Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők 90%-át kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők 90%-át kizárólag anyagiakkal lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 23:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó tudni, hogy buta vagyok azért, mert ebből a szófhosásból nem emlékeztem pontosan, hogy milliós vagy százezres tételekről van szó. De jólvanaz, te gyökér.
2018. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
"belső alapján választanak a férfiak", na ez a nap fénypontja.
2018. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, azért hat úgy a seggem, mint egy mágnes, mióta kigyúrtam...:D Milyen kibszott érdekes, hogy azóta minden nap megszólít valaki kb ismerkedni...


Álszentek vagytok és még hülyének is néztek minket.:D

2018. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
51%

Az anyagias r..bncokat biztos.


Egy átlag nőnek van állása, kap havi szinten fizetést, ergó nem szorul rá mások pénzére.


Egy érett felnőtt gondolkodású nőnél:

külső + belső = egy kerek egész

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.


És ebben nem szerepel sehol az anyagi.

2018. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Hiába javítottam a külsőmön edzéssel és szedtem fel magamra sok izmot, pont a legaranyosabb, legkedvesebb természetű lányokat látom sovány, igénytelenebb külsejű, cserébe kocsival rendelkező srácokkal.
2018. jún. 6. 13:22
 56/59 anonim ***** válasza:
54-es. Jaj Édesem, ez már annyira elcsépelt közhely.
2018. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Miért, azon kívűl mit tudtok nyújtani?

(Már aki... Mert itt a példa, hogy sokan még eezt se, csak rinyál.)

2018. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

#56


Tudom, hogy közhely, azonban igaz.

Miért, az hogy süt a nap és emiatt meleg van, az nem általánosan elfogadott dolog?

2018. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki ezt a szart? Nem volt elég egyértelmű az eddigi 50 válaszból, hogy mi a fontos?
2018. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!