Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli/szűz pasik! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli/szűz pasik! Számotokra milyen érzés, amikor szerelmes párocskák "first-world problem"-jüket olvassátok?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Érted? A csávót az nyugtalanítja, hogy a bögyös barátnője milyen ruhát visel. Irigylem a gondját. Vagy az örök kedvencem: amikor a barátnője szeretné, hogy a pasija többet legyen vele és szeretgesse (érted, nem az, hogy vajon összejön-e végre a randi és nem kerül friendzone-ba 200-adjára)

Ehelyett a srác inkább elmegy a haverjaival sörözni/bulizni és a csajt meg magára hagyja. Miközben itt vagyok én, aki éjjel nappal törődne a (nemlétező) barátnőjével, stabil lelki támaszt nyújtana neki és lehetőségeihez mérten mindent megadna (mozi, étterem, wellness stb.), de 26 éve már folyamatosan csak a bal keze van neki. Aki hasonló cipőben jár attól kérdezném, hogy benneteket milyen érzés fog el, amikor mások ilyen jellegű "párkapcsolati problémáiról" olvastok.



2018. jún. 4. 14:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

9 175 cm nem is olyan vészesen alacsony.

Egyes külföldi fórumokon már ott tartanak, hogy 186 centivel én full átlagos magasságú vagyok...

2018. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Hát én meg évek óta próbálkozom ZÉRÓ sikerrel. Aztán jött egy új kolléga, aki 2 hét alatt megdugta a cég összes szingli nőjét. Vele is beszélgettem erről. Ő sem értette mi a problémám, szerinte ez tök egyszerű dolog. Hát persze, 185cm magas, totál kiszálkásított izomzat, modell arc. Ja, és a szex nála már az első randikon megvolt.


Ebből kiindulva csináltam egy kamus reget egy társkeresőn, hogy szétnézzek a férfi táboron belül is, milyen a felhozatal. Hát kb. 5 percig csak bámultam ki a fejemből utána. Az van, hogy átlag külsővel labdába sem lehet rúgni.


A nők sopánkodása mögött meg az áll, hogy a kiszemelt Adonisznál nem fértek fel az előjegyzésre.


Én a magam részéről innentől tárgytalannak tekintem a társkeresést, a mai világ trendi férfi ideáljának nem felelek meg. Még valaki megemlítené hogy magasra tettem a mércét, elárulom hogy nem a bombanőket, de még nem is a csinos lányokat céloztam meg. Mivel van önkritikám, de hát a hajamra kenhetem.


A női agyakba már kitörölhetetlenül bele van égve a tökéletes férfitest és férfiarc utáni vágyakozás, és mivel ezt simán meg is kapják, nekünk átlag pasiknak befellegzett.

2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12: Nagyon jól látod a dolgokat. Sajnos tökéletesen így van, ahogy írod. :(
2018. jún. 4. 15:26
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

Neked is csak a szád nagy kérdező, mert most éppen úgy érzed h a fél kezed is odaadnád egy barátnőért. Benne lennél egy kapcsolatban mondjuk egy nem top bombanővel hanem mondjuk egy átlagos, szürke kisegér lánnyal, aki mondjuk totál beléd lenne zúgva, akkor már ezek a nagy szavak h wellness, az ablakon repülnének csak úgy el.


Amúgy meg ha már 200 friendzone-os próbálkozásod van, akkor te minimum h nem az igazit keresed, hanem egy tökmindegyki csak puncija legyen lányt.

Az isten mentsen meg az ilyen egészségtelenül kisebbségi komplexusos, felületes paliktól. Tudod az élet és egy kapcsolat is nem csak abból áll h hogy nézel ki te, vagy a leendő barátnőd.

Az én barátom alacsony, és neandervölgyi, de nekem így is ő a tökéletes. Soha nem szara.kodott amiatt h nem egy szépség. Nekem meg nagy a fenekem, és? Engem akart így is. És nem csak a szépségem miatt...

2018. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Bocsánat, de hozzászólok nőként.


Az arról szóló gondolataid, hogy te mennyivel jobb lennél egy kapcsolatban, inkább taszítóak, mind csábítóak.

Rosszul lennék egy olyan pasitól, aki éjjel-nappal velem törődne, meg a lelki támaszom akarna lenni. Stabil vagyok lelkileg egyedül is, ha pedig valami gond van, nem hiszem, hogy több lelki erőforrása van egy férfinak, szóval a lelki támasz nyújtása (szükség esetén) kölcsönös kell, hogy legyen. De ha valaki már ezzel jönne, így fogná fel, ahogy te, menekülnék.

Úgy, ahogy privát szféra, kis saját szabadidő is kell, amikor külön-külön foglaljuk el magunkat. Menekülni akarnék, ha annyira nem lenne élete és saját egyénisége a páromnak, hogy éjjel-nappal velem akar foglalkozni.

A mozi, étterem, wellness biztosítása sem a férfi feladata mindig, főleg nem egy hosszabb kapcsolatban, max. egy pénzbedobós ribinél.


Úgy jön le, hogy te is ilyen konzervatív személetben tekintesz a nőkre, csak nem az elnyomó hívsovi módban, hanem a s.egget nyaló, kiszolgáló mód az erősebb benned.

2018. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

kinyalod a seggét akkor csicska vagy akiről azt hiszik nem kap meg senkit na hát ez talált

tudom millió közhely de pénz

kasza tibinek milyen feje van mégis modell a barátnője mert népszerű meg kőgazdag

2018. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 BlackSword ***** válasza:
65%

Figyeljél már Mucika!!! Tudod mi áll a Nőd meg közted??? A puczid, meg ez a legymatag duma amivel magyarázkodsz...


Ja meg ez: "Miközben itt vagyok én, aki éjjel nappal törődne a (nemlétező) barátnőjével, stabil lelki támaszt nyújtana neki és lehetőségeihez mérten mindent megadna (mozi, étterem, wellness stb.)"


Akkor Te nem partner lennél hanem egy kispárnába épített ATM...


Szóval növessz tököt a lábaid közé és ne dumálj marhaságokat!!!

2018. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

Olyan h lesz...m. A kutya se fog lekvárt főzni meg nagyanyám se fog DOOM-ozni.

Vadidegenek gondjai meg mér érdekelnének ?

2018. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%

"kinyalod a seggét akkor csicska vagy akiről azt hiszik nem kap meg senkit na hát ez talált"


Szövegértés 1-es.

Én nemhogy ilyet nem írtam, de még következtetni sem lehet erre a szavaimból. Nem csoda, mivel nem is gondoltam erre.

Lehet, hogy neked még nem volt hosszú, komoly kapcsolatod, de nekem igen, 5 éve vagyok kapcsolatban.

Teljesen érdektelen számomra az, hogy hány nőt kaphatna meg a párom, nem hat ki ez a kapcsolatunkra, nem ilyen primkó, kezdetleges dolgok befolyásolják azt, hogy miként ítélem meg a viselkedését. Azért nem kéne olyan férfi, aki a s.eggem nyalja egész nap, mert idegesít, irritál. Nem vagyok hercegnő, nem vagyok sem több, sem kevesebb, mint a párom, partneri viszonyban szeretek élni, ahol inkább baráti, bajtársi értékek érvényesülnek alapból, egyenrangúak vagyunk, csak ezt ugye kiegészíti a szerelem, a vonzalom és a szenvedély.

2018. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

Én sem felelek meg, mert nő vagyok, ráadásul nem is szingli, de úgy látom, senki sem válaszolt a célcsoportból, és nem értem, miért ennyi a rosszindulatú komment.

Volt nekem is alacsony barátom. Alacsonyként nyilván nem lesz esélyed a nálad magasabbaknál, ezt el kell fogadni, nézd az alacsonyabb lányokat. Én alacsony vagyok, barátom kicsivel magasabb volt, de nem vehettem fel magas sarkút, kényelmetlenül éreztem magam úgy. Neki volt önbizalma. Nem volt egy adonisz, de helyes arca volt, bár pocakja is volt - én így szerettem. Az önbizalma és a humora mindent kompenzált. Tehát az alacsonysággal önmagában nincs semmi gond, nagyon sok szép alacsony lány van, lehet válogatni is.

Most kapcsolatot szeretnél, vagy szexpartnert? Mert egy rendes nőt abszolút nem fogja érdekelni a pénztárcád, és hogy wellnessbe viszed. Persze, örülni fog, de nem ezért lesz veled, nem fog számítani.

A lelki támasz nyújtós szerintem aranyos, nem azért, mert egy nő nem elég erős lelkileg, de senkinek sem árt egy kis biztatás, és mindenkinek lehet rossz napja.

Nem tudom, külsőre milyen vagy, edzeni lehet, ha jobb testet szeretnél, lehet szebben öltözni, és ha egyértelműek a szándékaid, nem fogsz friend-zoneba kerülni. Ha nem vagy helyes, legyen önkritikád, és nézelődj a saját kategóriádban, ne a bombanőknél próbálkozz.

Végezetül, oké, hogy neked nincs senkid, de az élet nem csak párkapcsolatból áll. Nyilván annak is vannak gondjai, aki nem szingli vagy szűz, mások problémáit kifigurázni pedig nem kedves pasira vall. Ja, és az éjjel-nappal barátnőddel törődés elég nagy túlzás, ismétlem, nem a nők körül forog a világ, ha egyedül is jól érzed magad, szereted magad és az életed, könnyebben jönnek a nők is. Nem függhetsz tőlük így, mert tényleg senki sem akar egy egyedül életképtelen pasit. (Úgy értem, egyedül semmit sem ér, semmit sem akar, boldogtalan, stb. Legyél férfi egyedül is.)

2018. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!