Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen már hányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már hányok a párkereséstől. :D Valami tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A sztori úgy kezdődik, hogy volt egy nagy gimis szerelmem, csomót beszéltünk, a lány is szimpatizált velem, de mikor komolyabbra akartam fordítani a dolgot, addigra lett barátja. 1 évembe került mire túltettem magam rajta. Ezután jöttek csak a szerencsétlenkedések.


Próbálkoztam tinderen: az egyik élőben máshogy nézett mint a képeken, a másik azzal kezdte, hogy milyen sok férfi kihasználta. Olyan is volt, hogy megbeszéltük a talit, de reggelre mindenhonnan letiltott. Próbálkoztam szórakozóhelyen: ezzel az a gond hogy nem nagyon szeretek ilyen helyekre menni, itt pl. olyan volt hogy nagyon megtetszett valaki, de aztán kiderült, hogy csak nyaralni van itt. Aztán olyan is volt, hogy kutatók éjszakáján mentem oda valakihez, abból se lett semmi. Próbálkoztam egyetemen: valaki megtetszett matek gyakorlaton, oda akartam menni hozzá, de nem jött órára, írtam neki fb-n arra nem reagált, mert később kiderült hogy volt barátja.


Aztán egyik előadáson tetszett meg valaki, és egy nagy szerencsével el tudtam kérni a nevét, és már 2 randi is volt, a másodikra ő írt nekem, hogy menjünk el. DEE mi a bökkenő? Nyáron külföldön fog dolgozni, így a nyárnak lőttek hogy több időt töltsünk együtt, ezt egyszerűen nem hiszem el...


Én alapvetően szerencsésnek tartom magam, mert egészséges vagyok, csomó barátom van, jól megy az egyetem, de ez a dolog egyszerűen nem megy. És a kinézetemmel sincs gond, egyik haverom barátnője meg is lepődött hogy nincs barátnőm. Mindig van valami rossz körülmény. Unom hogy állandóan agyalok, hogy egyáltalán hogy hívjam el, most akkor miért nem ír messengeren, lehet megbántottam stb... annyi idegességet okozott már ez az egész hogy hihetetlen. Van, hogy úgy alszom el, hogy fáj a fejem, a mellkasom, a vérnyomásom az egekben és közben sírok is. Semmilyen dologgal nem szívtam még ennyit... Pl. ha a mostani nem menne amerikába nyáron, mennyivel könnyebb lenne, de pont ő megy. Már a tinderemet is töröltem 30 párommal együtt, mert beleuntam. Meg gondolkoztam, hogy folytatom a keresést, de a mostani annyira tetszik, hogy úgy érzem nem találok nála jobbat, így nem is érdemes keresgélni, meg nincs is kedvem másnál felépíteni a dolgokat, mert úgysem lesz belőle semmi. Folyton csak falakba ütközök.


Tudtok valami tanácsot adni? Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett.


20f


2018. jún. 5. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy basszus, pár csalódás miatt ne add fel az életet :D Majd találsz megfelelőt, ne görcsölj. Szeptemberben hazajön Amerikából, utána folytathatjátok. Vagy addig találsz mást a nyáron, ki tudja. Fiatal vagy, élvezd az életet, ne ezeken stresszelj.
2018. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam végig, de el fogom :) Egyből az ugrott be, mint a politika: nem tudok annyit enni, amennyit okádni szeretnék tőle :)

f

2018. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj kapcsolatban lenni, ha így viszonyulsz hozzá, akkor inkább nem kell erőltetni.
2018. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugi nyugi.

Lehet tudok pàr tippet adni meg segíteni.

Külsőleg is és belsőleg is.

2018. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)


Igazából az is bosszant, hogy nekem nem a küzdéssel van bajom (mert próbálkozni kell), hanem az, hogy ennek ellenére nincs eredmény. Meg olyan régóta vágyok rá, hogy valakivel együtt tudjam tölteni a nyaramat, de most is közbeszólt valami... Meg annyira szeretnék valakit szeretni, de valami mindig van. Van hogy én szúrom el, van hogy rossz a körülmény...

2018. jún. 5. 19:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Annyit azért nem szoktam inni! :D
2018. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szergej55 ***** válasza:
Akkor mondjuk ne csináld, nem kötelező.
2018. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tényleg úgy van , hogy akkor fog jönni az a valaki, ha nem görcsölsz rá. Én is tapasztaltam, hogy annak ellenére, hogy tök jól érzem magam egyedül is, néha előjön, hogy szükségem lenne egy társa vagy csak szeretni valakit, de pont azért mert sokat gondolok erre nem jön az a valaki. Egyszerűen csak nem jött el a te időd. Nehéz ezt a görcsösséget elengedni , de sajnos tényleg az ami megakadályozza , hogy összejöjjön egy kapcsolat. Ez szerintem teljesen fejben dől el. Hogy van e erre valami más taktika, nem tudom. Én kívánom neked , hogy sikerüljön lazábban állnod ehhez a dologhoz és találni egy társat.

20N

2018. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amúgy az utóbbi időben nem görcsöltem, és tényleg jobban éreztem magam, de most megint "visszaestem". Mindig megcsillan a remény, aztán jobb esetben ez 2 randiig ki is tart... Szerintem most az a legoptimálisabb, ha nyáron nem foglalkozok ezzel.


Szeptemberben folytatom a próbálkozást ennél a lánynál. Az a gond, hogy mind külsőre mind belsőre hihetetlenül tetszik pl. ő sem az a bulizós típus, nem szereti az alkoholt, nem dohányzik stb. Nagyon kevés lány fog meg ennyire hogy még a lélegzetem is eláll. És ha ebből se lesz semmi komolyabb, akkor jön el az a pont, hogy ezt fel kell adni. De javítsatok ki, ha rosszul gondolom.

2018. jún. 5. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól látod. Lehet hogy jobb lenne ha a nyarat lazábbra vennéd és aztán próbálkoznál. Feladni semmiképpen ne add fel mert túl fiatal vagy ahhoz. Előző voltam 🙂
2018. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!