Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szavakban válaszoló emberek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavakban válaszoló emberek. Miért teszik?

Figyelt kérdés

Miért kell szavakban válaszolni? Miért jó ez?

Miért nem lehet vissza is kérdezni? Oké, tegyük fel nem érdekli amit mondok, de akkor minek nyavalyog, hogy nem beszélünk, nem írunk egymásnak.

Sajnos az ilyen beszélgetéseket hamar lezárom.


2018. jún. 9. 21:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De azért annyira bírom, hogy minden nőnek olyan jó elméleti válaszai vannak arra, hogy hogy is kéne ennek történnie. Annyira látszik, hogy ők sosem foglalkoztak még ismerkedéssel, csak a fotelből beszélnek.
2018. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Csillapodj le a fszba, 57%-os...


Képzeld, én is rá szoktam írni srácokra. És képzeld, egy (átlagos) srác haverom profiljával is voltam már Tinderen, csak hogy lássam, milyen a másik olyal és beszélgettem lányokkal.


Milyen érdekes, hogy tudtunk kommunikálni és milyen érdekes, hogy ki tudtam mit találni, ami egyedi, poénos és a lány érdeklődését felkeltem vele.


Az a bajotok, hogy buták vagytok és önzőek. És úgy mentek Tinderre, hogy be vagytok zsongva a nőkért (vagy a nemiszervükért). Így nem is lehet beszélgetni. Mikor egy srác pörög és stresszel azon, hogy mit írjon, meg kapálózik egy beszélgetésért, akkor mondom azt, hogy na jó, ez selejt. Mert az a beszélgetés sem fog menni meg ha megy is, nem éri meg.


Beszélgetni úgy kell, hogy nem sürget senki és semmi. A farkad sem. És ha így beszélgetnél, nem bánnád, ha a lányok 90%-a Tinderen ilyen, mert tekintettel arra, hogy emberekből nem lehet törtet csinálni, ez arra enged következtetni, hogy van legalább egy lány, aki nem ilyen.


Miért is kár akkor a másikakért, akik a 90%-ot alkotják? Vagy akkor ki is megy a mennyiségre és ki nem képes egyszerre egy emberre figyelni és normálisan írni neki? Ó, értem.


Ha meg dugni akartok, minek beszélgettek vele? Ha valaha biobrére lenne szükségem, szívem szerint nem is írnék neki 2 szónál többet, az a 2 szó meg a "mikor" és a "hol" lenne. Aki dugni akar, az ne lelkizzen meg csevegjen, hanem dugjon. Aki meg nem csak azt akar, méltassa a másikat annyira, hogy bekapcsolja az agyát és a fantáziáját mellette, ha pedig erre nem kap normális (nem egyszavas) választ, akkor unmatch és pá. És nem sajnáljuk, hogy már megint egy idiótával kevesebb, mert ha én nem selejtezném ki azt a sok szar embert, akit jobbra húzok, mert nem tűnt fogyatékosnak, akkor egész nap ott ülnék és erőlködnék.


Nem. Neked azt az egyet kell keresned, akivel működik. A többit meg vagy kiszórni, vagy átmenni rajta, ahogy tetszik.

2018. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Képzeld, én is rá szoktam írni srácokra. És képzeld, egy (átlagos) srác haverom profiljával is voltam már Tinderen, csak hogy lássam, milyen a másik olyal és beszélgettem lányokkal.


Milyen érdekes, hogy tudtunk kommunikálni és milyen érdekes, hogy ki tudtam mit találni, ami egyedi, poénos és a lány érdeklődését felkeltem vele."


Most erre mit mondjak? Lehet, hogy 1. egyedi eset volt, és kifogtál pont egy olyat, akivel lehet beszélgetni, vagy 2. a lány nem volt túl szép, ezért sokkal barátságosabb, mint a csinoskák. Nyilván te nem azt fogod jobbra húzni lányként, mint akit egy fiú. Ami nem baj, csak egy fiúnak ez elég fontos szempont. De lehet az is, hogy elég jól elvoltatok, de eltett barátnak, mintha meleg lennél, és semmit nem akarna tőled.



"úgy mentek Tinderre, hogy be vagytok zsongva a nőkért (vagy a nemiszervükért)."


A tinder egy társkereső alkalmazás, erre találták ki. Tudom, hogy ez neked fura, de a fiúk a logikus gondolkodást részesítik előnyben, és feltételezik, hogy a lányok is arra akarják használni az alkalmazást, ami annak funkciója.



"Beszélgetni úgy kell, hogy nem sürget senki és semmi. A farkad sem."


Értem, csak hát erre ott vannak a barátaim. Remekül elbeszélgetek egy pohár bor mellett velük. A tinderre nem azért megyek, hogy beszélgessek, hanem, hogy ismerkedjek, és randit beszéljek meg. Beszélgetésre ott lesz a randi. Minek kisregényeket pötyögni, amikor egy élő találkozón sokkal spontánabb tud lenni az ember, és megvan az az előnye, hogy látjátok is egymást, és kiderül, hogy megéri-e folytatni, vagy nem? Nekem felesleges időpazarlás napokon keresztül beszélgetni egy olyan lánnyal, akivel nem lesz semmi. Ilyenkor vagyok a legmérgesebb. A beszélgetést máshol is megkapom. Tinderre azért megyek, amit a tindertől lehet megkapni: randizásért.


"És ha így beszélgetnél, nem bánnád, ha a lányok 90%-a Tinderen ilyen, mert tekintettel arra, hogy emberekből nem lehet törtet csinálni, ez arra enged következtetni, hogy van legalább egy lány, aki nem ilyen."


Van, csak az meg majd nem húz jobbra. Annak majd a 10/10-es pasi kell. Vagy, ha mégis, akkor meg valamiért meggondolja magát a találkozó előtt. Minden sorodból látszik amúgy, hogy csak elméleti szinten van fogalmad erről a dologról, és sose próbáltál valódi találkozót beszélni. Elhiszem, hogy egyszer jól elcsevegtél fiúnak kiadva magad, de abból se lesz még randi. Majd akkor szólj, ha konkrétan eléred azt a módszereddel, hogy a lány igent mondjon egy találkozóra, aminek megbeszélitek a konkrét helyét és időpontját, akkor majd elgondolkozok azon, hogy leckéket vegyek tőled. Tartalmas beszélgetésekig én is eljutottam már rengetegszer.



"Miért is kár akkor a másikakért, akik a 90%-ot alkotják? Vagy akkor ki is megy a mennyiségre és ki nem képes egyszerre egy emberre figyelni és normálisan írni neki? Ó, értem."


Ki megy a mennyiségre? Röhögnöm kell. Te azt hiszed, hogy amikor egy fiú tinderezik, akkor húsz lánynak ír egyszerre? Minden kísérlet kimutatta már, hogy a fiúkra töredékannyi match jut, mint lányokra. Én mindig egyszerre eggyel beszélek csak.



"Aki dugni akar, az ne lelkizzen meg csevegjen, hanem dugjon."


Aha, és hogyan? :) Én nem állítottam, hogy csak dugni akarnék, de a kísérlet kedvéért most mondjuk, hogy igazad van. Szerinted fiúként hogy kell ezt összehozni? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy neked mi erről az elképzelésed, hogy hogy oldja meg egy fiú az instant dugást, amikor csak akarja. Tudod, ahhoz kell partner is, és mi nem vagyunk olyan szerencsések, hogy elég nekünk visszaverni hozzá a fényt, mint nektek. Mire gondoltál pontosan, mikor ezt leírtad? Hogyan dug szerinted egy fiú, aki "csak dugni akar"? Prostival jönni nem ér, az egy pénzért vett szolgáltatás.


"És nem sajnáljuk, hogy már megint egy idiótával kevesebb, mert ha én nem selejtezném ki azt a sok szar embert, akit jobbra húzok, mert nem tűnt fogyatékosnak, akkor egész nap ott ülnék és erőlködnék."


Én többszöri elolvasásra sem értettem meg ezt a mondatot. Ha szar ember, akkor miért húzod jobbra? Vagy most ezt a fiú szemszögéből értetted?



"Neked azt az egyet kell keresned, akivel működik. A többit meg vagy kiszórni, vagy átmenni rajta, ahogy tetszik."


Pontosan ezt keressük (mármint azt az egyet keressük). Csak tudod, az a helyzet, kedves, hogy nekem eddig a kb. 300 matchemből volt 5 (!) darab lány, akivel összesen találkoztam... egy év alatt. Ez kevesebb, mint két százalék. És persze sokról kiderül már az első pár mondat után, hogy nem illik hozzám, de ha ezeket félreteszem, és azokat nézem, akikkel több napon át beszéltem, még az is egy rohadt nagy szám. És nem azért ilyen kevéssel találkoztam csak, mert én lennék túl válogatós, és még csak nem is nézek ki rosszul (ezt persze lehet vitatni, de az egyszerűség kedvéért tisztelj meg a bizalmaddal, és hidd most el nekem :) ). És nem küldök képeket a farkamról, nem akarok egyből dugni, hanem normális beszélgetésre törekszem mindig. Csakhogy ez azért nem megy, mert


- a lányok egy része vagy vissza se ír (minek húzott akkor jobbra?), vagy az első köszönés után eltűnik


- beszélget velem egy kicsit, mondjuk 2 napon keresztül, és azután tűnik el (ok, tegyük fel, hogy ez az én hibám)


- az a kis százalék, akiről te is beszéltél, akivel nagyon jól el lehet beszélgetni, az meglepően gyakran azt csinálja, hogy egészen a találkozóig tök normális, utána hirtelen valami megfordul benne, és nyomtalanul eltűnik. Olyan is volt, aki odarángatott egy helyre, aztán nem jött oda, és váltig magyarázkodott, hogy de ő ott volt, de én bizonyára nem láttam, meg különben is, a kutyájával ment, és az halálra rémült a hévtől, és elkapott valami halálos betegséget, és egy érzéketlen dög vagyok, amiért ezt nem hiszem el. Hát, márpedig valahogy nem hiszem el, mert két nap alatt kétszer játszotta ezt el, úgy, hogy minden lehetősége meglett volna írni nekem, szóval másodjára már valamiért szkeptikus voltam :)


A lényeg az, hogy a legjobb szándékkal is irtó nagy mázli kell ahhoz, hogy egy fiúnak bármi összejöjjön tinderen, mert egyszerűen ti mindent megtesztek azért, hogy ezt megakadályozzátok. És tudom, hogy te ezzel vitázni fogsz, de hiába próbálod ezt ránk verni, nem lesz igazad; baromi hülyén viselkedtek tinderen. Nem írtok vissza, nem akartok találkozni, nem tudjátok, miért vagytok ott. Valszeg úgy érzitek, hogy számotokra ez egy potenciálisan veszélyes üzem, elvégre ez eredetileg egy kalandkereső dolog, biztos sok a fura arc, aki csak át akar menni rajtatok, jobb nem találkozni, legfeljebb nézelődtök. Erre az a tanácsom, hogy nem kell felmenni rá, ha nem gondoljátok komolyan. Tényleg. Lehet az utcán meg facebookon is nézni pasikról képeket, és nem kell széttrollkodni ezt az alkalmazást azért, hogy megnézd, hogy milyen sok pasinak bejössz, és meglegyen aznapra is az egofröccsöd. Ha meg felmész és jobbra húzol, és beszélgetsz egy fiúval, akkor meg legyen már benned annyi, hogy egy rövid találkozóra elmész vele, ha elhív, ha már valamennyire szimpatikusnak érzed. Utána még mindig szétválhattok, ha nem jön be élőben. Ennyi az egész.


Fel nem fogom, hogy a lányok miért teszik ezt ennyire nehézzé. Értem, hogy sok a vállalhatatlan arc, őket hagyni kell a fenébe. De egy normális fiú esetében, akivel beszélgettek 3-4 napon keresztül, mi a fenétől féltek? Mit fog csinálni egy nyilvános helyen történő kávézás során? Megerőszakol? Vagy elrabol? Vagy mi játszódik le ilyenkor a fejetekben, ami miatt úgy érzitek, hogy jobb inkább kihátrálni az utolsó pillanatban? Nem a levegőbe beszélek, rengeteg ilyen volt. Volt, hogy a lány már bejelölt facebookon, és ott beszélgettünk több napon keresztül, és már kitűztük a találkozó időpontját, és akkor tűnt el.

2018. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Elfogytak a válaszok. Úgy látom, túlságosan feladtam a leckét a hölgynek azzal, hogy szerinte hogy jut egy férfi dugáshoz, amikor csak akar. Talán rájött, hogy olyat vetett fel, aminek nincs értelme :)
2018. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!