Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szavakban válaszoló emberek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavakban válaszoló emberek. Miért teszik?

Figyelt kérdés

Miért kell szavakban válaszolni? Miért jó ez?

Miért nem lehet vissza is kérdezni? Oké, tegyük fel nem érdekli amit mondok, de akkor minek nyavalyog, hogy nem beszélünk, nem írunk egymásnak.

Sajnos az ilyen beszélgetéseket hamar lezárom.


2018. jún. 9. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

@10 Nem tudom, de én ezt pl nem érzem flörtölésnek egyáltalán. :D Olyat is tudnék írni, de alapjáraton ez szerintem közvetlenség csak és az, hogy mersz egy kicsit viccelődni a másikkal.


Eddig még nem vette egyik srác sem tolakodónak vagy soknak és én sem látok ebben problémát. Néha az embernek kell egy kicsit kockáztatnia és poénkodni ("azoktól a lányoktól jobb félni) vagy találgatni (régóta laksz itt, vagy csak mostanában költöztél fel?). A legtöbb ember nagyon "simulós", szerintem. Nem mernek konkrétat mondani, nem merik megmutatni magukat kicsit és ez szerintem sokaknak unalmas. Én örülök, ha valaki nem fél attól, hogy esetleg amit "találgat" az nem jön be, hanem kijavítom, vagy tesz egy olyan poénos megjegyzést, amit akár zokon is vehetek (a lányokra vonatkozó általánosítás). Mert ez is te vagy. Jó, lehet, hogy amit írtam, az épp nem te vagy, de benned is biztos van valami megosztó, amit ha félsz megmutatni, csak unalmas leszel és nem tudsz életszerű beszélgetést produkálni.

2018. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
érdekes amit a 7es írt ilyet még egy csajtól sem láttam :D Pedig ők is megtehetnék és máris jobb lesz beszélgetés.+internet sztem rajtam kivűl nincs is olyan balek aki max zenét hallgat közben ilyenkor és legalább az ELEJÉN CSAK A MÁSIKRA FIGYEL nem pedig 30másik emberrel haverral osztály társal tanárral szülkkel beszél ügyet intéz filmet néz stb..és ezért vannak az érdektelen felszínes beszélgetések...így meg szart se ér az egész..
2018. jún. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Végre egy kérdés az oldalon aminek értelme is van. :)
2018. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes amit a 7es írt ilyet még egy csajtól sem láttam :D"


Hát én se sokszor. Az a baj azzal, amit írsz, kedves 7-es, hogy kb. így nézne ki a valóságban:



"-Szia!:) (gondolom a fiú az első, aki köszön)


--Szia:)


-Látom, egy városban lakunk... Itt is születtél, vagy csak később költöztél fel?


--Igen, itt születtem ^^



[itt befogod a pofád és nem kérdezgetsz tovább, hanem elkezded az IGAZI beszélgetést]



-Én nem régóta lakom itt, szóval még van bőven újat mutatni. :D Még az is lehet, hogy tudnál segíteni. Mondjuk mivel a belvárosban lakom, egész jól tudok már boldogulni.


(--már most megszegtél egy szabályt, amit minden fiú ismer: ha valamelyik fél sokkal többet ír, az rámenősnek fog tűnni. Az a fiú, aki pár szavas mondatokra 3 többszörösen összetett mondattal válaszol, az a lányok szerint ijesztő és idegesítő és levakarhatatlan, és biztos csak dugni akar. Nem, nem látok a lányok fejébe, de ezt tapasztalom. Ez a lány azt fogja gondolni, hogy hirtelen rádjött a szófosás, és biztos el akarsz adni neki valamit, vagy nagyon kétségbeesett lehetsz. Már nem is érdekled annyira--)


--Nekem nem megy annyira a tájékozódás :P


<kínos csend. Fiú: "most erre mi a f**zt írjak?" Lány: oda se figyel, három barátnőjével csetel közben. Az egyikkel kitárgyalják egy nyomulós fiúismerősüket, a másikkal a tánctáborba való lejutást beszélik meg, hogy honnan induljanak és mennyi cuccot vigyenek, a harmadikkal pedig kitárgyalják, hogy a negyedik mennyire meghízott, mióta gyereke született. Közben még két fiú ráír a lányra. Az egyikről megállapítja, hogy kedves fiú, akivel csak barátkozni fog, a másik eredetieskedő, de jópofa sablondumával jön. Vele belemegy a játékba kicsit, de végül úgyis otthagyja ezt az egészet, mert amúgy is minek online ismerkedni, még mindig ott van Karcsi, akit 10 éve ismer gimiből és szemtelen nőcsábász, mindig cukkolja valamivel és megnevetteti, és őrá sokkal többet gondol, meg ott van Zoli is, akit szakkolis táborban ismert meg, magas és jóképű, csak sajnos még megvan az a barátnője, akivel most épp szétmenőben vannak. Titokban szurkol, hogy szétmenjenek, de mindig együttérez Zolival, ha összejön a csapat és beszélgetnek a kapcsolatáról.


Eközben a fiú azt gondolja, hogy már megint egy lány, aki smiley-ra végződő, értelmetlen tőmondatokban válaszol. A többi is ilyen, a 40 match-ből, amit jelez a tinder, csak eggyel sikerült találkozni, az se úgy nézett ki, mint a képeken, és folyton a cigiért nyúlt. A többi meg 2 napon belül mindig eltűnik. "Mi a franc kell akkor a lányoknak?"- gondolja mérgesen, és elege van, hogy az egyetemi salsatanfolyamon is több a fiú már, mint a lány, a lányok persze csodálkoznak, de ő ránézésre látja, hogy csak csajozni akar az összes, és azért van ott. Jógán is ez látta, mikor elment az első, ingyenes alkalomra, a töke tele van az egésszel. Vidékre nem akar visszamenni, ott nincs semmi, itt meg senkit nem ismer, de aki új lányismerőse lesz, jobbára arról is kiderül, hogy vagy van barátja, vagy teljesen azonosulhatatlan számára.>


Fiú: - Hát, akkor fedezzük fel együtt a várost :) Te ismered a helyeket, én meg tudok tájékozódni. Milyen helyeket szeretsz?



-- Hááát, mindenfélét, parkokat, meg leginkább ilyen kiülős helyeket. ^^



- Az jó, én pl. a Margitszigetet nagyon szeretem. Te biztos jól ismered akkor. Van ott például kedvenc helyed?


-- Ahha, pl. az állatsimogató :)



- Múltkor voltam ott, és láttam, hogy van egy ilyen szabadtéri kocsmaszerű hely. Nekem nagyon tetszett a hangulata, szerintem oda tök jó lehet kiülni, beszélgetni, nézni a hajókat :) Jó lehet ott egy kis borral. Ismered esetleg?



--Nem, de én is szoktam járni ilyen helyekre. :D Bár nem bírom a piát.


-Egy lány sem bírja a piát. Aki igen, attól meg jobb félni.:D De a bort azért szereted, igaz?


--Hát, bulikon néha iszom kicsit.


- Szóval szoktál bulikba járni? :)


-- Hát ritkán"



<ismét kínos csend. A lány nem ír. A fiú nem tudja, mit írjon. Érzi, hogy belefut abba a zsákutcába, hogy kérdezz-felelek lesz a beszélgetésből. A másik 39 meddő csetelése is ugyanígy végződött. Elege lesz a lányokból. Felmegy a gyakorikérdések.hu-ra és névtelenül jólesően kiírja magából a keserűségét egy "Miért ilyenek a lányok? Miért nem lehet normális mondatokban válaszolni?" - kezdetű kérdésben. A lány eközben ráír az egyes számú barátnőjére, hogy a hármas számú fiú, aki ráírt az "nagyon nyomul", de amúgy egész jóképű, a görögországos képen látszik, milyen izmos, de éppen most talált egy képet, amin valami tetovált szemöldökű csajjal pózol. A barátnő megnézi, elmondja, hogy szerinte ez valami luxusk**va, biztos műmelle van, látszik rajta, és béna a szemöldöktetoválása is, és ne féljen a barátnő, ő sokkal jobban néz ki. Megbeszélik, hogy nem értik, mitől buknak ezekre a pasik. Közben a nyomulós srác már hívja is este a városba, ahol a haverjai is ott lesznek. Megbeszélik, hogy lehet, hogy elmennek ("lehet, hogy még te is bepasizol!" "Jaj, hagyjál, nekem már elegem van belőlük..."), de max csak egy órára, és nem fognak inni, max egy-egy mojitót, ha meghívják őket.>



Szerintem ez egy sokkal életszerűbb sablon, mint amit te írtál. Pl. ez a sor:


"--Fogjuk rá. A rosé elmegy. Fröccsben.:D Csak hogy ne kelljen tőlem félni."


Ez tök jópofa, és lehet is rá reagálni, csak az a baj, hogy százból kb. 80 lány ilyet soha nem írna. A lányok maguktól nem kezdenek el részletes válaszokat adni, meg magukra reflektálni. Egyszerűen nem olyan érdekeltek a szituációban, mint a fiú, ezért mindig flegmábbak kicsit. Én ismertem egyébként olyan lányt, akivel öröm volt beszélgetni, de 1. volt egy értelmiségi háttere és hajlama az írásra, 2. bejöttem neki. Az ilyenek viszont nem tinderen lesznek fent, hanem úgy kell kifogni őket, és szerencse kell hozzájuk, mert általában foglaltak.

2018. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Oké, oké, értem ezt, erre írtam, hogy akivel nem megy, azt hagyni kell.


De aki még velem sem tud beszélgetni (és én így beszélgetek), majd besértődik, ha elhajtom a halál f...ára, az mit vár?


A srácok többsége szarik arra, amit írok válaszként, akkor is, ha simán lenne benne 1000 téma felé irány, amiből kiindulhatunk. Hülyének néznek és faggatnak meg beszéltetnek. Hogy meséljek magamról meg meséljem el, hogy jött az, amit tanulok, meg tudja a fene... Mi a fszom vagyok én, Andersen?


Nem akarok nagyképűnek tűnni és igazad van, tényleg vannak lányok és beszélgetések, amikkel fölösleges megbírkózni, mert ez két emberen múlik. De sok esetben a másik nyitott lenne normális kommunikációra, csak az a baj, hogy a partner vagy buta, mint a föld, vagy fantáziátlan, vagy lusta és csodálkozik, ha emiatt valaki ráun vagy elküldi a búsba.

2018. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

És ne vedd magadra, csak általánosságban írom, de ti srácok nagyon szerettek döglött lovon lovagolni.


Már ne haragudj, de miért akarnál beszélgetést erőltetni olyan emberrel, akit látszólag egy kicsit sem érdekelsz és akinek nem jössz be?


Naná, hogy az ember azzal lelkes, aki tetszik neki vagy akitől akar valamit... De miért próbálkozik azzal, akiről lerí, hogy nem ilyen? Miért fektet ebbe energiát?

2018. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Oké, oké, értem ezt, erre írtam, hogy akivel nem megy, azt hagyni kell."


Lol, csak az a baj, hogy a tinderes beszélgetések 90%-a ilyen.



"A srácok többsége szarik arra, amit írok válaszként, akkor is, ha simán lenne benne 1000 téma felé irány, amiből kiindulhatunk. Hülyének néznek és faggatnak meg beszéltetnek. Hogy meséljek magamról meg meséljem el, hogy jött az, amit tanulok, meg tudja a fene... Mi a fszom vagyok én, Andersen?"


Jó, hát figyelj, nem akarok bunkónak tűnni, de ezt a rinyálást a nők részéről egyszerűen nem bírom komolyan venni. Már kérdezni sem szabad. Gondolkodj már kicsit a mi fejünkkel: ott van egy lány, akiről csak egy képet látunk. Nyilván szeretnénk minél többet megtudni róla. Egyrészt azért, hogy tudjuk, hogy milyen az illető, képet alkothassunk a személyiségéről, másrészt azért, mert szükségünk van minél több információra, hogy közös pontokat találjunk. A csajok többségével ugyanis 2 napon belül befullad a beszélgetés. De ha valakinek sikerül kihúznia minél több dolgot a lányból, akkor annak van esélye rá, hogy azok között lesz valami mentőöv, amikor túlságosan elapad a beszélgetés.


Neked kéne végre megértened, hogy a fiúk ebben sokkal érdekeltebbek, mint te, mert nekünk nem elég elmenni egy fesztiválra és ott létezni, hogy leszólítson minket 25 ember az ellenkező nemből 4 nap alatt, akivel majd az egyikből lehet is valami, és végre lesz párunk. Te lejtőn lefele biciklizel, mi pedig konkrétan a Dobogókőre kell, hogy feltekerjünk azért, hogy akadjon valami. Minden lehetőséget meg akarunk ragadni. Normális lány szerintem nem csinál ügyet ebből, hogy a fiú kérdezgeti. Szeretne minél többet megtudni róla, mi olyan felfoghatatlan ezen? Majd a randin lesz idő elmélyült beszélgetésre, ott nyilván nem kérdezz-felelek lesz, mert ott már a lány is érdekelt abban, hogy ne legyenek kínos csendek. De előbb én igenis akarom tudni, hogy cigizel-e, vagy hogy a horrort szereted jobban, vagy a vígjátékot, elviseled-e pl. a gyereket, vagy inkább zárkózott típus vagy. A sok mellébeszélésből az lesz csak, hogy egy jót beszéltünk, de nem tudtunk meg egymásról semmit. És ne áltasd magad (vagy minket) az általad leírt beszélgetések legfeljebb valami irodalmi kör belső társkereső szerverén léteznek.



"De sok esetben a másik nyitott lenne normális kommunikációra, csak az a baj, hogy a partner vagy buta, mint a föld, vagy fantáziátlan, vagy lusta és csodálkozik, ha emiatt valaki ráun vagy elküldi a búsba."


Nem buta, csak fiúként nem tud mit kezdeni azzal, hogy a lányoknak mindennel van valami bajuk. Őszintén: szerinted ezt, amit mondtál, kitől kéne nekünk megtanulnunk? Szerinted leült velem apám valaha beszélgetni, és elmondta, hogy "fiam, ha csetelsz egy lánnyal, akkor ne kérdezz túl sokat, hanem lazán összefüggő mondatokkal próbáld felkelteni a figyelmét"?


"De apa, és akkor mit csináljak, ha a lányt ez sem érdekli?"

"Akkor ma sem lesz senkid, fiam."

2018. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Már ne haragudj, de miért akarnál beszélgetést erőltetni olyan emberrel, akit látszólag egy kicsit sem érdekelsz és akinek nem jössz be?"


Ha kicsit sem érdeklem, és nem jövök be neki, akkor mi a fa**ért is húzott jobbra tinderen? Szórakozásból?



"És ne vedd magadra, csak általánosságban írom, de ti srácok nagyon szerettek döglött lovon lovagolni."


Nem így fogalmaznék, hanem úgy, hogy mi hozzátok képest egy stimulált állapotban vagyunk, hajt minket a vérünk, és jobban akarjuk azt, ami nektek abszolúte nem jelent nehézséget. Egy nő a te korodban úgy viszonyul a fiúkhoz, hogy gyakorlatilag kívülről nézi, hogy hogy szerencsétlenkedik.


Ha kapnál egy tesztoszteroninjekciót, ami csak egy pár órán keresztül hat, azonnal megértenéd, hogy miről beszélek. Nekünk a nők KELLENEK. És ha nem sikerül azért nőt szerezni, akik vagyunk (általában ez így megy), akkor át fogunk verni titeket, hazudni fogunk nektek, mindent megteszünk, hogy megkapjunk titeket. Ti pedig - lássuk be - ezt a működést jutalmazzátok. Ha én ezt így egy az egyben leírnám egy nőnek, akitől akarok valamit, az halál korrekt lenne, csak épp az életben nem jönnék többé nála szóba. De ha előadom, hogy nekem az egész társkeresés nem is olyan fontos, szakítófélben vagyok, de egy nyűg a nyakamon az egész volt kapcsolatom, igazából egyedül jobban is érzem magam, megviselt érzelmileg, de már túljutottam rajta, sőt, el is utasítom a nálam próbálkozó lányokat, na ettől már nedvesedne a bugyija. Így érnék célba. Szóval ne engem hibáztass, hanem magatokat, de leginkább az evolúciót. Ennél őszintébb véleményt az életben nem kapsz. Ez is csak azért lehetséges, mert anonimak vagyunk és nem ismerjük egymást.



"De miért próbálkozik azzal, akiről lerí, hogy nem ilyen? Miért fektet ebbe energiát?"


Mert kicsi a kockázat, és nagy a megtérülés haszna, azért. Volt már ilyen csaj az életemben, nehezen indult, de csak lett szex belőle.

2018. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A másik meg tudod az, hogy azért ragaszkodunk a beszélgetéshez, mert tudjuk, hogy a csaj akkor és ott nem MIATTUNK hagy fel a beszélgetéssel, mert rólunk nincs is képe; hanem a HELYZET MIATT. Mert én pl. tudom magamról, hogy egy mély érzésű, empatikus, szeretni nagyon képes ember vagyok, azonban ezek soha nem fognak kiderülni, ha nem jutunk el legalább a randiig, és a legtöbb lánnyal sajnos nem jutunk el. Tudom, hogy ha sikerülne összejönni, és a lány megismerne valójában, akkor tetszene neki, amit ott látna, és jól tudnánk működtetni a kapcsolatot, viszont ahhoz, hogy ehhez meglegyen az ESÉLY, qrva sokat kell szenvedni, és mi ezért az esélyért küzdünk, mert érezzük, hogy lenne mit mutatnunk, hogy jók vagyunk egy csomó mindenben, csak az a felszínes képek alapján nem derül ki. Mert az ismerkedési fázisban pávatáncot kell járni, el kell kápráztatni a csajt, illúziót kell neki kelteni ahhoz, hogy felkeltsem a figyelmét. És a hozzám hasonló srácok pont nem ebben jók, viszont ideális férjalapanyagok lesznek. Aki ellenben ebben nagyon jó, tehát nagyon tud csajozni, az meg sokfelé el fogja szórni a magját, csak épp nem fog kitartani 30 évig a választottja mellett. Úgyhogy ezek tudatában kell ehhez hozzáállni. És ezért kéne esélyt adnotok annak is, aki kicsit visszafogottabb. Mert lehet, hogy annyi értéke van, hogy elélveznétek, ha valóban megismernétek, és azzá a pasivá válna mellettetek, akire annyira vágytok. De a nők általában ehelyett inkább szarrá frusztrálnak minket a sorozatos visszautasítással, míg végül mi is csak kiégett g*cik leszünk, akik majd használjuk őket. Úgy látszik, nektek csak ez kell.


Persze, tudom, te nyilván nem ilyen vagy. Papíron egy nő sem ilyen. Csak a valóságban.


(*a jelenlevők mindig kivételek, általánosítok, stb., képzeld ide a kötelező maszlagokat, amiket ki kell tenni, hogy ne pereljenek be az Emberi Jogok Bíróságán)

2018. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#7

- "Látom egy városban lakunk... Itt is születtél vagy csak később költöztel fel?"

- nem


Ez általában így szokott menni.

2018. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!