Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy a nők társkeresését a genetika míg a pasikét az érzelmek határozzák meg?

Figyelt kérdés

Mi pasik akkor is tudunk vonzódni egy kevésbé szép lányhoz, ha az nőies, nyitott, kedves és különleges személyiséggel rendelkezik (szürke szomszéd lány kaliber). Ezzel szemben a csajok sosem tudnának vonzódni egy alacsony és vékony pasihoz, ha a számukra legtökéletesebb belső tulajdonságokkal rendelkeznének, mert akkor meg azzal bélyegeznék meg, hogy kompenzálni akar. Tudjátok a kettős mérce:

* magas, vonzó és nagydumás pasi=magabiztos és érdekes

* alacsony és nagydumás pasi=komplexusos kis görcs.

Szóval azt vettem észre, hogy a csajok mindenből a jobbat/többet/szebbet akarják. Magasság, testalkat, hancúrléc mérete, fizetés szóval mindenből a legjobbat. Na nekünk nincsenek ilyen genetikai dogmáink.



2018. jún. 7. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha a pasik a farkukkal éreznek, akkor igen...
2018. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Férfiak= sok tesztoszteron, sok magot szétszórni (ezért kompromisszum készebbek)

Nők=megtalálni azt az egyet akinek gyermeket szülnek és aki mellett biztonságban érzik magukat (tehát óvatosabbak).

Szóval inkább hormonok és ösztönök.

2018. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Csak azt nem értem miért nem toljátok le a hàtsótok kondizni rinya helyett?

Miért nem piackèpes szakmàt tanultok?


Mièrt nem èpìtitek az életetek?

Nem èrtem ezt az àllandó rinyát.

Már règ valami nagy multinàl dolgozhatnàtok plusz lenne egy fèrfias alakotok már.


Ez a gond,hogy belső igènyetek nincs arra,hogy fèrfiak legyetek.


Ez a baj.


30F

2018. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak te látod így, ha végignézel az oldalon itt is találsz legalább egy tucat korlátolt, frusztrált idiótát, akik pont ugyanilyen ostoba általánosításokkal nyugtatják magukat, hogy nem az ő hibájuk, hogy nem kellenek a kutyának se.
2018. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez megint általánosítás. Vannak ilyenek is olyanok is mindkét nemnél.

Spec velem többször is előfordult hogy külsőre nem jött be először (és még sokáig) a pasi. De jobban megismertem,tetszett a humora meg úgy unblock a személyisége és aztán már bejött. Pedig ha elsőre ránéztem a külsejére nem mozgatott meg semmit. Miután megismertem akkor meg már megőrültem érte.

Miért nem fogják fel az emberek hogy csak azért mert 10-20 de akár 50 nőnél tapasztal valamit az nem jelenti azt hogy az ország összes nője ilyen.

Egyébként meg általánosságban(!!) a nőknek fontosabb az érzelem a szexhez. És általában (tehát nem minden esetben) a pasiknak meg mindegy csak legyen szex.

Ennyit erről az állításról.

2018. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Na nekem most lett elegem az itteni kérdésekből végleg. Megpróbálok nem visszajönni... Soha!
2018. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
a 14:58 Ne tedd, innen ne menjél el, mert ennél jobb humor oldalt sehol nem találsz.
2018. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Napi "tök fölösleges elemezgetés a nőkről, mert nem ismerem be, hogy balek vagyok"
2018. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor elképzelem, hogy létezik egy párhuzamos univerzum, és ezek a kérdések ott születnek. Mert én ezt sehol se látom.
2018. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy valaki vékony, nem genetika. Az a genetika, ha valaki nehezen tud hízni és izmot felszedni meg ha valaki hízékony. Mindkettő ellen lehet tenni. És a belső tulajdonságok sem csak úgy teremnek, hanem egy ember általában még felcseperedése után is megtanul nyitott és kedves lenni (meg színezni a saját személyiségét plusz hobbikkal és tudással)...


Az alacsony nagydumás pasikat is szeretjük, csak azt nem, akik ezt a punciért csinálják.


A kérdésen pedig hatalmasat röhögtem. Méghogy a férfiak érzelmek alapján választanak párt...:"DDD Oh te jó isten, a pasik párválasztását az határozza meg, hogy melyik pcsa tárul épp eléjük és mellé hány emberre támaszkodhatnak a környezetükben. Ha van pár haver, akkor csak megdugják, ha egyedül vannak, akkor kapaszkodnak is bele és ki akarják sajátítani. Tisztelet a kivételnek, akinek a hűség nem csak pótcselekvés és aki nem lát örömet abban, hogy úgy szálljon p#náról p#nára, mint a légy a húsra. Ha nem így lenne, nem lenne ennyi erőszakos, vergődő, idegbeteg állat itt meg odakinn is, hanem normálisan tudnának a nőkhöz közeledni.

2018. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!