Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Egy totális lelki csődtömeg vagyok.Nincsenek barátaim,nem érdeklek senkit,mindenki leszar.Nem járok sehova,mert nincs is kivel.Egy macska a legjobb barátom.Egész életemben csesztettek,már az óvodától kezdve ki voltam közösítve.Soha nem volt normális barátom,aki volt,az is mindig csak kihasznált.Utálom az életemet és utálom az összes embert.Az emberek csak bántottak.Nagyon örülnék,ha meghalnék.Egy ideje facen beszélgettem egy csajjal,de most ő is letiltott.Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki,hogy nem lehetnek barátaim és sohs nem lehet barátnőm.De még csak nem is ismerek lányokat,akivel ismerkedni tudnék.3 éve nem beszéltem élőben lánnyal.

Tudom h egy vesztes vagyok,szóval jöhettek kiröhögni meg belémrúgni.Nekem már úgyis mindegy,az életemnek már rég vége van.



2018. jún. 13. 12:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Városi pszichiátriára beballaghatnál, hátha ajánlanak egy jó pszichoterapeutát, akivel kideríthetnéd, honnan szedted össze ezt az önsorsrontó hajlamot.
2018. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Akkor sem fog senki sem szeretni.Hiába megyek be.Ha ráírok egy csajra,az is letilt.
2018. jún. 13. 14:46
 13/29 anonim ***** válasza:

Nézd, nem te vagy a világ közepe, hogy mindenki abban lelje örömét, hogy belédrúgjon! Nem hibáztathatsz egész életedben másokat a sorsodért.

Én mindig azt írom, hogy akinek gondja van saját magával és áldozatnak érzi magát, az emelje fel a seggét és menjen segíteni másoknak! Rengeteg önkéntesi program van, ahol valódi szerencsétleneknek, bajbajutottaknak, rászorulóknak tudsz segíteni. Talán úgy jobban értékeled majd egy kicsit a saját életedet.

2018. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Ha ráírok egy csajra,az is letilt."


Ilyen mentalitással ne is csodálkozz ezen... Szerinted egy lány majd ezt akarja hallgatni folyton, hogy neked milyen rossz?

2018. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
ja, mindenért más a hibás. ideje felnőnöd. és befejezni a lustálkodást.
2018. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ja jó, ha nem akarsz tenni magadért, akkor további jó szórakozást.
2018. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Mit segítsek másoknak?Eddig mindenki csak kicseszett velem.

Meg mondom hogy nincs egy rohadt barátom se,akivel egyáltalán beszélgetni tudnák.Menjek oda minden emberhez az utcán hogy legyen a barátom meg legyen a csajom vagy mi a francot csináljak?

2018. jún. 13. 15:49
 18/29 A kérdező kommentje:
Csak azt mondjátok,hogy tegyek magamért,de azt nem hogy hogyan.Fogalmam sincs,hogy mit kéne csinálnom.Még egy moziba is egyedúl kell mennem,mert arra sincs senki,aki eljönne velem
2018. jún. 13. 15:52
 19/29 A kérdező kommentje:

“ahol valódi szerencsétleneknek, bajbajutottaknak, rászorulóknak tudsz segíteni. Talán úgy jobban értékeled majd egy kicsit a saját életedet.”


Még ezek is boldogabbak,mint én.Nekik legalább vannak barátaik vagy valaki aki törődik velük.

2018. jún. 13. 15:55
 20/29 anonim ***** válasza:
Én a 11-es válaszomban valódi megoldást javasoltam. Kár, hogy téged nem érdekel.
2018. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!