Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy a nők társkeresését a genetika míg a pasikét az érzelmek határozzák meg?

Figyelt kérdés

Mi pasik akkor is tudunk vonzódni egy kevésbé szép lányhoz, ha az nőies, nyitott, kedves és különleges személyiséggel rendelkezik (szürke szomszéd lány kaliber). Ezzel szemben a csajok sosem tudnának vonzódni egy alacsony és vékony pasihoz, ha a számukra legtökéletesebb belső tulajdonságokkal rendelkeznének, mert akkor meg azzal bélyegeznék meg, hogy kompenzálni akar. Tudjátok a kettős mérce:

* magas, vonzó és nagydumás pasi=magabiztos és érdekes

* alacsony és nagydumás pasi=komplexusos kis görcs.

Szóval azt vettem észre, hogy a csajok mindenből a jobbat/többet/szebbet akarják. Magasság, testalkat, hancúrléc mérete, fizetés szóval mindenből a legjobbat. Na nekünk nincsenek ilyen genetikai dogmáink.



2018. jún. 7. 14:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

"* magas, vonzó és nagydumás pasi=magabiztos és érdekes


* alacsony és nagydumás pasi=komplexusos kis görcs"



Bármilyen kinézetű, de "nagydumás" pasi = általában félelmetesen primitív, de ezzel egyedül ő nincs tisztában. Játssza az agyát, amitől a hozzá hasonlóan primitív nők azt gondolják, hogy ő az "alfa" vagy miaphasz. Érdekes módon a tényleg értelmes emberek soha nem "nagydumások" meg kitárulkozó személyiségűek.

2018. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Pasikat az érzelmek? Jó vicc volt.
2018. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát fene tudja, "szürke szomszéd lány" kaliberű csajként életemben 1 pasival találkoztam, akinek valóban tetszek, aki valóban szeret, és aki valóban velem szeretne lenni. Kislány koromban rengetegszer csúfoltak, néha meg is vertek, mert a fogaim előre állnak, az orrom egy leheletnyivel nagyobb a kelleténél, és főleg mert "fura" vagyok. Aztán mikor már ez is téma volt, akkor jött a bántás azért, mert pici a mellem. 12 évesen bezártak a fiúk a mosdóba a suliban két órára, és közben kiabáltak be, hogy menjek el plasztikai sebészhez. :'D

Aztán később, mikor a barátnőimmel elmentem párszor szórakozni, hozzájuk mindig odament valami pasi, hozzám nem. Konkrét eset volt, mikor mi hárman iszogattunk egy bárban, megjelent három korunkbeli srác. 1-1 közülük odament a két barátnőmhöz, a harmadik meg közölte, hogy akkor ő lelép, átmegy valami másik helyre. :'D

Nem panaszkodok, mint írtam, megtaláltam azt a pasit, aki szeret így, nagyon jó párkapcsolatban vagyunk már évek óta, nincs szükségem a többi pasi figyelmére, tökéletesen elégedett vagyok a jelenlegi helyzetemmel, de lol, ne kamuzzunk már ilyeneket, hogy a pasik úgy en block érdeklődnek az ilyen lányok iránt, mert marhaság. Vannak, akiknek ez jön be, szóval szó sincs róla, hogy minden pasinak a topmodellek* kellenének, de tény, hogy NEM fog sok pasinak tetszeni egy ilyen kaliberű lány.


(*: topmodellről jut eszembe, elég csak megnézni, hányan savazzák a modelleket, pl sokszor Palvin Barbit, és hányan írják, hogy ronda, átlag alatti, stb.)


A pasik is válogatnak ám (és ez így van jól), és más-más az ízlésük. Bármilyen egy nő, valakitől úgyis fog bántást kapni, kár azt hinni, hogy ez nem így van...

- sminkel, műkörme van = pitcha aki túl sokat foglalkozik a külsejével

- nincs sminkje, natúr a körme = nem elég nőies, igénytelen

- fogyózik = nem lehet vele normálisan kajálni, rossz nézni hogy csak salin él, mint a nyulak

- nem fogyózik = nő létére túl sokat zabál, undorító, meg amúgy is igénytelen és el fog hízni

- sokat keres = túl karrierista, nem elég nőies, elhagyta a nemi jellegeket

- nem keres sokat = a pasin akar élősködni, meg amúgy is biztos buta

- kezdeményez a pasinál = könnyűvérű, szánalmasan nyomulós, elrontja a pasi játékát

- nem kezdeményez = felsőbbrendűnek hiszi magát, jégkirálynő, meg amúgy is ezért kell az egyenjogúság?

- megmutatja az idomait = r...nc

- nem mutat magából sokat = prűd nyomi

Sorolhatnám még sokáig, de azt hiszem, a lényeg érthető. Ezeket mindet a saját fülemmel hallottam, személyes ismerősöktől.

Felejtsd el, hogy a nőknek mindig könnyű, és akármit csinálunk, biztos mindig százan állnak majd sorba értünk, és lábaink előtt hever a világ.


A másik oldalon meg ismerek olyan alacsony és/vagy vékony (vagy épp túlsúlyos) pasikat, akiknek van párjuk, jól működő kapcsolatuk. Nem mondom, hogy nem hátrány, de nem leküzdhetetlen.


Hagyjuk már ezeket az elferdített kamu dumákat, a világ nem fekete-fehér.

2018. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Csak én látom azt, hogy egyedül a férfiak rinyálnak nonstop, ahelyett, hogy tennének is valamit?
2018. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

#13 ez nagyon találó volt :D


Amúgy kedves kérdező, a pasikat a farkuk irányítja. Az érzelmek a legkevésbé. Ja, hogy összejönnek ronda nővel? Igen, össze, mert legalább van lyuk, de nem kell bele annyi energiát fektetni, nem kell rá annyit költeni, nem kell fosni, hogy lenyúlják/lelép, stb. Ez a lustaság, spórolás és logika vegyülete. Mint amikor valaki megvesz egy kínai, óccsó terméket.

Nem, nem degradálom és nem tárgyiasítom a nőket, nőként főleg nem, egyszerűen ezt a hozzáállást látom sok pasinál.

2018. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
"Mint amikor valaki megvesz egy kínai, óccsó terméket." - Na, na, ami nem kínai, az nem is eredeti újabban... :-D De amúgy minden szavaddal egyetértek.
2018. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Én azt vettem észre, hogy a magukat őszinte, színtiszta érzelmek által vezéreltnek tartó pasiknak valójában ugyanúgy az az első, hogy felálljon a nőre, csak emellé még magányosak és szeretetéhesek is, és erre a "jócsajoktól" várják a megoldást. Az itteni felhasználók szerint a "szürke szomszéd lány" típusú nő nagyjából Palvin Barbinál kezdődik, bár őt is sokszor lehúzzák, ahogyan azt az egyik előttem szóló is említette. Hidd el, én örülnék a legjobban, ha a tapasztalataim azt támasztanák alá, amiről te beszélsz.
2018. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
#13 +1
2018. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Elárulok egy titkot: minden valamire való ember, legyen az nő vagy férfi, jól érzi magát egyedül és elégedett az életével szingliként is, emiatt olyat választ, akivel jól érzi magát és akivel számára megéri lenni, emiatt mindenben hozzá hasonló vagy jó tulajdonságú embert keres, nem éri be valakivel, hanem olyan kell neki, aki számára elég jó vagy az ő értékrendjébe és életébe a legjobban illik.


Normális ember figyelembeveszi a külsőt és a belsőt is és olyat választ, akit ő SZÉPNEK és ÉRDEKESNEK tart. Persze, lehet, hogy az egy kívülállónak unalmas és ronda, vagy egyenesen taszító.

2018. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek az egyéni preferenciái határozzák meg a társkeresését. Az, hogy mennyire sikeres valaki, azon múlik, hogy ezeket az elvárásokat mennyire tudja realizálni, vagy fel tudja-e ismerni, hogy miben kell változtatnia az önmagához képest túlzott elvárásaihoz. Felesleges ilyeneket írni, hogy a férfiakat az érzelmeik vezérelnék. Sokkal inkább a vizuális ingerek, amik befolyásolják őket, hogy egyáltalán felfigyeljenek valakire.

Az önáltatást pedig befejezhetnéd, mert attól még senki sem tudott fejlődni, hogy magának talált ki hazugságokat, amikkel ideológiát gyárt, hogy miért nem sikeres a másik nemnél.

2018. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!