Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Egy totális lelki csődtömeg vagyok.Nincsenek barátaim,nem érdeklek senkit,mindenki leszar.Nem járok sehova,mert nincs is kivel.Egy macska a legjobb barátom.Egész életemben csesztettek,már az óvodától kezdve ki voltam közösítve.Soha nem volt normális barátom,aki volt,az is mindig csak kihasznált.Utálom az életemet és utálom az összes embert.Az emberek csak bántottak.Nagyon örülnék,ha meghalnék.Egy ideje facen beszélgettem egy csajjal,de most ő is letiltott.Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki,hogy nem lehetnek barátaim és sohs nem lehet barátnőm.De még csak nem is ismerek lányokat,akivel ismerkedni tudnék.3 éve nem beszéltem élőben lánnyal.

Tudom h egy vesztes vagyok,szóval jöhettek kiröhögni meg belémrúgni.Nekem már úgyis mindegy,az életemnek már rég vége van.



2018. jún. 13. 12:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Gondolom neked is van 30 fős baráti társaságod vagy olyan vagy,mint akik kiközösítettek meg vertek a suliban.Fogalmad sincs,milyen helyzetben vagyok.

Egy pszichiáter talán szerez nekem barátokat?!

2018. jún. 13. 16:36
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked külső segítség, rugdosod te saját magad.
2018. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Öcsém is ilyen volt (sajnos), az én segítségem nem fogadta el, elkezdett játszani közösségi játékokkal (WOW és hasonlók). Ott lettek ismerősei akikkel tudott beszélgetni, ez már segített rajta. Viszont az igazi fordulat akkor jött el amikor elment egy hosszú túrára. Beszállt a kocsiba összeszedett annyi pénzt amennyit tudott és beutazta Európát. Közben "felnőtt" rájött, hogy nem kell adni mások véleményére, és lett önbizalma a végére.

Próbáld ki te is vagy az egyik vagy a másik megoldást.

2018. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy barmi amit mondunk neked semmi sem jo. Sak azt nem ertem akkor minek jossz ide kerdezoskodni? Senki nem fog sajnalni. Egeszseges vagy, megvan kezed labad. Csak lusta es gyava vagy kezdeni magaddal valamit. Van akinek fele ennyi se jut mint neked, nyomorek, stb es megse rinyal. Te meg egyfolytaban csak rinyalsz.
2018. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem mondtatok ti semmi megoldást,csak h menjek pszichiáterhez...

Egész életemben,már az óvodától fogva ki voltam közösítve.Egész életemben piszkáltak.Soha nem volt egy normális barátom.Nyilván nagyon szép életem lehet...A szalagavatómon se volt hajlandó senki sem táncolni velem.Mindig kizártak minden csoportos dologból.Újra akarom élni az egész gyerekkoromat egy normális közösségben.

2018. jún. 13. 20:22
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha elindulok beutazom Európát akkor lesznek barátaim?
2018. jún. 13. 20:23
 27/29 anonim ***** válasza:
Fu nagyon idegesítő vagy. Valahol megértem, hogy sehová se akarnak befogadni. Ki akarna egy hozzád hasonló hisztigéppel barátkozni?
2018. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ne a múltadban élj, hanem a jelenre meg a jövőre koncentrálj. ami volt elmúlt.
2018. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A valóságban nem hisztizek,soha nem mondok el semmilyen problémámat senkinek.

De akkor b*sszátok meg hülye diszkriminatív barmok

2018. jún. 14. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!