Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsolnátok az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok az ismerkedéssel kapcsolatban annak, akiknek összetettebb a személyisége?

Figyelt kérdés
Hol és hogy ismerkedjen? Érje be kevésbé nyitott és érdeklődő társsal, vagy várjon a megfelelőre akár 10 éven át is?

2018. jún. 11. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről bővebben is írhatnál így nehéz jó választ adni!
2018. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés rám is tartozik. Okosodjunk, gyerünk, 1...2...3! 🙂
2018. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Haha, köszi! :D

Gondolom sejthető, hogy rólam van szó. Rengeteg dolog érdekel, lényegében minden témára nyitott vagyok, szeretek mindenről beszélgetni és nem csak felszínesen, hanem mélyebb összefüggésekben is. Ehhez jön még, hogy az engem jobban ismerő környezetem szerint nagyon mély érzésű és kettős személyiség vagyok.

Ismerkedés során szinte minden ember hasonló dolgokkal jellemzi magát, ha szóba kerül a téma... De itt jön a bibi, nem ilyenek.

Írok pár példát, hogy érthetőbb legyen.

- Szeretek mindenféle műfajú filmet és zenét. Nem tűnik nagy dolognak, de amikor valaki a társam, akkor ezek közül kiemelkedő dolgokat vagy hozzám közelállókat szívesen megmutatok. Sokan mondják, hogy pl. mindenevők zene terén, de ez általában a populárisabb zenéket jelenti csak.

- Érdekel rengeteg téma, bármiről eltudok beszélgetni. Ismerkedéskor eddig mindenki azt mondta, hogy minden téma érdekli őket és mindenről megvan a véleményük. Ehhez képest rendszeresen futottam olyanba, hogy nem volt véleményük az embereknek adott témáról vagy 1-2 mondatos általános sablonszöveget tudtak mondani. Olyat pedig ritkán láttam, hogy valaki tényleg elgondolkodtató és összeszedett véleményt mondott volna témákról.

- A hangulatom is változatos. Néha nagyon pörgős vagyok, gyerekes. Máskor melankolikusabb és komolyabb. Sokan ezzel nem tudnak mit kezdeni.

- Inkább cselekszem logikusan, de megélem az érzelmeket. Ezzel sokan már végképp nem tudnak mit kezdeni, mert egyszerű dolgokon is megsértődnek és érzelmi alapon próbálnak érvelni.


Több olyan kapcsolatom is volt, ahol szerettem a másikat, de nem éreztem azt a teljes érzést, hogy van közös jövőnk.

2018. jún. 11. 23:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok (mármint nem csak mondom, hanem komolyan), mondjuk én pont a populárisabb zenéket nem nagyon szeretem.
2018. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

emberek mekkora lenne ha mi leülnénk vmire vhol...


most komolyan ÉN IS TÖK UGYANILYEN VAGYOK..

2018. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
gondolom egy lányt keresel, ugye?
2018. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4: És neked hogy mennek a dolgok? Populáris zenéből nem szeretek mindent, de vannak olyanok, amik egy adott műfajból nem véletlenül lettek épp népszerűek. Pl. Avicii zeneileg ék egyszerű, de bizonyos hangulataimhoz csak ennyi kell.


A privátban kapott üzenetekre: Srác vagyok.

2018. jún. 12. 00:55
 8/17 A kérdező kommentje:
#6: Igen, lányt. Privátban már írt 2 srác... :D
2018. jún. 12. 00:55
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
az faja..akkut pszicho-gyakoris tünetegyüttes
2018. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9: Igen, ahogy a veszekedés is. Ahogy látom, ma este pár kérdésnél megy, szóval ide nem fog gondolom sok válasz érkezni. :/
2018. jún. 12. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!