Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúként felejtsem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúként felejtsem el, hogy lesz valaha barátnőm? 22f

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 19:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Sosem volt barátnőm és még szűz vagyok. Kezdem úgy érezni, hogy ez így is marad.
2018. jún. 8. 19:05
 2/20 anonim válasza:

Tudnál írni valamit a kinézetedről?

Így eléggé nehéz megmondani, hogy mennyire vagy reménytelen eset.

És ezt mkst tényleg nem rosszindulatból mondtam.

2018. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, az kezeljük tényként, hogy ronda vagyok. Felejtsen el így?
2018. jún. 8. 19:36
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem, rengeteg csúnya embernek van párja.

Vagy itt gyk-n tényleg mindenki azt hiszi, hogy csak a szép emberek élnek párkapcsolatban?

2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az én korosztályomban főleg dominál a külsőség.
2018. jún. 8. 20:05
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Gazdag még lehetsz. Nincs az a ronda külső, amit ne lehetne pénzzel kompenzálni, csak minél rondább vagy, annál több számjegyű összeg kell, hogy legyen a bankszámládon.
2018. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jól látod! Soha nem lesz! Csak olyan lányok jöhetnek szóba akiknek tökmindegy, hogy ki csak legyen valaki! De szép vékony csinos lányt sosem fogsz megkapni! Pénz vagy jó külső kettő együtt a tuti nyerő! Saját tapasztalat 23/F
2018. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz és a tapasztalataid alapján dönts. Ne az itteni negatív tanácsok alapján.
2018. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Penz van, de en senkine ne kelljek a penz miatt.
2018. jún. 8. 21:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogyne. Csak ronda és/vagy bugris és/vagy riherongy. Olyan, akivel csak a "jobb a semminél" elv miatt vagy, de bármikor lecserélnéd.
2018. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!