Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok tényleg ennyire izgultok a kedvességre? Simán lefeküdtök olyan fiúval, aki kedves, de nem tetszik?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát:


Munkatársam tortát vitt a csajnak, egyik legjobb csaj. Kávéra meghívja, dicsérgeti, hazakocsizgatja. Visszahallottam, hogy a csaj szétette a lábát neki végre, de nem akar tőle kapcsolatot, régebben mondta, hogy "aranyos, de nem az esetem".


Másik szép csaj dohányzóba mindig utánajár egy fiú, ad neki cigit, érdeklődik iránta, felköszönti névnap, szülinap, nagyon kedves vele. Hallottam, hogy volt már ez-az. Szintén nem jön be a srác a lánynak, és nem is akar kapcsolatot.


Van egy másik lány ismerősöm, akinek van egy baráti társasága, abban egy fiú aki nyalizik neki, elmegy mikrót venni egyből, ahogy megírja neki a csaj, hogy elromlott, a csaj ki volt akadva, hogy ezt nem kellett volna, nem tudja kifizetni stb. a srác mondta, hogy ráér, meg körbenyalja a csajt. Egyszer megtört a jég, még a csaj mászott a fiúra. A csaj még régebben beszélte ki, hogy kik jönnek be neki a környezetéből, őt kiemelte, hogy nem az esete.


Benedvesedtek a kedvességtől? Vagy mi? Lányok, aki csinált már ilyet, mi zajlik le a fejetekben?



2018. jún. 10. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

Atyaég, ez nem kedvesség, hanem pincsikutya-szindróma, az említett csajok meg nem "buknak a kedvességre", hanem lényegében k.vák, csak nem konkrétan készpénzt kérnek a szolgáltatásért cserébe.

N

2018. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Az a probléma, hogy te nem érzed azt, amit ezekben az esetekben érezni kéne és ez szégyen.


A srác tortát vett a csajnak, a másik cigit. Egyik sem nagy kiadás, de ti már erre többségben rávágjátok, hogy milyen aranyásó a csaj. Nem. Gyerekek, az, ha meghívjátok a lányt egy kávéra vagy adtok neki ilyen apróságot, az kedvesség és nem aranyásó a lány, ha örül neki, hanem az ilyesmi ALAP lenne. ALAP az, hogy meghívod a lányt randin, ALAP, hogy ha szülinapja vagy névnapja van és tényleg fontos neked, megleped egy kis aprósággal. Igen, egy süti is elég.


Én is vittem tortát a srácnak, akivel randiztam, mert mondta, hogy szülinapja van. 2 szeletet. Majd' kiugrott a bőréből, úgy örült és bár nem vagyok topon anyagilag, nem párszáz forint fog a csődbe vinni és ezért a reakcióért bőven megérte.


Kedvesnek lenni, figyelmesnek lenni a legalapabb dolog a világon, főleg azzal, akitől akarsz valamit. És kinyílik a bicska a zsebemben, mikor valaki elcsodálkozik azon, ha egy ember FIGYEL arra, amit a másik mond neki és abból építkezve meglepi. Mi olyan nagy dolog ezen? Totál emberi, én is minden apróságot megjegyzek arról az emberről, akitől akarok valamit. Hogy merrefelé lakik, mit szeret, mik a tervei, min dolgozik épp (költözik-e, diétázik-e, pályát vált, vizsgázik, kertet épít stb...), hogy tudjak rá reflektálni legközelebb, meg tudjam kérdezni, hogy halad, tudjak esetleg valami tanácsot vagy segítséget nyújtani a dologgal kapcsolatban, vagy meg tudom-e lepni valamivel, amire TÉNYLEG vágyik. Nem, nem valami szarral, amit bármelyik embernek adhatnék abban a szituációban, hanem aminek ő örül.


A mikró súlyosabb dolog, de a hazakocsizás, a többi apróság, a meghívás, a bókok... Tudom, hogy kibszott fura, de ilyen egy férfi. Ilyen egy jólnevelt férfi. Mert egy jólnevelt férfinak ez nem extra, hanem alap. Mert én is meghívom még a barátaimat is néha erre-arra, meg én is hazafuvaroznám a barátaimat is, ha egyszer jó a társaság és addig is beszélgetünk és nem lakik a világ végén... Mert ez alap.


És szégyen az, aki ezt extrának tartja, nem alapnak. Csak sajnos a mai világban ez már túl ritka az ilyen szarrágó kihanemén retkek miatt, akik úgy várnak egy érintést is a másiktól, hogy minden szavát telibeszarják, mert csak azért bájcsevegnek vele, hogy ne legyen túlságosan fura egyből rámászni.

2018. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10-ből 1x ez is bejöhet, de általában csak jó barátnak leszel jó.
2018. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12


Te érted amúgy a kérdést? Nem úgy néz ki.


Nem arról van szó, hogy egymás számára vonzó emberek kavarnak, és ezért kedvesek egymáshoz, ennyi erővel minden szebb nőt megdughatná a fél város.

2018. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, én olyan férfire vágyom aki kedves ÉS tetszik.
2018. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A 70% már ferdít ezerrel egy másik kérdésnél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe a kérdés elolvasása után, hogy a férfiaknak pedig ennyi elég, hogy egy nő nagyon szép? És ilyenkor kiszolgálják, ugrálnak körülötte, lesik minden kívánságát, meghívják mindenfélére pusztán azért, mert dekoratív? Akkor a férfiak ennyire felszínesek, és az esetleges negatív személyiség nem is lényeg, mert ahogyan írod, „az egyik legjobb csaj” az, akit ki kell szolgálni, és ez ilyen esetekben rendben is van, elfogadható számotokra.

Ezek a férfiak, akikről írsz, hagyják magukat használni a potya szex reményében, mert megelégszenek annyival, hogy egy nagyon szép lánnyal lefekhetnek, ahelyett, hogy egy átlagosabb, de pozitívabb személyiségű lánnyal lennének együtt.

2018. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 ne femináciskodj, nem oviban vagyunk fiúk vs. lányok szinten
2018. jún. 11. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!