Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön igazságtalanul sikertelen fiúk és férfiak! Hogy tudtátok feldolgozni ezt a helyzetet? Sikerült máshogy párt találnotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 20:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

20 még volt szerencsém látni :D

Na mindegy, szerintem fogadd meg a tanácsom.

Ha van legalább 175 centi, és magabiztos vagy, akkor általában beválik.

2018. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Még nem sikerült párt találnom, de elkezdtem személyesen elhívni nőket, és meglepődtem. Miért? Mert mind igent mondott, kávéztunk egy jót, beszélgettünk egy jót. Mégha több nem is lett a dologból, már ez is jobb mintha otthon várnám hogy valaki visszaírjon. Ami ugye tudjuk hogy esélytelen.
2018. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Ezt jó látni. És honnan hívtál el nőket találkozni?
2018. jún. 5. 11:37
 24/34 anonim ***** válasza:
A társkereső egy sz.r. Legjobb, ha nem is foglalkozol vele, nem hogy még fel kelljen dolgoznod... az ott NEM a való élet!
2018. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%

Aki nem képes 1 éven belül neten sem pàrt talàlni az valamit piszok rosszul csinàl. Sok hetero pàr ismerősöm van , tehàt nő és férfi. Mindegyik pasinak elég volt pár hónap hogy pàrt talàljanak. Ugyanúgy talàlt pàrt a

- 165 centis szőke hajú kék szemű , vékony,anyuval élő ,

-a 172 centis hosszú fekete hajú kék szemű rockerpasi,

-a 185 centis barna haj+ szemű,egyedül élő àtlagos testalkatú nem kigyúrt,

- és a 190 centis pasi barna haj+ szemű , kis pocakkal is.


Nem rinyàlni kell hogy brühühű igazsàgtalansàg, hanem próbálkozni, tenni érte, kitartani, ha el akarsz érni valamit.


Aki sikertelen,annak ő maga az oka. Rossz hozzààllàs, kitartàs hiànya, nem szimpatikus stílus, személyiség stb. Sok oka lehet.

2018. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani hogy több éves netes próbálkozás után nulla eredménnyel, személyes, vagy telefonos meghívásokra igent mondanak. Igaz még nincs meg akit keresek, de legalább volt pár randim! Ami netről sosem, sőtt jó ha 100 ból volt 5 nő aki visszaírt.

Próbálkozz olyan közösségbe járni ahol vannak szingli nők.

2018. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én sokkal szerencsésebb vagyok a társkeresőn. Élőben mindenki rögtön visszautasított eddig, társkeresőn meg legalább 1-2 nő "likeol" havonta, még akkor is, ha nem is írnak vissza.
2018. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, honnan veszik az emberek, hogy van igazság a párkeresésben.
2018. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

25# Neked meg nem kéne látatlanul ítélkezned és gúnyolódnod. Fogalmad sincs, hogy mennyit próbálkoztam, vagy milyen a személyiségem.

A kérdés nem is erre vonatkozik.

2018. jún. 9. 12:34
 30/34 anonim ***** válasza:
Aki szerint igazságtalan, hogy neten nem talál párt, es nem automatikusan magában keresi a probléma forrását, nyilvánvalóan baj van a személyiségével. A 25-ös nem gúnyolódott, nagyon okosat mondott. Csak hát fáj az igazság.
2018. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!