Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek így férfi, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek így férfi, ami a nőknek kell?

Figyelt kérdés

Szinte az összes nőnek az a fontos, hogy egy férfi legyen férfi!!!

Én sajnos elég feminin pasi vagyok, gondolkodásban főleg.

De hogyan legyek úgy férfi, hogy mindig csak nők között nevelkedtem szocializálódtam. Anyukám nevelt csak engem a kér nővéremmel, sehol egy apa, férfi minta, suliba 3 pasi volt a többi mind lány volt. A munkahelyen egyedül én vagyok férfi, egyszerűen csak a női mintát látom..., hogyan legyek gy férfi???


2018. jún. 4. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak légy önmagad, olyan nincs, hogy ne előbb-utóbb tetsszen meg valakinek az ami vagy. :D
2018. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Felnőtt ember vagy, az életedért te felelsz most már, nem a szüleid.
2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bence_ ***** válasza:

Hozz olyan döntéseket aminek a központjában csak a saját elképzelésed van! Határozottság ferfias.

Aki fontos arra, úgyis tekintettel vagy.

2018. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nekem nem tetszik, hogy szerinted van "feminin gondolkodás".
2018. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy küzdősport-edzésre (de ne valami kamu hadonászós kungfura, hanem full kontaktra), ott majd lesznek férfias minták előtted.
2018. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5 ha szerinted az kamu, akkor pls bacd arcon magad :D
2018. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nincs zsákolás, illetve full kontakt küzdelem kesztyűben és fogvédőben, addig max. egy hagyományőrző foglalkozás némi testmozgással. Biztos van ellenpélda is normális kungfuedzésekre, de pl. bokszból, thai bokszból vagy BJJ-ből nehezebb olyan edzést találni, ahol kizárólag lassított felvételként csinálnak páros gyakorlatokat és az edzések nagy részét formagyakorlatozás teszi ki.
2018. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
De mi a konkrét bajod? Ha figyelmes, udvarias vagy, van normális munkád, érdeklődési köröd, akkor nem értem hol a probléma.
2018. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg fiúk között nőttem fel (édesanyámat kivéve, de őt is fiús, vagány csajnak nevelték). Mégsem lettem maszkulin "gondolkodású".


Fogalmazd meg magadnak, hogy KONKRÉTAN mit jelent ez a kifejezés, milyen tulajdonságokat, milyen értékeket foglal ez magában, hogyan manifesztálódik ez konkrét tettekben és megnyilvánulásokban. Tudod, lehet egy férfi úgy is feminin, hogy gondoskodó és empatikus, ezek is feminin vonások alapvetően. Lehet úgy is feminin, hogy kényes, gyenge. Ez is inkább feminin jellegzetesség. De lehet társadalmi nem szerint is feminin, tehát csípi a rózsaszín cuccokat meg a divatot jobban követi, mint én. Most akkor melyik? Mi egyáltalán a nőies és a férfias? És miért használod ezt negatív jelzőnek úgy, hogy sok feminin tulajdonság mindkét nemnél egy kincs? Mi a bajod, ami miatt ezt gondnak érzed?


Mert nem a femininitással van neked bajod, hanem bizonyos dolgokkal. És ezeken a bizonyos dolgokon csak úgy fogsz tudni formálni, ha meg tudod egyáltalán nevezni őket és ki tudsz találni valamit, hogy mit kellene helyette csinálni (a másik szélsőség választása nélkül -a kedvencem, mikor valaki nem akar egy nyápic bólogatós kutya lenni, erre egy bunkó phaszkalap lesz. ja, kinyírta a rossz tulajdonságát, szerzett helyette másikat, fantasztikus...)

2018. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!