmire, akkor úgy gondolom, szíve joga azt mondani, hogy ez neki kevés. És akkor van gáz, mikor egy, a saját életét ilyen szinten élő emberrel egy nála sokkal minimalistább összejön. Mert ha nem partner vele ezekben (és ehhez akkor is kell pénz, ha csak a magadét fizeted), az hátráltatni fogja.


És akkor még családról nem is beszéltünk, csak elfoglaltságról és színvonalról.

2018. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%

Ismétlem: ha egy nő normális, akkor szinte tök mindegy, hogy néz ki, akkor is be fog jönni nekem. Normálisnak lenni pedig nem kerül semmibe, bár van, aki genetikailag képtelen rá. Az meg pont nem érdekel, hogy hány diplomája van és mennyit keres. A lényeg, hogy ne csak üljön otthon, hanem csináljon valamit.

Ellenben ahogy fentebb írták, nekünk férfiaknak valóban vagyonokba kerül, hogy egy nő figyelmét felkeltsük (már ha az ember nem alacsony vagy csúnya, mert akkor tök mindegy), és akkor még nem beszéltünk arról, hogy egy barátnőt fenn is kell tartani, ezzel együtt pedig már bőven 6 jegyű összegről beszélünk havi szinten.

2018. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
76%

Van egy csomó normális lány. Ha tényleg csak ez a szempontod, 2 perc alatt találsz.


Más kérdés, hogy nektek sem áll fel akárkire és ti sem akartok egy koloncot a nyakatokba, ami teljesen rendbe van, csak ne lennétek ilyen szánalmasan álszentek.

2018. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
49%

Ebben nem értünk egyet, nagyon ritka a normális lány. Az ismerőseim között amelyik lány szingli, az vagy buta, vagy házisárkány, vagy senki nem elég jó neki. Normális, nem foglalt lányt egyáltalán nem ismerek.

Nem áll fel akárkire, de majdnem :) Messze nem vagyunk annyira válogatósak külsőre, mint ti nők. Belsőre viszont nagyobbak az igényeink.

2018. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
73%
Hűű, mindennap tanul valamit az ember. Minden férfinek fontosabb a belső, mi t a külső, es minden nőnek csak azok a férfiak kellenek, akik milliós tételeket költenek a külsőjükre. Ma is érdemes volt felkelni.
2018. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden férfinek fontosabb a belső, van olyan is, aki ugyanolyan ösztönlény, mint ti nők. De a többségünk belső alapján válogat jobban.

Egyébként én 6 jegyű összeget írtam, a milliós tétel az már 7 jegyű :D Ezért pl. te sem kellenél, akárhogy is nézel ki, mert buta vagy.

2018. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
73%

De azért minden nő ösztönlény. Pfű öcsém... :D

Remélem, azért azt tudod, hogy csak mert két ugyanolyan százalékot látsz (jelen esetben 74), nem biztos, hogy ugyanazzal az emberrel beszélsz.

2018. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
62%

Az utolsó 2 választ pl nem én írtam, csak ezt. Látszik a másik válaszoló írásán sem, hogy az enyém. Nem hiszem, hogy mi vagyunk a hülyék.


Gyökér...

2018. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!