Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön igazságtalanul sikertelen fiúk és férfiak! Hogy tudtátok feldolgozni ezt a helyzetet? Sikerült máshogy párt találnotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 20:00
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Mennyi önjelölt pszichiáter. Sokkal jobbak vagytok az igaziaknál is. Négy sor alapján mindent megtudtok a másikról. Mondjuk a szövegértéssel már gondok vannak, de az nem számít.

Szerintem kamatoztassátok máshol, nagyszerű tudásotokat és engedjetek teret az értelmes válaszoknak.

2018. jún. 9. 13:10
 32/34 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindegy, én már megharcoltam a magamét, ha te a saját problémádban akarsz tötyörögni, a te dolgod. Jó szórakozást hozzá.
2018. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is lényegében mindegy , nekem nem okozott nagy problémàt a tàrskeresés miutàn elgondolkodtam és ràjöttem mit rontottam el. A hisztizésben , màsoknak való panaszkodàsban plàne nem làttam volna megoldàst..

. Pusztàn rà akartam vilàgítani arra, hogy a sikertelenségnek mindig az adott személy az oka, jelen esetben te, nem kellene sem a sorsot, sem màsokat okolni érte ha TE képtelen vagy tàrsat talàlni. Nincs semmi igazsàgtalansàg benne. Az életedet te irànyítod. Illetve neked kéne. De ugye fàj az igazsàg ezért se akarsz magadba nézni. Na szia. Tovàbbi kellemes vinnyogàst.

2018. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Mi a vinnyogás és hisztizés egy megoldást kereső kérdésben?

Megjegyzem, hogy hiába tartod magad olyan sikeresnek a társkeresésben, nem írtál egy értelmes tanácsot sem. Lehet, hogy talán mégsem vagy olyan sikeres.

Fogalmad sincs róla, hogy mennyit harcoltam, változtattam, próbálkoztam. Hogy mit értem el vagy mit nem. Csak ítélkezel válogatás nélkül. Na ez sokkal szánalmasabb a kérdésnél. Kár, hogy csak ebben tudod kiélni magad.

2018. jún. 9. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!